مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره تلفنی روانشناسی

ممکن است شما به روانشناس و مشاوره تلفنی روانشناسی احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید بدون مراجعه جضوری با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس گرفته و مشاوره روانشناسی تلفنی داشته باشید.

خانم دکتر امیرنجات با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه روانشناسی و مشاوره بهترین گزینه شما برای مشاوره و روانشناسی می باشند.

هم اکنون با ایشان تماس گرفته و مشاوره داشته باشید.

مشاوره تلفنی روانشناسی
مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره روانشناسی تلفنی امروزه گسترده است و فواید زیادی دارد. روش مشاوره تلفنی به بسیاری از افراد این امکان را می دهد تا از روانشناسی با هزینه بسیار کمی برای رفع مشکلات روانی خود استفاده کنند. مشاوره تلفنی نیز در بین مشاوران بسیار محبوب است ، زیرا بسیاری از افرادی که قادر به ارائه مشاوره حضوری نیستند می توانند از خدمات درمانی بهره مند شوند. روش تلفنی مشاوره روانشناختی گرچه مدت زمان زیادی است که می گذرد ، اما هر روز شاهد بهبود آن هستیم. مرکز مشاوره هنر زندگی پیشگام این روش ها برای کاهش مشکل دسترسی به مشاوره در سراسر ایران با ارائه انواع مشاوره تلفنی ، مشاوره مجازی و مشاوره حضوری بود.

 

چرا مشاوره تلفنی از ما

مرکز مشاوره هنر زندگی با ارائه چندین شماره تلفن اختصاصی به خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی ، مشاوره تلفنی را برای هموطنان عزیز تسهیل کرده است. در عین حال ، هزینه خدمات مشاوره با کیفیت بالای خدمات روانشناختی بسیار متناسب است ، زیرا مشاوره روانشناختی توسط همان مشاوران با تجربه داخلی ارائه می شود.

مشاوره روانشناسی تلفنی به دلیل کمبود شخصیت مشاوره حضوری ، باید توسط روانشناسان با تجربه و آگاه انجام شود. اگرچه بیشتر مخاطبان مشاوره تلفنی همچنان از مشاوره حضوری حمایت می کنند ، اما کیفیت مشاوره تلفنی روانشناختی باید به اندازه کافی بالا برود تا پاسخگوی نیازهای مشاوره فرد باشد.

روشهای مشاوره روانشناسی تلفنی

روش مشاوره تلفنی با تماس با یکی از کارمندان مرکز تماس است و در طی ۵ تا ۱۰ دقیقه با مشاور تماس گرفته می شود و اطلاعات لازم را به مشاور ارائه می دهد و پس از پایان مکالمه ، مشاور تحلیل می شود. اعمال

در مرحله بعد مشاوره تلفنی روانشناسی به فرد داده می شود و به آنها اطلاع داده می شود تا در مرحله دوم با آنها تماس گرفته و پیگیری کنند. ثانیا ، بیشتر اطلاعات و دستورالعمل ها برای پاسخگویی به درخواست مشاور ارائه می شود. اگر شخص مایل به ادامه مشاوره از طریق تلفن باشد ، در جلسه دوم اطلاعات لازم به وی داده می شود.

بسیاری اوقات با شخصی که مشورت می شود ، اطلاعات کافی و تصویر روشنی از نیازها و نیازهای واقعی آنها ندارد. در این موارد توصیه می شود حداقل یک جلسه مشاوره حضوری داشته باشید.

مراحل اصلی مشاوره غیر رسمی

در زیر مراحل اصلی روش انجام مشاوره روانشناختی تلفنی است. هنر زندگی شما را در دریافت بهترین مشاوره تلفنی روانشناختی برای زندگی بهتر راهنمایی می کند.

– تماس تلفنی با مرکز و ایجاد بانک اطلاعاتی برای فرد
– ارائه مشاوره تلفنی با تجربه ترین مشاور مرکز و دریافت اطلاعات مهم و کلیدی در مورد فرد
– بررسی و تحلیل اطلاعات توسط مشاور و تصمیم گیری در مورد راه حل ها و چگونگی ادامه مشاوره
– نتایج اولیه را برای بررسی مشاوره فردی ارائه دهید و استراتژی ها و توصیه هایی را به فرد ارائه دهید
– اگر می خواهید اطلاعات کاملی در مورد مشاوره فرد دریافت کنید ، یک جلسه مشاوره حضوری است
– برنامه ریزی برای مشاور برای ادامه درمان به عنوان مشاوره تلفنی کم هزینه و ایجاد پرونده درمانی برای فرد

مشاوره تلفنی بهترین راه برای معالجه است و همچنین آسانترین راه برای دستیابی به کلیه افراد ، بیماران و مراجعین در هر زمینه ای با مشاوران مجرب ، مجرب و متخصص ، با کمترین هزینه و زمان برای مشتری می باشد.

مزایای مشاوره تلفنی روانشناختی

در بیشتر موارد مشاوره تلفنی دیده شده است که پس از مشاوره میزان بار روانی مشتریان را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. این اولین و مهمترین ویژگی مشاوره تلفنی است. افراد می توانند در بیشتر موارد و در مواردی ۲۴ ساعت شبانه روزی خدمات مشاوره تلفنی داشته باشند. این امر تا حد زیادی میزان تنظیم زمان مشاوره با نیازهای مشاوره افراد را افزایش می دهد.

همچنین در این روش می توان در هر مکان جغرافیایی این نوع مشاوره تلفنی روانشناسی را انجام داد. علاوه بر این ، مشاوره تلفنی در مرکز روانشناسی ما با ایجاد پرونده درمانی برای شخصی همراه است که حتی سالها پس از درمان ، طبق مشاوره ما ، به صورت دوره ای و رایگان مشاوره می شود. این در واقع یک درمان مداوم است که شامل درمان های طولانی مدت روان درمانی است. مشاوره تلفنی روانشناختی و / یا روانشناختی روشی موثر ، ارزان و البته پیشرفته برای همه است.

روانشناسی مشاوره تلفنی طلاق

قبل از طلاق و جدایی ، یک مشاور تلفنی ، به عنوان یک فرد بی طرف و با تجربه ، دلایل تصمیم گیری در مورد طلاق را بررسی کرده و در صورت وجود امید به زندگی طولانی تر و رابطه بهتر ، راه حل های عملی ارائه خواهد داد. می دهد همچنین راهنمایی هایی در مورد مسائل مربوط به طلاق و چگونگی کاهش آسیب به خود و فرزندانشان ارائه می دهد. مقاله مشاوره طلاق را اینجا ببینید.

. مشاوره تحصیلی

شما می توانید با انتخاب دیپلم دبیرستان ، مدرک دانشگاهی ، کنکور کارشناسی ارشد ، آزمون دکتری ، انتخاب رشته دکترا ، مصاحبه دکتری ، تغییر مدرک در همه زمانها ، ترک تحصیل ، کنکور دانشگاه ، تحصیل در خارج ، بحث در مورد سؤالات خود در مشاوره مدرسه پاسخ دهید. ترک تحصیل ، ترک تحصیل ، مشکلات یادگیری و استرس و اضطراب در مدرسه. مشاوران خبره برای کمک به شما در دسترس هستند.

۴- مشاوره روانشناسی تلفنی ازدواج

مشاوره ازدواج تلفنی شما را در انتخاب ازدواج قبل و بعد از ازدواج راهنمایی می کند. در مرکز مشاوره روان خوب  می توانید سوالات خود را در مورد موضوعات مختلف ازدواج بپرسید و بهترین جواب ها را بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد لزوم مشاوره ازدواج کلیک کنید.

۵- مشاوره جنسی
در مشاوره جنسی می توانید به سوء رفتارهای زناشویی و مشکلات ، از جمله نارس ، انزال دیررس ، بی حوصلگی جنسی ، بیماری های مقاربتی ، خود آسیب و غیره بپردازید. علاوه بر این ، دریافت آموزش مشاوره جنسی در مورد آموزش تکنیک های مناسب و لذت بخش جنسی و جنسی لازم است.

۶. مشاوره کودک
مشاوره کودک نوعی خدمات روانشناختی است که بر کودکان و نوجوانان متمرکز است. مشاوران کودک به درمان اختلالات کودک کمک می کنند ، آموزش والدین را به کودکان ارائه می دهند و به طور کلی برای بهبود سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کودک کلیک کنید.

۷. مشاوره ترک اعتیاد
مشاوره در مورد سوء مصرف مواد مخدر با بررسی علل اعتیاد در فرد به شما کمک می کند تا به صورت تلفنی و تلفنی گام بردارید. در مرکز مشاوره ترک اعتیاد ترک می توانید هر مشکلی در رابطه با اعتیاد خود یا افراد نزدیک به شما را با مشاوران مجرب و آموزش دیده برطرف کنید. مشاوره اعتیاد شما را از رویکرد درمانی خود راهنمایی می کند و خطر بازگشت به اعتیاد را پس از ترک ترک می کند.

از دیگر خدمات مرکز روان خوب می توان به مشاوره خیانت ، مشاوره تلفنی مقاربتی ، مشاوره تلفنی فردی و… اشاره کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.