چرا روان درمانی آنلاین؟ زیرا یک نیاز وجود دارد

توسط جان م. گروول ، Psy.D.

آخرین بروزرسانی: ۸ اکتبر ۲۰۱۸

MIN 7 دقیقه خواندن

بحث و گفتگوی حرفه ای آنلاین در مورد روان درمانی ، اغلب به همان موضوع می پردازد – درمان آنلاین (یا “الکترونیکی”). خوب است؟ آیا واقعاً می توانید روان درمانی را بصورت آنلاین انجام دهید ؟؟ اگر چنین است ، مضرات چنین روشی چیست؟ آیا مزایایی وجود دارد؟

 

چیزی مثل درمان یا مشاوره در حال حاضر بصورت آنلاین انجام می شود. (آنچه شما این سرویس های آنلاین را صدا می کنید واقعاً جزئی از معناشناسی است ، بنابراین من در طول این مقاله از روش های درمانی آنلاین ، الکترونیکی درمانی ، روان درمانی آنلاین ، خدمات آنلاین ، مشاوره آنلاین بصورت متناوب استفاده می کنم.) لیست سلامت روانی اینترنت متانوآ را مشاهده کنید. خدمات برای بیش از ۵۰ ارائه دهنده چنین خدمات. و این شاخص به هیچ وجه جامع نیست. امروزه ممکن است حدود ۱۰۰ یا بیشتر ارائه دهنده خدمات بهداشت روان آنلاین وجود داشته باشد. برخی از این ارائه دهندگان بیش از یک سال است که این نوع مشاوره ها را انجام می دهند. همه این ارائه دهندگان از کجا آمده اند؟ چرا آنها خدمات آنلاین ارائه می دهند؟

 

من معتقدم که این ارائه دهندگان آنلاین هستند زیرا تقاضا برای خدمات آنها وجود دارد. از این گذشته ، راه اندازی یک وب سایت و کنار گذاشتن زمان اجرای این نوع خدمات کاری نیست که اکثر مردم بتوانند در طی چند دقیقه انجام دهند. این نوع تلاش نسبت به دنیای آنلاین تعهد و درک نسبتاً زیادی را به خود جلب می کند. بنابراین بسیاری از این ارائه دهندگان عملیات “پرواز شبانه” نیستند. در مقابل ، اکثر ارائه دهندگان صرفاً درمانی هستند که قبلاً در دنیای واقعی تمرین می کنند. آنها دیدند که نیاز به ارائه خدمات مشابه به صورت آنلاین و آشنایی با دنیای آنلاین ، ایجاد یک سرویس آنلاین است.

 

بیشتر متخصصان من می دانم که اساساً با یک دلیل مخالف این نوع خدمات هستند – این عقیده که روان درمانی و هر آنچه را که شامل می شود به سادگی نمی تواند به همان روشی انجام شود که در دنیای واقعی انجام می شود. بیایید برخی از مزایا و مضرات مربوط به درمان الکترونیکی را بررسی کنیم:

 

مزایای

 

افزایش درک ناشناس بودن

 

این یکی از قویترین و تأثیرگذارترین عوامل موثر در محبوبیت خدمات مشاوره آنلاین است. این که آیا افراد واقعاً ناشناس هستند آنلاین هستند یا خیر ، واقعاً یک نکته احمقانه است (گرچه من معتقدم که این افراد هستند ، به خصوص هنگام استفاده از مرور وب ناشناس مانند

ناشناس

 

، و هر یک از خدمات پست الکترونیکی رایگان مبتنی بر وب از قبیل

Hotmail

 

یا

Rocketmail

 

) آنچه مهم است این است که افراد معتقدند ناشناس تر هستند و به همین دلیل به صورت آنلاین واکنش نشان می دهند و رفتار می کنند. یکی از این تفاوت ها ، توانایی بحث در مورد مسائل مهم شخصی در رابطه درمانی بسیار سریعتر از آنچه که ممکن است در زندگی واقعی باشد ، است. به عنوان مثال ، در چت های هفتگی سلامت روان من به صورت آنلاین ، در هر گفتگو چند پیام خصوصی دریافت می کنم. من یک مقدار نسبتاً عادلانه از این مباحث را دیدم که از اهمیت بسیار بالایی برای فرد برخوردار است (کودک آزاری ، احساس گناه در مورد مرگ یک فرد مورد علاقه ، سوءاستفاده جنسی ، درد مزمن و راه های مقابله با آن ، ایده پردازی خودکشی ، رفتارهای خودکشی ، خودکشی رفتارها و غیره) با من در این گفتگوها ، هیچ وقت هیچ تعامل قبلی با فرد نداشته است. علاوه بر این ، برخی از این افراد در ادامه به من می گویند که آنها احساس راحتی بیشتری در مکالمه آنلاین یا اتاق چت می کنند و

حتی به درمانگر یا پزشک فعلی خود درمورد این مسئله که اهمیت آنها برای آنها مهم نیست ، نگفته اند!

