مشاوره خانواده خوب

مشاوره خانواده خوب  مشاوره خانواده خوب  مشاوره خانواده خوب

مشاوره خانواده خوب

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

مشاوره خانواده خوب
مشاوره خانواده خوب

 

ممکن است در هنگام شب فکر کنید یا انتظار دارید دقیقاً چه چیزی را با زندگی خود انجام دهید.اما بزرگسالی جوان همان نیست که والدین در سن شما بودند. بسیاری از چالش های مختلف وجود دارد و مرور این واقعیت جدید می تواند بسیار دشوار باشد. به دست آوردن شغل ، برنامه خود را تنظیم کنید ، و عکس گرفتن از عکس های خود را با شکوه به نظر می رسید. این بدان معناست که تمام وقت و انرژی شما در بزرگسالی صرف کرده اید ، بالاخره شروع به پرداخت می کند. یا اینکه تمام آن زمان عصیانگرانه که در سالهای نوجوانی داشتید ، شما را به عنوان یک بزرگسال در پیشبرد بازی قرار می داد. اما با نزدیک شدن به این نقطه عطف ، آشکار شد که بزرگسالی همه آنچه که شکست خورده نیست ، نیست. شما از تمام مسئولیت ها احساس سردرگمی می کنید و تمام مزایای اینکه در نهایت شخص مسئول باشید فراموش کرده اید. ناگهان ، زندگی به پرداخت صورتحساب ، یافتن روابط مناسب و ایجاد نام برای خود تبدیل شد. اکنون می بینید که استرس و ناامید هستید. آنقدر فشار وجود دارد که بزرگتر می شود ، به سختی می توان به خاطر داشت چه کسی را در زیر هر آنچه از تو انتظار می رود ، هستی. شما سعی می کنید بهترین تلاش خود را انجام دهید ، اما به نظر می رسد که هر زمان که سعی کنید ، در برابر چیز دیگری برای تسلط خود قرار دارید. شما نمی خواهید دنیا را مقصر مبارزات خود بدانید. شما می دانید ساختن آن به تنهایی یک انتقال است و فراز و نشیب هایی به وجود خواهد آمد. اما شما انتظار نداشتید که دوست سخت و دوست داشتن داشته باشید. شما هرگز فکر نکرده اید که دوست داشتن و عاشقانه بودن بسیار دشوار باشد ، و مطمئناً انتظار نمی رود که چنین چالشی موفق باشد. وقتی با خودتان صادق هستید ، در حال پیشرفت هستید ، اما می دانید بزرگسالی می تواند خیلی بهتر باشد.

 

هنگامی که برای کمک به انتقال به بزرگسالی به سلامتی شهری می روید     شما قدرت شخصی خود را کشف خواهید کرد ، بنابراین در تصمیم گیری های بزرگ احساس اطمینان و راحتی خواهید کرد.    شما با چیزهایی که در زندگی برای آنها ارزش قائل هستید ، در تماس خواهید بود ، بنابراین می توانید احساس کنید که در مسیر درست هستید    شما برای یافتن معنا در زندگی خود و جستجوی چیزهایی که برای شما مهم هستند ، جستجوی لازم را انجام می دهید    شما خاطرات دردناک از کودکی را پردازش کرده و از مکانی شاد و سالم به جلو حرکت خواهید کرد    شما مهارت هایی را برای پرورش یک زندگی اجتماعی پرتحرک و ایجاد روابط معنادار در زندگی بزرگسال خود پرورش می دهید ، بنابراین می توانید مکان متعلق به خود را پیدا کنید.چه کسی بیشتر از درمان در حال ظهور بزرگسالان است؟ مشاوره برای بزرگسالان بهتر است برای افرادی که ۱۸ تا ۱۸ سال دارند و به دنبال ایجاد معنی این مرحله جدید زندگی هستند. مشاوره برای بزرگسالان به شما کمک می کند تصمیم گیری های شفاف تری در مورد دوره خود بگیرید تا احساس کنید دقیقاً می دانید منظور شما برای انجام دادن چیست. اگر از موارد زیر استفاده کنید:     شما در حال گذار عمده زندگی هستید و احساس گم شدن می کنید که کدام گزینه ها برای شما بهترین هستند    شما در این مرحله جدید زندگی به دنبال معنا هستید و به نظر نمی رسد آنچه را که برای پیشبرد شما مهم است مشخص کند    شما می خواهید برای برقراری ارتباطات چشمگیر با دوستان و شرکای عاشقانه کمک کنید    شما برای بهبود کیفیت زندگی خود و ایجاد پایه و اساس برای سالهای آینده سرمایه گذاری شده اید    شما می خواهید اهداف آینده را تعیین کنید و با سهولت به آنها برسید شرایط خاصی وجود دارد که ممکن است شما برای جلسات مشاوره برای بزرگسالان جوان با سلامتی شهری آماده نباشید. این شرایط شامل موارد زیر است:     موارد بیماری شدید روانی    سوء مصرف مواد مداوم اگر در حال حاضر دچار یک بیماری روانی شدید هستید ، توصیه می کنیم در یک برنامه محلی مانند آستانه ها به دنبال خدمات سرپایی باشید. اگر در حال حاضر سوء مصرف مواد یا وابستگی را تجربه کرده اید ، لطفاً به خدمات تخصصی دیگر ما مراجعه کنید.جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *