مشاور ازدواج خوب در تهران

مشاور ازدواج خوب در تهران

جهت مشاوره ازدواج خوب در تهران و مشاوره خانواده با مجموعه روان خوب به سرپرستی استاد فرهیخته خانم امیرنجات با شماره ۰۲۱۸۸۳۷۴۱۱۲ و یا ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید

مشاور ازدواج خوب در تهران
مشاور ازدواج خوب در تهران
مشاور ازدواج 
ازدواج یا مشاوره در رابطه به زوجین کمک می کند تا خود و احساسات خود را برای یکدیگر پیدا کنند. بسیاری از مشاوران ازدواج پیشنهاد می کنند که حداقل ۱۲ جلسه (۱ بار در هفته به مدت ۳ ماه) طول بکشد تا یک رابطه دوباره برقرار شود. البته بخاطر داشته باشید ، بسته به اینکه مشکلات زوج با چه مشکلی روبرو هستند و توانایی برخورد با آنها به طور مؤثر ، می تواند طولانی تر شود.اگر در روابط خود مشکلاتی را تجربه می کنید که به تنهایی نتوانسته اید آن را حل کنید ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که به کمکهای خارجی مراجعه کنید. چندین نوع رابطه درمانی مختلف وجود دارد که ممکن است مفید باشد.

مشاوره یا درمان خانواده ممکن است به پیشرفت روابط و درک بهتر در خانواده کمک کند. این ممکن است یک واقعه خاص باشد ، به عنوان مثال مشاوره خانواده در هنگام طلاق. مشاوره خانوادگی اغلب با تمام اعضای واحد خانواده حاضر صورت می گیرد. درمانگر تعامل بین اعضای خانواده را مشاهده می کند و همچنین درک اعضای خانواده بدون تعامل را مشاهده می کند. بنابراین ، اگر دو عضو خانواده در یک جلسه مشاجره کنند ، ممکن است درمانگر بخواهد بداند که اعضای دیگر خانواده چگونه با این اختلاف نظر روبرو هستند یا طریقی که دو عضو مبارز با یکدیگر درگیر هستند. مشاوره خانواده غالباً به اعضای خانواده راههای جدید و مثبت تری برای برقراری ارتباط برای جایگزینی الگوهای ارتباطی منفی و قدیمی می آموزد.

مشاوره زوج ها مستقیماً زوج را درگیر می کند. مشاوره زوجین براساس این فرض استوار است که افراد و مشکلات آنها به بهترین وجه در چارچوب روابط زوج صورت می گیرد. زوج درمانی یا مشاوره زوجین یک روش مفید برای کمک به زوجینی است که مشکلاتی از قبیل استدلال های تکراری ، احساس فاصله یا خالی بودن در رابطه را تجربه می کنند ، احساسات فراگیر عصبانیت ، نارضایتی و یا نارضایتی یا عدم علاقه به محبت یا در یک رابطه جسمی با یکدیگر.

در بعضی مواقع ، اگر شریک زندگی در برقراری ارتباط صادقانه هنگامی که شریک زندگی دیگر در اتاق باشد ، ممکن است به مشاوره فردی متوسل شود.

از مشاوره گروهی می توان در کنار درمان فردی و زوج استفاده کرد. در مشاوره گروهی ، زوج به صورت جداگانه و همچنین با هم گروهی می شوند که دیگران با مشکلات مشابه مواجه هستند. بحثهای گروهی مختلفی و همچنین سخنرانیها یا کارگاههای آموزشی در زمینه ارتباطات ، نحوه نبرد عادلانه ، برخورد با احساس خشم یا طرد و غیره وجود دارد و این به زن و شوهر کمک می کند که نه تنها مشکلات خود را در مقابل دیگران بیان کنند بلکه به آنها امکان می دهد می دانید که آنها تنها کسانی نیستند که با مشکلات روابط یا ازدواج ازدواج می کنند. کار یک مشاور یا ازدواج یا مشاوره معمولاً کمک به زوجین است که در برقراری ارتباط ، توسعه ، درک و تجدید احساسات به یکدیگر کمک کنند. درمانگر به زوج کمک می کند تا روش های ماندن در کنار هم را به صورت مثبت و تحقق بخش کشف کنند. سرانجام ، اگر همه اینها کارایی نداشته باشد و زوج نتوانند برای حل مشکلات خود موفق شوند ، مشاور می تواند به آنها کمک کند تا از یک تفکیک مناسب و معقول برخوردار باشند.

با کمک پزشک متخصص ، زوجین می توانند صلح ، ثبات و برقراری ارتباط را به روابط خود بازگردانده و از این طریق بر زندگی و زندگی کسانی که بیشتر از همه تحت تأثیر آنها و روابطشان قرار گرفته اند تأثیر بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *