مشاوره چت آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

مشاوره چت آنلاین

مشاوره چت آنلاین ممکن است گزینه شما برای مشاوره روانشناسی آنلاین باشد. در اینصورت شما می توانید جهت مشاوره آنلاین با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷از طریق نرم افزار تلگرام یا واتساپ تماس بگیرید و مشاوره آنلاین خود را داشته باشید. خانم امیرنجات روانشناس برجسته مجموعه روان خوب آمادگی دارد تا ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات شما باشد و به عنوان روانشناس آنلاین به شما مشاوره آنلاین بدهد.

مشاوره چت آنلاین چگونه است

می توانید با کلیک بر روی واتساپ یا تلگرام از طریق تماس با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ با متخصص بسیار حرفه خانم امیرنجات صحبت کنید.
دیگر احساس غرق شدن در افکار خود را ندارید. دیگر احساس نمی کنید  کسی برای صحبت کردن نداشته باشد. هر آنچه را که می خواهید طی کنید ، سزاوار شنیدن آن هستید. ما به شما امکان دسترسی فوری به مشاوره حرفه ای را از طریق واتساپ یا تلگرام از طریق چت ایمن ، ویدئو یا از طریق تلفن را می دهیم.

مشاوره چت آنلاین چگونه کار می کند؟

در حال حاضر این سرویس برای ساکنان و بازدید کنندگان درسراسر ایران و دنیا  در دسترس است. برای کسانی که خارج از ایران هستند نیز سیستم مشاوره ایرانیان خارج از کشور فعال است .
برای مشاوره آنلاین ، با تلفن همراه خود وارد شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ را از واتساپ و تلگرام صحبت کنید.
به روانشناس خود تماس برقرار کرده و خود را معرفی کنید.
پس از ارسال درخواست شما ،   متخصص ما خانم امیرنجات در نیم ساعت یا کمتر پاسخ می دهد تا وقت مشاوره شما را تنظیم کند.
می توانید چت را با متن یا فیلم یا از طریق تلفن انتخاب کنید.

هزینه مشاوره چت آنلاین

مشاوره ۵۰ دقیقه ۶۰ هزار تومان  دلار است
هزینه با ارسال شماره کارت و پرداخت کارت به کارت انجام می شود.
در این جلسات ۵۰ دقیقه ای ، شما قادر خواهید بود از آنچه در آن لحظه تجربه می کنید صحبت کنید – خواه اضطراب قبل از یک روز بزرگ ، یا راهکارهایی برای استرس زدایی بعد از یک روز کاری پرتحرک – یا مشاوره خانواده و زناشویی و ازدواج داشته باشید.

باعث انعطاف پذیری بیشتری برای دسترسی به شما می شود. حمایت از سلامت روان به سرعت میگیرید به جای اینکه  روزها یا هفته ها برای قرار ملاقات با روانشناس انتظار بکشید.

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری درباره مشاوران ما داشته باشید؟
در اینجا کلیک کنید.مشاوران ما  رفع اضطراب ، افسردگی ، مشکلات رابطه ، استرس ، اختلالات خوردن و موارد دیگر تخصص دارند.

4 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره چت آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷»

  1. سلام.لطفا با ایمیل پاسخ دهید.من ۳۷ سال دارم و پسری مجرد هستم.به سوتین علاقه دارم و آن را می بوسم.آیا این یادگارپرستی است؟دوست دارم یک کلکسیون سوتین داشته باشم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا