مشاوره خانواده در انزلی

مشاوره خانواده در انزلی

ممکن است شما ساکن  انزلی   باشید و به علت مشکلات خانوادگی نیاز به مشاوره خانواده با یک روانشناس متخصص و متبحر  داشته باشید. در اینصورت می توانید با از طریق واتساپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ با دکتر امیرنجات تماس داشته باشید و مشاوره روانشناسی خانواده  با بهترین متخصص در این حوزه داشته باشید.

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

 

مشاوره خانواده
مشاوره خانواده

بندر انزلی (درباره این پرونده · راهنما · اطلاعات) (به گیلکی: انزلی ]) قبل از انقلاب ایران ، بنادر بندر پهلوی نامیده شد ، یکی از مهمترین شهرهای گردشگری ،  از نظر اقتصادی دارای اهمیت است  و یکی از قطب های ورزشی ایران ،  و مرکز شهر انزلی است. مردم انزلی گیلاک هستند و به زبان گیلکی صحبت می کنند. انزلی پس از رشت بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر گیلاک در جهان است. انزلی پس از مرکز استان (رشت) یکی از پرجمعیت ترین و بزرگترین شهرهای استان گیلان و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران است.  انزلی  دارای آب و هوای مرطوب است و میزان بارندگی آن بسیار زیاد است ، با میانگین بارندگی سالانه ۲ میلی متر ، با رطوبت نسبی در منطقه از ۱ تا ۲ در سال متغیر است. درصد در نوسان است.
بیشتر افراد حضور یک مشاور و روانشناس را ارزش بدی در زندگی خود می دانند ، اما همه اینها نیست و یک مشاور خانواده لازم است.

 

از طریق راهنمایی خانواده ، روابط سالم و متعادل بین اعضای خانواده برقرار می شود و آسایش و آسایش آنها تضمین می شود. این خانواده معمولاً از زن و مرد و تعدادی کودک تشکیل شده است که روابط آنها حاکم است. روابط بین زن و شوهر ، پدر و فرزندان یا مادر و فرزندان ممکن است مختل شود و برای کل خانواده مشکل ایجاد کند. با تهیه روشهای صحیح آموزشی از طریق راهنمایی خانواده ، تعادل سالم و مولد و روابط خانوادگی بین اعضای خانواده برقرار می شود (شفیع آبادی ، ۱۳۹۳).

ادامه افزایش اختلافات خانوادگی و طلاق زمینه را برای ظهور مشاوره خانواده فراهم کرد. فشارهای روند یک طلاق واقعی بر زن و شوهر و نیاز به تنظیم مجدد برای کلیه افراد درگیر ، به خوبی مستند شده و اغلب منجر به مشکلاتی مانند عدم موفقیت می شوند. احساساتی مانند عصبانیت ، پشیمانی و افسردگی نیز رایج است.

همچنین مشکل سازگاری با والدین ، ​​مراقبت از کودکان و پذیرش نقش نیز وجود دارد. علاوه بر فشارهای عاطفی و روانی ، در زمینه مسائل حقوقی و مسئولیتهای اقتصادی افراد درگیر طلاق یا جدایی ، مشکلات عملی نیز وجود دارد. از مشکلات سازگاری فرزندان والدین مطلقه نیز نمی توان غافل شد. مشکلات وفاداری والدین ، ​​دید و بازدید به خصوص اگر همراه با گناه و از بین رفتن عزت نفس در فرزندان طلاق باشد ، می تواند عواقب روانشناختی جدی داشته باشد.

می توان نتیجه گرفت که مفهوم سنتی (خانه) و (خانواده) به عنوان کوچکترین لانه عشق ، امنیت ، یکپارچگی و سعادت بی پایان (مانند بسیاری از ساکنان آن) در نسل های اخیر به شدت آسیب دیده است. . بنابراین ، مشخص شده است که مشاوران نه تنها در یک رابطه مشاوره دوگانه ، بلکه در این بعد جدید ، خانواده و سیستم چند منظوره آن نیز می توانند به طور مؤثر کار کنند. (گیبسون ، ۲۰۱۱)

مشاوره قبل از ازدواج

– شناخت فردی برای شناسایی آمادگی برای ازدواج

– تعیین معیارهای انتخاب همسر

چگونه با هم آشنا شویم

ازدواج پذیرش یا خود محوری است

مشاوره جنسی

مشاوره پس از ازدواج

چگونه روابط عاطفی خود را با همسر خود حفظ کنیم

استراتژی هایی برای بهبود رابطه جنسی

– راهکارهایی برای افزایش تعهد و وفاداری به همسرتان

– نحوه برخورد با آن در صورت بروز مشکل

– راه های صحیح فرزندپروری

چگونه با مشکلات نوجوان خود مقابله کنیم

– از وجود یک عامل مخرب به نام روابط خارج از خانواده و چگونگی برخورد صحیح با آن مطلع شوید

طلاق و راههای پذیرش آن

طلاق و پیامدهای آن

(وب سایت دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس)

مشاوره عمومی

– شناخت و درمان بیماری روانی

– راه حل هایی برای بهبود روابط بین فردی

– چگونه به راحتی نقشهای مختلفی را در جامعه بازی کنیم

راه حل های مناسب برای درمان اعتیاد

– نحوه برخورد با مشکلات اجتماعی در فرصتهای شغلی مناسب

– شناخت رفتارهای اجتماعی عادی برای دنیای امروز

– آگاهی و بهبود شرایط روانی برای مقابله با مشکلات

حل مشکل ناامنی روانی برای زنان

(وب سایت دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس)

مشاوره پس از ازدواج

مشاوره برای زوجین قبل ، حین و بعد از ازدواج برقرار می شود. قبل از ازدواج برای بررسی و تأیید موقعیت های مشابه دختران ، پسران یا آقایان و زنانی که می خواهند ازدواج کنند ، برای رفع مشکلات ناخواسته و ناخواسته و پس از ازدواج برای تقویت روابط زوجین ، برای مشکلاتی که برای آنها پیش می آید. اما آنها نمی دانند چگونه یا چگونه نمی توانند آن را حل کنند.

ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج

با توجه به اینکه یکی از مهمترین مشکلات زوجین ، اختلال در ازدواج است و از آنجا که در جامعه جایی برای کسب اطلاعات مفید ، دقیق ، علمی و معتبر وجود ندارد ، مشاوره برای روابط زناشویی و ارائه اطلاعات مناسب جنسی به زوجین بسیار مهم است ، البته عزت یا اختلافات فرهنگی زوجین یا شرم و سرزندگی که افراد دارند ، اما این امر به طور کلی به کانالهای غیررسمی و غیر علمی روابط مهم زناشویی ، به عقاید زوج منجر می شود.

چرا این مشکلات برای برخی از زوج ها و نه برای برخی دیگر اتفاق می افتد؟

نگاه کنید ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، به روشی که مردم یک موضوع مشترک را مشاهده می کنند ، باز می گردد. بعضی اوقات نگرش زوجین نسبت به یک موضوع اساساً اشتباه است. خوب ، باید به این افراد مشاوره داده شود و راه درست نشان داده شود. اما گاهی اوقات نگرش فرد نسبت به یک موضوع متفاوت با همسر خود است. مشاوره قبل از ازدواج باید در اینجا ارائه شود و پس از ازدواج باید به دنبال راه هایی برای کاهش این مشکل یا جمع آوری نظرات آنها باشیم. اینجاست که مشاوره پس از ازدواج به تقویت خانواده کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *