مشاوره آنلاین برای کودکان

مشاوره آنلاین برای کودکان مشاوره آنلاین برای کودکان

مشاوره آنلاین برای کودکان

جهت اخذ مشاوره آنلاین شما می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷از طریق نرم افزار آنلاین واتساپ و تلگرام ارتباط برقرار کرده و در زمینه های مشاوره روانشناسی و خانواده و مشاوره تحصیلی مشاوره مناسب اخذ نمایید.

 

 

مشاوره آنلاین

چگونه خدمات مشاوره ای می توانند به فرزند من کمک کنند؟
بسیاری از جوانان با این که چه احساسی دارند ، دست و پنجه نرم می کنند. آنها با دوستان ، خانواده یا مدرسه مشکل دارند ، آنها مضطرب ، افسرده ، عصبانی یا ترسیده هستند و نیاز به صحبت با کسی دارند ، اما صحبت کردن با افرادی که می شناسند دشوار است. مشاوره و سایر خدمات مشاوره می تواند به آنها کمک کند تا درمورد مسائل صحبت کنند ، از آنها حمایت کنند بدون اینکه احساس قضاوت و اطمینان انجام دهند (مگر اینکه فاش کنند که امنیت شخصی آنها در معرض خطر است). خدمات مشاوره می تواند تفاوت مثبتی در زندگی آنها ایجاد کند.

مجموعه خدمات مشاوره ای برای کودکان و جوانان شامل مشاوره حضوری ، تماس تلفنی یک به یک ، گفتگوی اینترنتی ، ایمیل ، انجمن ها و جلسات چهره به چهره می باشد.

چگونه مشاوره می تواند به جوانان کمک کند

مشاوره رایج ترین شکل صحبت درمانی است و گاهی اوقات از طریق جراحی GP یا از طریق مشاوره مستقر در مدرسه در NHS در دسترس است. این می تواند به جوانان در مقابله با مسائل و رویدادها و تأثیراتی که بر سلامت روان خود دارد ، کمک کند. مشاوره می تواند برای جوانانی که در اصل سالم هستند ، اما با یک اختلال سلامت روان مانند افسردگی یا اختلالات خوردن روبرو هستند ، توصیه شود. این می تواند مشکلات اضطراب ، دلهره را برطرف کند. زورگویی ، عصبانیت ، روابط ، اعتماد به نفس پایین و آسیب رساندن به خود. مشاور به کشف مشکل ، علائم و راهکارهای مقابله کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *