مشاور کودک خوب در تهران

مشاور کودک خوب در تهران     مشاور کودک خوب در تهران     مشاور کودک خوب در تهران

مشاور کودک خوب در تهران

جهت مشاوره تلفنی با  روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

 

مشاور کودک خوب در تهران
مشاور کودک خوب در تهران

 

 

 

 

سوالات متفکرانه ای که از کودک پرسیده شود – قسمت دوم

. چه می دانید چگونه می توانید آنچه را که میتوانید انجام دهید را  به دیگران آموزش دهید؟ این سوال در مورد آموزش بچه ها است که زندگی به شما ، منافع شخصی شما و آنچه می توانید از دیگران بدست آورید نیست. زندگی در مورد همه ما است و کاری که می توانیم برای کمک به یکدیگر انجام دهیم. این سوال به فرزند شما کمک می کند احساس قدرت و ارزشمندی کند. این به او یادآوری می کند که او ویژه است و چیزی برای ارائه دارد. وقتی کودک شما احساس ویژه ای می کند و می داند چیزی برای ارائه دارد ، اعتماد به نفس و اعتماد به نفس را ایجاد می کند ، و همچنین یادگیری را ترغیب می کند.

 

۴- شگفت انگیزترین / بدترین کاری که تا به حال برای شما اتفاق افتاده است چیست؟ زندگی همه آفتاب و رنگین کمان نیست ، و البته همه آن تاریک و عذاب نیست. زندگی ترکیبی از تجربیات خوب و بد است ، و این چیزی است که آن را بسیار هیجان انگیز می کند. بچه ها باید این واقعیت را زود درک کنند تا از لحاظ ذهنی برای زندگی آماده شوند. سوال در مورد هدایت آن آگاهی است. این کمک می کند تا کودک شما (از تجربه شخصی خودش) بفهمد که چیزهای بد برای همیشه دوام ندارند. خورشید همیشه بعد از طوفان می درخشد و آفتاب احساس خوبی می کند. شما همچنین می توانید بینش های ارزشمندی در مورد مناطقی که می توانید به فرزندتان کمک کنید گذشته باشد ، بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *