مشاوره در مورد خیانت شوهر

مشاوره در مورد خیانت شوهر مشاوره در مورد خیانت شوهر

مشاوره در مورد خیانت شوهر

جهت مشاوره در مورد خیانت شوهر می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس حاصل نمایید و با ما تماس گرفته و مشاوره روانشناسی داشته باشید.

 

مشاوره در مورد خیانت شوهر
مشاوره در مورد خیانت شوهر

 

وقتی کسی به شما تقلب کند ، هیچ راه درست یا غلطی برای پاسخ دادن وجود ندارد. این یک تجربه دردناک ، عمیقاً شخصی است و فقط می دانید برای رسیدن به این امور چه روشی را باید طی کنید.

با این وجود ، توصیه های افرادی که همین خیانت را تجربه کرده اند ، مطمئناً کمک می کند. در زیر ، خوانندگان ما در فیس بوک و توییتر بهترین توصیه های خود را برای مقابله با یک رابطه به اشتراک می گذارند – بسیاری از آنها از تجربه شخصی خود استفاده می کنند.

آنچه را که آنها برای گفتن داشتند را ببینید ، سپس توصیه ها را در مورد چگونگی حرکت از خیانت در نظرات اضافه کنید.

۱. “گذشت زمان از من گذشت ، اما آنچه به من کمک کرد این بود که به خودم یادآوری کنم که رفتار آنها انتخاب آنها است. شما هیچ کنترلی بر آنها ندارید. بسیار ممکن است که آنها هرگز خوشحال نباشند زیرا همیشه به دنبال خواهند بود. برای چیز دیگری که مشکل برای آنها پیش بیاید. از طرف دیگر شما عالی هستید و می توانید از پس آن برآید. باور کنید. ”

۲. “عصبانیت را رها کنید. بعد از آنکه من سرانجام این کار را رها کردم ، از سابقم و همسرش در رابطه با درهایی که برای من باز کرده بودند تشکر کردم. من یک شخص خوب هستم (شما هم هستید ، خواه آن را بدانید یا نه ) و من سزاوار بهترین ها هستم. فرار از زندان من با یک زن دیگر به من این آزادی را برای یافتن آنچه برای من مناسب بود ، به من داد. ”

۳. “گریه کنید ، فریاد بزنید ، و تناسب داشته باشید. شما عصبانی خواهید شد ، بنابراین اجازه دهید این را بیرون بیاورید. چیزی بدتر از آن نیست که مردم به شما بگویند آرام باشید و آن را جمع کنید.”

۴. “وقت خود را برای فکر کردن در مورد وضعیت خود بکشید. فوراً واکنش نشان ندهید و تصمیمی اتخاذ کنید که پشیمان خواهید شد. لازم نیست فوراً تصمیمی بگیرید. و یک بار به این فکر کرده اید که می خواهید چه کاری انجام دهید برنامه ای بسازید – احتمالاً یک برنامه خروج و همه اردک های خود را در یک ردیف قرار دهید. این کاری است که من کردم. اولین باری که من بخشیدم ، اما من برنامه ای در مورد آن داشتم که دوباره اتفاق می افتد. من قصد داشتم به آنجا بروم ، جایی که قرار بود زندگی کنم ، جایی که فرزندانم به مدرسه می روند ، وضعیت کار و وضعیت حمایت از کودکان من است. ”

۵. “به یاد داشته باشید این انتخاب آنها بود ، با وجود هر چیزی که ممکن است در گذشته یا در روابط گذشته اتفاق افتاده باشد. این در نهایت انتخاب اراده آنها بود که باعث این امر شد. شما از بار آن انتخاب آزاد هستید ، بنابراین دور نمانید. گناهی که ممکن است به شما انداخته شود. گرچه لازم نیست فراموش کنید باید ببخشید – صریح و صادقانه. من نمی گویم این کار آسان خواهد بود ، اما در دراز مدت از خود تشکر خواهید کرد. نکته اصلی این که در خط مقدم ذهن خود را حفظ کنید اینست که این شکستگی آنها بود نه شما ، آنها را به سمت انتخاب سوق داد. این ناتوانی آنها در حفظ حرمت نذرات ازدواج بود که باعث شد این اتفاق بیفتد. ”

۶. “حتی اگر مسائل را در روابط تداعی نکنید ، قبل از آنکه شما را از بین ببرد ، بخشش بیابید.”

۷. “من حدس می زنم این بستگی به این دارد که شخص دیگری می خواهد از طریق کارها کار کند. هرچه را که تصمیم می گیرید ، توصیه می کنم از این منظر استفاده کنید: دیروز تاریخ است. شما فقط امروز دارید.”

۸. “به عنوان یک درمانگر که در زمینه بهبود امور تخصص دارد ، توصیه من این است که صبر کنید. لازم نیست فوراً تصمیمی بگیرید.”

۹. “به یاد داشته باشید: کلاهبرداری آنها بازتابی برای شما نیست بلکه آنها است. اقدامات آنها نوع دیگری را که در واقع آنها هستند به دیگران نشان می دهد. شما ، از طرف دیگر ، می توانید سر خود را بالا نگه دارید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *