مشاور ازدواج خوب در تهران

 مشاور ازدواج خوب در تهران

 

جهت مشاور ازدواج خوب در تهران و مشاوره خانواده با مجموعه روان خوب به سرپرستی استاد فرهیخته خانم امیرنجات با شماره ۰۲۱۸۸۳۷۴۱۱۲ و یا ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

مشاور ازدواج خوب در تهران
مشاور ازدواج خوب در تهران

 

چگونه می دانید که آیا شما نیاز به ازدواج یا رابطه درمانی دارید؟ در اینجا برخی از علائم شما به کمک روابط حرفه ای نیاز دارید.

چه کار می کنید وقتی همه چیز در روابط شما به خوبی پیش نمی رود؟ آیا به تازگی از یکدیگر پیشی گرفته اید؟ آیا شما هر دو باید بالغ تر عمل کنید و یاد بگیرید که چگونه به سازش بپردازید؟ یا برای درست کردن امور به مشاوره حرفه ای ازدواج نیاز دارید؟

مسائل مربوط به روابط مشترک

مشکلات در رابطه اول:

خیلی اوقات ، وقتی افراد در یک رابطه اول هستند ، آنها معتقدند که این روند برای همیشه ادامه خواهد یافت. غالباً احساس بسیار ویژه و جادویی می شود. بنابراین ، حتی اگر می دانید که – از نظر آماری – عشق اول دوام نخواهد داشت ، ممکن است ضربه ای وحشتناک به همراه داشته باشد. با این حال ، یادآوری این نکته حائز اهمیت است که اگر عشق اول شما به پایان برسد ، می توانید خاطره آن را تا آخر عمر گنجانید. تجربه آن به شما کمک می کند تا در آینده نیز پیش بروید و چیزهای بهتری پیدا کنید.

در عشق یا فقط دوست داشتن: شاید مشکلات شما مربوط به شدت رابطه باشد. نوع تغییری که بعد از مدتی در یک رابطه برقرار می شود ، طبیعی است. اما می تواند مردم را نگران کند. ممکن است احساس کنید که رابطه شما خوب نیست زیرا به خاطر فکر پسر یا دخترتان دیگر نفس نمی کشید. اما آنچه باید به خاطر بسپارید این است که اولین مراحل “عاشق شدن” به حدی شدید است که می توانید همزمان با زندگی واقعی زندگی دشوار باشید! بعد از مدتی ، شما مجبور خواهید شد روی شغل خود تمرکز کنید یا دوستانتان را بیشتر ببینید. این بدان معنا نیست که روابط شما تاریخ فروش آن به پایان رسیده است ، مگر اینکه موارد دیگری نیز در این مورد اشتباه باشند.

نوزاد اول: تحقیقات نشان می دهد که خطرناک ترین زمان برای برقراری رابطه مربوط به زمان تولد نوزاد اول است. و حتی اگر این رابطه ۲۰ سال دیگر به پایان نرسد ، معمولاً مشکلات آن به ماههای پیرامون تولد فرزند اول ردیابی می شود. این باعث می شود خواندن تاریک شود ، نه؟ اما مطمئناً ، بارهای والدین جوانی شاد می مانند و از بچه های خود لذت می برند. با این وجود ، باید دانست که این زمان دشوار است و وقت آن است که قبل از اینکه مشکلات شما از دست نرود ، از مشاور یا درمانگر کمک بگیرید.

آیا مطمئن هستید که این مربوط به رابطه جنسی نیست؟ اگر چه اشتباهی در رابطه با رابطه جنسی انجام می شود ، یکی از شما متوجه می شود که صدمه دیده است ، یکی آن را بیش از دیگری می خواهد یا دیگری نمی تواند ارگاسم داشته باشد ، ممکن است بخواهید رابطه جنسی را در نظر بگیرید.