 

این یک است

خیلی قوی

 

به نظر من اثر ، و یکی از اوقات که اغلب به وزن کافی داده نمی شود. از این گذشته ، اگر مشتری هرگز احساس نکرد که بتواند در مورد سوءاستفاده جنسی جنسی کودک خود صحبت کند ، سه سال روان درمانی چه فایده دارد؟ (این یک مثال واقعی است.) به دلیل همین عامل ، فرض من این است که رابطه درمانی در درمان آنلاین به همان اندازه که در درمان واقعی زندگی وجود دارد ، به همان اندازه قوی و مؤثر است. فرض بر این است که هم مشتری و هم درمانگر مهارت های اساسی آنلاین خاصی دارند و سایر معیارهای متداول را برای روان درمانی بهترین نتیجه (به عنوان مثال ، بسیار کلامی ، انگیزه برای تغییر و غیره) برآورده می کنند.

سهولت تماس

 

در بعضی موارد بسیار آسانتر ، تماس با ارائه دهنده خدمات بهداشت روان آنلاین خود از طریق نامه الکترونیکی و پاسخ سریع دریافت می کند تا اینکه اگر در زندگی واقعی با یک درمانگر یا روانپزشک تماس بگیرید تا یک سؤال کلی بپرسید. این متفاوت است ، اما از نظر ایده آل ، یک درمانگر آنلاین می تواند در صورت انجام تمام وقت این کار ، بلافاصله به یک نامه الکترونیکی یا چت پاسخ دهد. در حالی که من از هر کسی که تمام وقت درمان آنلاین می کند نمی دانم ، پتانسیل وجود دارد.

نظر متخصص

 

از آنجا که دنیای آنلاین مرزهای جغرافیایی را نمی شناسد ، پیدا کردن یک متخصص برای معالجه با شما یا ارائه نظر دوم در مورد تشخیص بسیار بالقوه آسانتر است. از متخصصی در زمینه اختلال شخصیت مرزی در کانادا اطلاع دارید و در تگزاس زندگی می کنید؟ اگر تعامل به صورت آنلاین انجام شود مشکلی نیست. این نوع استفاده از ارتباطات آنلاین قبلاً در زمینه پزشکی از راه دور متداول است. دلیل کمی وجود دارد که نمی توان آنرا گسترش داد

 

درمان آنلاین رایگان: درک درمان در مقابل مشاوره رایگان

نویسنده جوش وولف ، نویسنده کارکنان Talkspace

ارسال شده: ۱۶ آوریل ۲۰۱۸

زنی که روی نیمکت با دست باز است ، با یک متخصص درمان صحبت می کند

درمان آنلاین به سرعت در حال تبدیل شدن به هنجاری برای کسانی است که به اصطلاح خود به دنبال درمان هستند. یک مطالعه اخیر نشان داد که درمان آنلاین به همان اندازه درمان چهره به چهره (FTF) در درمان چالشهای عمده سلامت روان مانند اختلالات اضطرابی و علائم افسردگی مؤثر است. همان مطالعه درمانی آنلاین به عنوان “معالجه آینده” است.

 

هنگام ارزیابی گزینه های درمانی آنلاین ، بسته به چالش های بهداشت روانی ، راه های بسیاری وجود دارد. اولین خیابان همیشه باید به دنبال کمک حرفه ای باشد – تشخیص خود می تواند یک بازی خطرناک باشد. روش درمانی بهترین گزینه بعدی است و در کاوش در مورد گزینه های درمانی آنلاین ، ممکن است با پیشنهادهای درمانی آنلاین “رایگان” روبرو شوید.

 

 

اما آیا گزینه های درمانی رایگان یا دوره های آزمایشی “رایگان” به بالاترین سطح کمک حرفه ای شما ممکن است نیاز داشته باشند منجر می شود؟ ما به شما کمک خواهیم کرد تا مزایای درمانی آنلاین را بفهمید ، و چگونه به سمت راه حلی بروید که بهترین خدمات بهداشت روان را به شما ارائه دهد.

 

مبانی درمانی آنلاین

اگرچه سرچشمه درمان آنلاین به دهه ۱۹۸۰ باز می گردد ، پیشرفت در فن آوری و تقویت سلامت در سال های اخیر باعث شده است که درمان آنلاین به میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان قابل دسترسی باشد.

 

این در شرایط بحرانی به وقوع می پیوندد ، جایی که تعداد متوسط ​​کارگران بهداشت روان ۹ در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر در سطح جهان است و یک پوشش شفاف بهداشت روان را برای همه در معرض دید قرار می دهد. تنها در ایالات متحده ، بیش از ۵۵ درصد از بزرگسالان آمریکایی برای بیماری روانی معالجه نمی کنند.

