مشاروره طلاق..

مشاوره طلاق

طلاق یعنی جدایی رسمی و قانونی زن و شوهر از یکدیگر که ممکن است باعث بوجود آمدن آسیب هایی به زن و مرد و فرزندان آنها شود. درطلاق یکی از راههایی است که زن و مردی که در زندگی مشترک به مشکل بر میخورند از آن استفاده میکنند و پیرو آن در جریان طلاق، زن و مرد فشارهای روانی زیادی را تحمل می کنند. اگر دونفری که با هم زندگی میکنند به زندگی خود علاقه مند هستند و تمایل دارند که آن را حفظ کنند ، در نتیجه فکر کردن به طلاق کار شایسته ای نیست و باید تلاش کنند که کانون خانواده خود را حفظ کنند . اما اگر بواسطه مشکلات پیش آمده تصمیم برای جدایی گرفته شده بهتر است قبل از اقدام به آن حتما از مشاوره طلاق بهره مند شوند ، چرا که زوجین به هر دلیلی که تصمیم به طلاق گرفته باشند ، زندگی حال و آینده طرفین را تحت تاثیر خود قرار میدهد و اگر بخواهند آسیب های کمتری را متحمل شوند ، استفاده از مشاوره بعنوان یک راهکار مفید ، ضروری و لازم است .

چرامشاوره طلاق

مشاوره طلاق، به این معنا که مشاور کمک می کند که طرفین از هم جدا بشوند نیست ، بلکه تلاش میکند که زوجین مشکلاتشان را بررسی کنند و برای نجات زندگی مشترکشان از راهنمایی های لازم بهره مند شوند و بتوانند زندگی شان را با شیوه ای درست ادامه دهند .
اما اگر مشاورطلاق به این نتیجه گیری برسد که امکان زندگی سالم مشترک برای زوجین امکان پذیر نیست ، به طرفین کمک خواهد کرد با کمترین آسیب از یکدیگر جدا شوند. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که در جلسه مشاوره طلاق چه بگوییم؟چرا که گاهی اوقات طلاق بهترین راه برای به حداقل رساندن آسیب می باشد.

به چه علت طلاق اتفاق می افتد ؟

موارد مختلفی میتواند زمینه ساز طلاق باشد . به استناد آمار و ارقام ۸۰ درصد طلاق ها در ۵ سال اول زندگی مشترک اتفاق می افتد .

اما فارغ ا ز این مسئله در زیر به چند مورد از علل طلاق اشاره مینماییم .
• خیانت زوجین به یکدیگر یا یکی از زوجین به دیگری
• مشکلات جنسی و عدم رضایت زوجین از روابط جنسی زناشویی
• عدم لذت از زندگی متاهلی
• اختلالات شخصیتی یک از زوجین
• تفاوتهای شخصیتی و فرهنگی و خانوادگی
• مشکلات مالی
• اعتیاد

مشاوره طلاق
مناسب ترین راهکار برای حل این مشکل چیست؟
 
کوتاه سخن اینکه اگر زن وشوهر در زندگی مشترک با مشکلی مواجه شدند و برای حل این مشکل به دنبال چاره هستند می توانند از مشاوره بهره مند شوند و این شیوه یکی از بهترین خدمات پیشنهادی میباشد که مشکل را بررسی نمایند و راهکار های مناسب پیشنهاد گردد و چنانچه طلاق تنها راه مانده باشد ، با مشاوره طلاق سعی بر این است که کمترین آسیب به زوجین وارد گردد. برای برخورداری از خدمات مشاوره طلاق فقط کافیست به صفحه تماس مراجعه بفرمایید و با مجموعه ما درارتباط باشید .
با مشاور طلاق زوجین می توانند بیاموزند که به چه صورت ارتباط درستی برقرارکنند و منطقی و درست رفتار کنند و مشاوره سعی میکند که حقوق عاطفی و جسمی و مالی که اغلب به همراه طلاق بیان میشود فکر کنند و زوجین را به سمتی سوق دهند که ایا طلاق تصمیم درستی است یا خیر.
 
 
مشاوره طلاق..
پیمایش به بالا