نکاتی درباره حس مشترک برای بازگرداندن روابط خود در مسیر
اگر رابطه شما با مشکل روبرو شده است ، مواردی وجود دارد که می توانید قبل از رفتن به کل گرگ و گرفتن یک مشاور امتحان کنید:

هرگز بعد از ساعت ۹ شب هیچ بحث یا بحث مهمی نداشته باشید. شانس این است که شما خسته یا غرق شوید ، یا هر دو – اختلافات خود را در صبح بسیار بهتر حل خواهید کرد.
اگر مرد در روابط احساس کرد از متنفر شدن از روی احساسات متنفر است ، یا صحبت کردن خوب نیست ، یا احساس می کند که تمام وقت دچار قطع شدن یا فریاد زدن می شوید ، پس ارزش استفاده از قانون ۱۰ دقیقه ای را دارد. این بدان معنی است که شما در کنار هم می نشینید تا در مورد مسائل آرام صحبت کنید و هر کدام ده دقیقه وقت مکالمه بدون وقفه دارید تا پرونده خود را مطرح کنید. یا نباید وقفه بگیرید ، قسم بخورید ، یا فریاد بزنید ، یا عمل کنید. شما فقط صحبت می کنید که نوبت شماست و وقتی اینطور نیست گوش دهید. اگر هر ۱۰ دقیقه دیگر نیاز دارید ، آن را داشته باشید. اما قبل از شروع توافق کنید که شما اجازه نخواهید داد این بحث تمام شب ادامه یابد. بویژه بچه ها از ایده یک ردیف روباز که ادامه می یابد متنفر هستند. بنابراین قبول کنید که ، بعد از نیم ساعت ، می خواهید پیتزا یا چیز دیگری تهیه کنید.
سعی کنید حتی اگر همه چیز عالی پیش نرود ، نسبت به یکدیگر خوشایند و احترام بگذارید. لبخند و تشکر از شما در صورت لزوم همه چیز را متمدن نگه می دارد.
چه زمانی به طور قطع به درمان نیاز دارید؟
اکثر درمانگران به شما خواهند گفت که زوجین تمایل دارند که به عنوان آخرین راه حل برای درمان بیایند. و غالباً آنها آنقدر قبل از آمدن آن را ترک می کنند که حداقل یکی از شرکا دلسوز گذشته باشد. بنابراین ، برای انجام برخی از کارهای خوب ، به موقع درمان را جدی بگیرید ، بخصوص اگر:

یکی از شما بسیار ناامن ، چسبیده یا حسود است و این باعث خراب شدن رابطه می شود.
شما هر دو بیشتر اوقات با یکدیگر خلقی دارید.
یکی یا هر دوی شما نمی توانید در مورد احساسات با دیگران بحث کنید.
بحث ها همیشه به ردیف تبدیل می شوند.
یکی از شما بیشتر اوقات ناراضی است.
شما رابطه جنسی را متوقف کرده اید.
آیا این هزینه زیادی دارد؟
مجانی: اکثر رهبران مذهبی حداقل برای مقابله با مشکلات روابط حداقل آموزشهایی را دریافت کرده اند.   سمینارها و کارگاههای ازدواج رایگان نیز توسط بسیاری از سازمانهای داوطلبانه برگزار می شود. علاوه بر این ، بسیاری از سمینارها و همایش های ازدواج ادبیات رایگان در مورد مهارت های ارتباطی ، چگونگی مبارزه عادلانه و سایر موضوعات مهم را که در یک ازدواج تأثیر می گذارد ، ارائه می دهند.

ازدواج درمانی کم هزینه: مرکز زنان محلی خود را امتحان کنید یا با روش متحد تماس بگیرید. علاوه بر این ، اگر دانشکده یا دانشگاهی در همین نزدیکی وجود داشته باشد که برنامه های تحصیلات تکمیلی را در روانشناسی ، کار اجتماعی ، ازدواج و خانواده درمانی یا مشاوره ارائه دهد ، معمولاً برای ارائه آموزش برای دانشجویان خود ، مشاوره کم هزینه ارائه می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *