مشاور افسرگی آنلاین

مشاور افسرگی آنلاین

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

 

مشاور افسردگی آنلاین
مشاور افسردگی آنلاین

 

 

 

 

چگونه یک مشاور پیدا کنیم

افسردگی یک اختلال خلقی جدی است .

این می تواند بر نحوه تفکر ، احساس ، تعامل با افراد و زندگی روزمره تأثیر بگذارد.

یافتن یک مشاور ، روانشناس مناسب یا متخصص بهداشت روان برای همکاری با او ممکن است مدتی طول بکشد. وقتی صحبت از مشاوره برای افسردگی می شود ، رابطه بیمار و مشاور یک اصل مهم موفقیت در درمان است.

مهم است که صبور باشید و نسبت به روند کار صبور باشید. ممکن است متوجه شوید که قبل از پیدا کردن شخصی که به او اعتماد دارید ، باید چند نفر را ببینید.

یکی از مکان ها  یافتن مراجعه به صورت آنلاین از طریق جستجو در اینترنت می باشد که به شما امکان می دهد برای جستجوی متخصصان بهداشت روان در منطقه خود باشید. یکی دیگر از اشکال مشاوره ای که باید در نظر گرفته شود ، به خصوص برای انواع خفیف تر افسردگی ، درمان آنلاین است.

محبوبیت درمان آنلاین در چند سال گذشته افزایش یافته است زیرا تعداد بیشتری از افراد به دنبال کمک هستند اما اغلب انجام این کار احساس راحتی بیشتری می کنند منابع و برنامه های آنلاین مانند  روان خوب از طریق دسک تاپ یا اپلیکیشن موبایل همراه با خدمات متنوعی از جمله جلسات انفرادی ، جامع احساس راحتی می کنند.

دوره هایی که توسط یک درمانگر تدریس می شود و به شما کمک می کند تا درمورد موضوعات مربوط به افسردگی فعالیت کنید و راهکارهای مقابله ای را ارائه دهید و تمرین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.