مشاور خانواده در هامبورگ

مشاور خانواده در هامبورگ

شما ممکن است در هامبورگ  زندگی کنید و به یک مشاور خانواده  ایرانی در هامبورگ احتیاج دارید. در این صورت می توانید برای مشاوره ویدیویی با دکتر امیرنجات تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره از ایشان در واتسـآپ به صورت صوتی یا تصویری با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

وقتی یک زوج در روابط خوبی نیستند ، اغلب بهبود روابط دشوار است. عدم برقراری ارتباط مناسب با همسرتان می تواند منجر به احساس افسردگی ، ناامنی ، بی اعتنایی یا بیزاری از صحبت با همسر شود. البته لحن صحبت با همسرتان نیز تغییر می کند.

بعضی اوقات صحبت کردن با همسرتان مهمتر از صحبت کردن است. عدم برقراری ارتباط صحیح با همسرتان نه تنها به احساسات شما صدمه می زند بلکه باعث سوء استفاده عاطفی یا جسمی می شود.

هنگامی که با همسر خود به عنوان یک اتاقی رفتار می کنید ، به مشاوره خانواده احتیاج دارید
وقتی رابطه زن و شوهر بیشتر از همسران است تا ازدواج ، مشاوره خانواده ضروری است. این بدان معنا نیست که اگر یک زوج رفتار خاصی نشان دهند ، در ازدواج مشکل دارند.

اگر همسر بعد از ازدواج احساس کمبود محبت و صمیمیت از طرف همسر خود داشته باشد ، احساس خواهید کرد که با همسر خود اتاقی دارید و مشاوره خانواده نشانه خوبی از ازدواج نیست. .

هنگامی که نمی دانید چگونه اختلاف با همسر خود حل کنید ، به مشاوره خانواده احتیاج دارید
دانستن علت اصلی اختلاف زناشویی تنها نیمی از داستان است که زوج هیچ درک درستی از زندگی زناشویی ندارند و هر دو از این اختلافات آگاه هستند.

به عنوان یک مشاور خانواده ، من اغلب می شنوم که مشتری می گوید ، “ما دلیل اختلاف نظر با همسر خود را می دانیم ، اما نمی توانیم تشخیص دهیم که چگونه مشکلات زناشویی خود را خاتمه دهیم.”

این بهترین زمان برای کمک به شخص ثالث برای کمک به حل اختلاف ازدواج است. اگر زوج با همسر خود درگیر هستند ، یک مشاور خوب خانواده می تواند ازدواج شما را به درستی راهنمایی کند تا بتوانید از تجربه یک زندگی موفق به همراه همسر خود لذت ببرید.

وقتی همسرتان رفتار منفی داشته باشد به یک مشاور خانواده نیاز دارید
من به عنوان یک مشاور خانواده معتقدم آنچه که در درون خود احساس می کنیم سرانجام به وجود می آید. حتی اگر سعی کنیم این احساسات را برای مدتی پنهان کنیم ، سرانجام از جایی خارج می شود. احساسات منفی مانند احساس عصبانیت یا درماندگی با همسر ، می تواند منجر به رفتارهای مضر و گاه آسیب زا در زندگی مشترک شود.

اگرچه بعضی اوقات در طول مشاوره می بینیم که زن با توجه به شرایط زندگی خود ، مانند فرزندانش ، تصمیم به برقراری رابطه و ادامه زندگی مشترک دارد ، همسر همچنان احساس تنفر می کند زیرا هنوز در ریشه مشکلات زناشویی قرار دارد. این احساس نفرت باعث می شود که زن با بدرفتاری با شوهر خود به خاطر سوء استفاده های گذشته تلافی کند.

یک مرکز مشاوره خوب می تواند به زوجین کمک کند تا احساسات منفی خود را تشخیص دهند و راهی مناسب برای کنار آمدن با آنها پیدا کنند.

وقتی فکر می کنید طلاق آخرین گزینه است ، به مشاوره خانواده احتیاج دارید
هنگامی که زن و شوهر در حال تعارض هستند یا با همسر خود دعوا می کنند ، کمی جدائی اغلب می تواند کمک کننده باشد. اما ، هنگامی که این مسافت باعث می شود همسرتان به طور دائم خانه خود را ترک کند ، باید از یک مشاور خانواده کمک بگیرید.

زندگی جدا از هم و نبودن خانه معمولاً اختلافات زوج را برطرف نمی کند. در عوض ، این طرز فکر را تقویت می کند که دوری از همسرتان مفید است و باعث می شود این رفتار تکرار شود. وقتی همسر به خانه برمی گردد ، هنوز مشکلات زندگی و اختلافات زناشویی قبلی وجود دارد ، اما به دلیل این که زمان گذشته غالباً مورد توجه زوج قرار می گیرد.

۲ comments

  1. سلام من نیاز به مشاوره دارم ممنون میشم کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.