چت با روانشناس از طریق اینترنت-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

چت با روانشناس از طریق اینترنت-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

ممکن است علاقه مند به چت با روانشناس از طریق اینترنت باشید، چرا که شاید شما مشاوره پیش از ازدواج بخواهید یا مشکل روحی و روانی داشته باشید. دراینجا ما به شما پیشنهاد می کنیم از طریق واتساپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷با استاد فرهیخته خانم امیرنجات  تماس حاصل نموده و مشاوره آنلاین خود را آغاز کنید.

 

 چرا چت با روانشناس از طریق اینترنت

دلایل یک خانم که با مشاوره آنلاین و چت با روانشناس از طریق اینترنت درمان شده را بخوانید:

در گذشته ، من از استرس در محل کارم گریه کرده ام. من یک کودک نو پا داشتم که هر روز باید از مهد کودک وی را می آوردم و بر اثر مشکلات اقتصادی بیکار نیز شدم

به دلیل مشکلات روحی نیاز داشتم با یک روانشناس حرفه ای صحبت کنم ، اما زمانی وجود نداشت ، زیرا من از کودک نو پامراقبت می کردم ام ، و بعد ساعت ها را صرف جستجو و مصاحبه برای شغل های جدید کردم. جلسات مشاوره خوب بود ولی من وقت رفتن به دفتر روانشناس را نداشتم. یا آخر هفته بود یا بعد ۸ شب آزاد بودم . یا اگر می توانستم، در طول ناهار با کسی صحبت کنم.

مزیت چت با روانشناس از طریق اینترنت

من حوصله رفتن به دفتر مشاور را نداشتم. اگر من از مشاوره آنلاین اطلاع داشتم ، می توانستم اواخر عصر یا حتی هنگام ناهار در محل کار ، مشاوره حرفه ایداشته باشم.

تاریخچه مشاوره آنلاین

اولین روش درمانی آنلاین شناخته شده  یک سرویس مشاوره در سال ۱۹۸۶ آغاز شد ، جایی که دانشجویان دانشگاه کرنل می توانستند سؤالاتی را مطرح کنند. و در سال ۲۰۰۸ مشاوره آنلاین مشهورترین اولین حضور خود را با یک برنامه تلویزیونی WW Therapy انجام داد. در آن ، دکتر(لیزا قدرو) که از مدل سنتی و میزان زمان صرف شده برای جلسات استفاده می کرد ، به مدت سه دقیقه در مورد مراجعین  خود مشاوره کرد.

در یک قسمت ، وی ۳۰ دقیه جلسه دوم را برگزار می کند. (نمایش در سال ۲۰۱۵ لغو شد.)

گسترش مشاوره آنلاین

، درمان آنلاین هنوز در حال تقویت است ، جستجوی سریع Google صدها وب سایت و کارهای خصوصی را ارائه می دهد و خدماتی را ارائه می دهند که به شما نیاز ندارید از محل کار یا خانه خود خارج شوید. (خوشبختانه این جلسات در وب درمانی انجام نمی شود.)

. جسیکا Ehrenworth ، روانشناس ، مشاور و بنیانگذار می گوید: من تعدادی مراجع دارم که نمی خواهند کار را ترک کنند یا نمی توانند کار را ترک کنند و مشاوره آنلاین یک ساعت به جای سه ساعت از وقت شما را می گیرد. ”

او می افزاید: “من با والدین زیادی از بچه های جوان سر و کار داشته ام. با رفتن به اینترنت می توانید هزینه های زیادی ، زمان سفر ، بچه دار شدن و زمان سفر را کاهش دهید. ”

ارزش درمان آنلاین

و به نظر می رسد  این نوع درمان به همان اندازه و به طور منظم درمان حضوری کار می کند: در یک مطالعه ۲۰۱۳ توسط مایرکر و همکاران ، “مبتنی بر اینترنت در مقابل مداخله شناختی رفتاری چهره به چهره برای افسردگی: یک کارآزمایی غیرقانونی کنترل شده تصادفی”. مشخص شد که هشت جلسه آنلاین به همان میزان ۸ جلسه حضوری مؤثر است. در حقیقت ، مشاوره آنلاین کمی بهتر بود: سه ماه بعد از درمان ۵۷ درصد از بیماران آنلاین دیگر در مقایسه با ۴۲ درصد از بیماران معمولی تحت درمان افسرده نبودند.

اما چگونه می توانید مثل یک نفر با کسی که تمام صفحه های بین شماست نشسته اید ، یک نفره بنشینید؟ درمانگر من دوست دارد در مورد زبان بدن من اظهار داشته باشد و ما بر روی بعضی از تکنیک های آرامش بخش کار می کنیم تا به من کمک کند تا با اضطراب در جایی که او تماشا می کند چگونه می نشینم یا نفس می کشم ، کنار بیایم.

تحقیقات در مورد مشاوره آنلاین

ارنورث که بیشتر به مسائل خشم ، استرس ، اضطراب و افسردگی می پردازد (و مشغول مشاوره معنوی است) می گوید که برنامه وی جامع گرایانه است ، به این معنی که جنبه های جسمی – جسمی ای برای آن وجود دارد. او می گوید: “دقیقاً مثل زندگی کردن نیست ؛” همیشه انرژی متفاوتی وجود دارد. در بیشتر مواقع وقتی مردم با آن راحت تر می شوند ، احساس متفاوتی متوقف می شود. من هنوز هم احساس می کنم شخص را ملاقات کرده ام.

چگونگی چت با روانشناس از طریق اینترنت

شما می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام  ، تماس ویدیویی یا تماس تلفنی این نرم افزار با درمانگر خود ارتباط برقرار کنید . وب سایت ما  روزانه ده ها بررسی انجام می دهد و اکثر آنها مثبت هستند – افراد در حال تقدیر  از درمانگران خود به روشی که روابط نزدیک نشان می دهد ، نوعی که می خواهید با روانشناس خود  خود داشته باشید.

خانم رضایی از مراجعین آنلاین ما که از خدمات ما  استفاده می کند می گوید بیشتر کارمندان خود نیز این کار را انجام می دهند (معمول است و تشویق می شود هر درمانی که دارای یک متخصص درمانی خود باشد).

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *