چت با روانشناس آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

چت با روانشناس آنلاین

در چت با روانشناس آنلاین شما می توانید با روانشناس  مطرح و با سابقه مجموعه روان خوب یعنی خانم میرنجات مشاوره آنلاین داشته باشید و در صورت نیاز مشاوره حضوری.

جهت مشاوره آنلاین با روانشناس خود می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ از طریق واتساپ یا تلگرام تماس برقرار نموده و سریعا مشاوره آنلاین داشته باشید. در ادامه این نوشتار به مزایای چت با روانشناس آنلاین می پردازیم.

نقش روانشناس آنلاین چیست

بسیاری از افراد ، در برخی مقاطع از زندگی خود ، بدون درک درستی از مفهوم مشاوره یا نقش مشاور حرفه ای ، خودشان مشاور می شوند.

نقش مشاور این است که مراجع  بتواند با صحبت کردن علنی و آزادانه بسیاری از جنبه های زندگی و احساسات خود را کشف کند. صحبت با خانواده یا دوستان ممکن است جالب نباشد  و دارای نظرات و سوگیری هایی هستند که ممکن است برای موفقیت مشاوره ضرر داشته باشد.

مهم این است که مشاور با مراجع  درگیر احساسات نباشد و در جلسات مشاوره نیز چنین نباشد. مشاور نه قضاوت می کند ، نه مشاوره می دهد. مشاور این فرصت را به مراجع می دهد تا در یک محیط محرمانه احساساتی مانند عصبانیت ، نارضایتی ، گناه و ترس را ابراز کند.

چت با روانشناس آنلاین چه مزیتی دارد

مشاور ممکن است مراجع  را ترغیب کند تا بخش هایی از زندگی خود را مورد بررسی قرار دهد که ممکن است قبلاً آنها را دشوار یا غیرممکن جلوه می داد. ممکن است برخی از اکتشافات در مورد تجربیات اولیه کودکی وجود داشته باشد تا روشن شود چرا یک فرد در موقعیت های معین به بعضی موارد واکنش نشان می دهد یا به آن واکنش نشان نمی دهد. این مشاورهها اغلب با در نظر گرفتن روش هایی که مراجع ممکن است چنین رفتارهایی را تغییر دهد دنبال می شود.

مشاوره موثر آنلاین چه مزیتی دارد؟

در چت با روانشناس آنلاین مشاوره مؤثر ، سردرگمی را کاهش می دهد ، به مشتری اجازه می دهد تا تصمیمات موثری بگیرد که منجر به ایجاد تغییرات مثبت در نگرش و / یا رفتار آنها شود. مشاوره مؤثر توصیه‌ای نیست و از طرف شخص دیگری عمل نمی‌کند (اینها بیشتر نقش مربیان زندگی است). هدف نهایی مشاوره این است که مراجع  بتواند انتخاب های خود را انجام دهد ، به تصمیمات خود برسد و مطابق با آنها عمل کند.

در چت با روانشناس آنلاین چه فرایندی طی می شود

مشاوره آنلاین  به شرح زیر است:
فرآیندی رخ می دهد که مراجع  و مشاور برای کشف مشکلاتی  که ممکن است شامل احساسات استرس زا یا احساسی مراجع باشد ، زمان را اختصاص می دهند.
کمک به مشتری برای دیدن واضح تر امور ، از نگاهی دیگر. این امر باعث می شود مراجع با هدف تسهیل در تغییر مثبت ، روی احساسات ، تجربیات یا رفتار خود متمرکز شود.

محرمانه بودن مشاوره

محرمانه بودن عاملی مهم  در مشاوره موفق است. مشاوران حرفه ای معمولاً سیاست خود را در مورد محرمانه بودن توضیح می دهند ، اما ممکن است طبق قانون موظف باشند اطلاعات را افشا کنند در صورتی که معتقدند خطری برای زندگی مراجع  وجود دارد.

مواردی که شامل مشاوره نیست

داوری کردن .
تلاش برای مرتب کردن مشکلات مراجع .
تشویق مراجع برای رفتار به روشی که ممکن است مشاور هنگام مواجهه با مشکل مشابه در زندگی خود رفتار کند.
درگیر احساسات شدن  با مراجع .
مشکلات مراجع  را از منظر شخصی خود ، بر اساس سیستم ارزشی خود ، بررسی کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.