 

Talkspace با استفاده از روش مبتنی بر شواهد ، سالها آموزش و هزاران ساعت تمرین را به عنوان اصلی در درمان آنلاین تبدیل کرده است.

 

مزایای استفاده از درمان آنلاین

در مقایسه با درمان سنتی “آجر و ملات” ، درمان آنلاین ، شبکه درمانی شما را گسترده تر می کند ، و این اطمینان را می دهد که می توانید یک حرفه ای را پیدا کنید که به بهترین وجهی برای شخصیت شما و اهداف سلامت روان درازمدت مناسب باشد.

 

این یک درمانگر دارای مجوز را در جیب شما قرار می دهد ، به اصطلاح ، که باعث برطرف شدن اضطراب و عدم اطمینان در مورد مراجعه به جلسات می شود. از آنجا که محرمانه است ، هیچ خطری برای “پیدا کردن” برای جستجوی کمک موردنیاز خود در موقعیت هایی که اختیار کلیدی باشد ، وجود ندارد.

 

درمان آنلاین مقرون به صرفه است ، و اغلب در هفته کم هزینه تر از هزینه های کم هزینه است. نیازی به برنامه های بیمه ای نیست ، یا نیازی به نگرانی این نیست که آیا متخصص مورد علاقه شما در شبکه است.

 

با استفاده از درمان آنلاین ، هر کجا که بروید ، درمانگر شما در آنجا با شماست. این که آیا شما صحبت از طریق گپ تصویری زنده ، از طریق گفتگوی متنی یا پیام صوتی یا تصویری را ترجیح می دهید ، یک راه حل برای پاسخگویی به روش ارتباطی مورد نظر شما وجود دارد. شما حتی می توانید در راحتی تختخواب خود ، در حالی که در لباس خواب خود هستید ، با پزشک خود صحبت کنید!

 

امنیت و حفظ حریم خصوصی در درمان آنلاین

با هر فن آوری جدید نگرانی هایی درباره محرمانه بودن مشتری و داده های شخصی ایجاد می شود.

 

به منظور ایمن نگه داشتن اطلاعات شما ، شرکت هایی مانند Talkspace از همان فناوری های رمزگذاری به عنوان غول های بانکی جهانی استفاده می کنند. این بدان معناست که کلیه ارتباطات بین مشتری و درمانگر درهم پیچیده شده است و باعث می شود آنها حتی در صورت اشتباه نتوانند غیرقابل خواندن باشند. حتی احتمال وقوع این اتفاق بسیار بعید نیست ، زیرا تیم ها و فناوری های امنیتی به طور مداوم سیستم های ما را برای کوچکترین اشاره به فعالیت غیر طبیعی مشاهده می کنند.

 

شرکت هایی که درمان آنلاین آنلاین ارائه می دهند باید تحت همان دستورالعمل ها ، محدودیت ها و تعاریف قانونی ایالتی و فدرال به عنوان درمانگران سنتی با دفاتر فیزیکی فعالیت کنند. به منظور تبدیل شدن و ماندن قانون حمل و نقل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) مطابقت دارد ، Talkspace باید هرکدام از ممیزی های امنیتی سخت خود را تصویب کند.

 

با استفاده از Talkspace ، این خوشحال کننده است که می دانید که هرگونه بحث و گفتگو با درمانگر شما کاملاً محرمانه و کاملاً رمزگذاری شده است ، و مانع از دسترسی کسی به جز خودتان و درمانگر شما می شود.

 

مقرون به صرفه خرید وبلاگ CTA

 

تفاوت بین درمان آنلاین و مشاوره رایگان آنلاین

روشهای زیادی برای جستجوی راهنمایی برای سوالات و راه حلهای مربوط به سلامت روان وجود دارد: درمان آنلاین ، درمان سنتی ، مشاوره از طریق اینترنت و آفلاین و مکالمات یک طرفه با دوستان یا خانواده ، برای نام گذاری چند مورد.

 

اصطلاحات “مشاوره” و “درمان” هر دو برای توصیف یک رابطه حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند که در آن مشتری اطلاعات زندگی خود را به منظور تهیه علائم و یا رسیدن به اهداف دیگر ، به ارائه دهنده می دهد. مهم نیست که این اصطلاح ، یک تمایز اصلی صدور مجوز حرفه ای یا صدور گواهینامه در مقابل افرادی باشد که در یک ظرفیت بدون مجوز مشاوره ارائه می دهند.

 

مهم است که بین مزایای ملاقات با یک متخصص بالینی دارای مجوز ، بر خلاف دریافت مشاوره از یک شخص یا ثبت نام نشده ثبت کنید.

 

پشتیبانی در مقابل درمان

هنگام جستجوی کمک های بهداشتی رفتاری ، اولین جایی که بیشتر مردم به آن متوسل می شوند ، اینترنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط