صحبت با روانشناس آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

صحبت با روانشناس آنلاین

ممکن است شما علاقه مند باشید با صحبت با روانشناس آنلاین  را تجربه کنید. در این صورت پیشنهاد ما اخذ مشاوره با خانم امیرنجات روانشناس برجسته مجموعه روان خوب می باشد. جهت مشاوره آنلاین با این روانشناس می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷از طریق واتساپ یا تلگرام تماس حاصل نموده و مشاوره نمایید.

مزیت صحبت با روانشناس آنلاین

مجموعه روان خوب مشاوره بهداشت روان و مشاوره زوج و خانواده را به صورت آنلاین در سراسر ایران  ارائه می دهد. درمانگران ما حرفه ای  هستند، و مشاوره ها را به دقت انجام می دهند.

آنها متخصصان دلسوز  هستند که خدمات درمانی با کیفیت و بدون قضاوت ارائه می دهند. با هر چالشی که ممکن است با آن روبرو شوید ، یک درمانگر روان خوب می تواند کمک کند. شبکه درمانی ما در همه چیز تخصص دارد، از افسردگی و اضطراب گرفته تا سوء مصرف مواد و مشاوره خانواده و زوج

امروز شروع کنید. درمانگران ما مشتاقانه منتظر هستند تا به شما در یافتن سلامتی و خوشبختی در زندگی کمک کنند.

 

ما در صحبت با روانشناس آنلاین چه کاری انجام میدهیم

ما   تجربه صحبت با روانشناس آنلاین  ایجاد کرده ایم که تا حد ممکن مانند مشاوره در فضای واقعیت عمل کند. اخلاق حرفه ای ما یکسان است. معیارهای عمل ما یکسان است. درست مثل اینکه شما را در مطب  ملاقات می کردیم. شما همان سطح مراقبت و نگرانی را بصورت آنلاین دریافت خواهید کرد.

نحوه عملکرد صحبت با روانشناس آنلاین

صحبت با روانشناس آنلاین  به دو صورت عمل می کند. ابتدا مکالمات خصوصی از طریق چت با واتساپ یا تلگرام انجام می دهیم. این روش بسیار شبیه ایمیل است. شما و مشاور خود در زمان های مختلف می نویسید و می خوانید. و ما همچنین یک سیستم پیام رسانی زنده را که به آن متن-چت می گوییم از طریق واتساپ یا تلگرام  ارائه می دهیم. در این حالت شما و مشاور خود به طور همزمان آنلاین هستید.

 صحبت با روانشناس آنلاسن چگونه کار می کند؟

بعد از اینکه با حالت امن  نگرانی های خود را بصورت آنلاین ثبت کرده و شرح داده اید ، مشاور شما از طریق واتساپ یا تلگرام  با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.  چت در زمان واقعی یا در مکالمه خصوصی به سبک ایمیل.

پرداخت نیز سریع و آسان است.وقت بگذارید تا نگرانی های خود را توصیف کنید تا مشاور شما بداند چگونه به شما کمک کند.

شما طی ۲۴ ساعت کاری از مشاور خود استقبال شخصی دریافت خواهید کرد و در  همان لحظه  یا ۷۲ ساعت پاسخ کاملی به درمان می دهید  . هر بار مشاور شما برای شما تکست  می نویسد ،آنرا دریافت خواهید کرد.

هنگام دریافت پاسخ باز از طریق صوت یا تصویر در واتساپ یا تلگرام نیز می توانید ادامه مشاوره را داشته باشید.

صحبت با روانشناس آنلاین چیست؟

اگر برای مشاوره به دفتر مشاور مراجعه کنید ، معمولاً حدود ۵۰ دقیقه با مشاور خود درمورد بحث پیرامون  نگرانی های خود ، تعیین اهداف و کار از طریق راه حل ها می گذرانید. این یک جلسه مشاوره است. به همین ترتیب ، مشاور آنلاین شما حداقل ۵۰ دقیقه برای نوشتن یک پاسخ عمیق و درمانی شخصی برای شما صرف می کند. به معنای بسیار واقعی ،  مشاور از طریق واتساپ به شما درمانی را ارائه می دهد.

بازدهی صحبت با روانشناس آنلاین

یک جلسه گفتگوی متنی بیشتر شبیه یک جلسه مشاوره معمولی است. شما و مشاور خود در یک روز و زمان تصمیم می گیرید. شما هر دو وارد سیستم واتساپ یا تلگرام می شوید. وقتی زمان مشاورتان فرا رسید ، جلسه گپ زدن شروع می شود. در صفحه نمایش شما روی ظبط صدا نیز می توانید کلیک کنید و ویس بفرستید. روی ویس  کلیک کنید و شما و مشاور خود در ارتباط هستید.

توجه داشته باشید که چت کامل در حساب واتساپ شما ذخیره می شود. می توانید هر وقت خواستید وارد سیستم شوید و گپ را مرور کنید. در حقیقت ، مشاور شما احتمالاً شما را تشویق به انجام این کار خواهد کرد. تأمل بیشتر در مورد موضوعات منجر به تغییر و بهبود بیشتر می شود!

آیا چت با روانشناس آنلاین موثر است

تحقیقات مشخص است. مشاوره آنلاین تقریباً برای هر مسئله ای که ممکن است یک شخص به یک مشاور ارائه دهد ، به همان اندازه مشاوره حضوری موثر است. اگر علاقه مندید سایر مقالات مرتبط با مشاوره آنلاین را بررسی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *