مشاوره خانواده ۲۴ ساعته

مشاوره خانواده ۲۴ ساعته مشاوره خانواده ۲۴ ساعته

مشاوره خانواده ۲۴ ساعته

جهت اخذ مشاوره آنلاین شما می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ از طریق نرم افزار آنلاین واتساپ و تلگرام ارتباط برقرار کرده و در زمینه های مشاوره روانشناسی و خانواده و مشاوره تحصیلی مشاوره مناسب اخذ نمایید.

 

 

مشاوره آنلاین

هرکسی از هر سنی که دچار یک بحران سلامت شخصی ، عاطفی یا روانی است می تواند روزانه ۲۴ ساعت تماس بگیرد. وقتی با خدمات بحران تماس می گیرید ، همیشه با یک مشاور حرفه ای یا یک داوطلب پیشرو حرفه ای آموزش دیده صحبت خواهید کرد. مشاوران خط تلفن ما به ارائه بهترین خدمات به هر تماس گیرنده اختصاص داده اند. مشاورین خط تلفن ما برای ارزیابی میزان خطر فردی و تعیین سطح مناسب خدمات ، در ارزیابی میزان تلفات تلفنی آموزش می بینند. ما مشاوره در زمینه بحران ، پیشگیری از خودکشی ، پشتیبانی ، اطلاعات و ارجاع را ارائه می دهیم. ما هر تماس را به ترتیب اضطراری مرتب سازی می کنیم بنابراین لطفاً صبور باشید و در خط بمانید ، تماس شما برای ما بسیار مهم است. علاوه بر این:

به عنوان مرکز عملیات آژانس های دریافت کننده سالانه بیش از ۱۰۰،۰۰۰ تماس خدمت کنید
پاسخ فوری به همه تماس گیرندگان را بصورت ۲۴ ساعته در روز ارائه دهید
دسترسی فوری به کلیه برنامه های خدمات بحران از جمله خدمات ارتباطی ، مدافع و خدمات بی خانمان را فراهم کنید
با ارائه پشتیبانی فوری و محرمانه بصورت ۲۴ ساعته در روز ، یک دفترچه راهنما ویژه کودکان را در خدمت فرزندان ، نوجوانان و والدین در مدارس تهیه کنید
هنگام تماس تلفنی خط تلفن ۲۴ ساعته خدمات بحران ، منوی خودکار از گزینه ها را انتخاب می کنید تا بتوانید تماس خود را به طور مناسب به سرویس برنامه صحیح هدایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *