مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین

ممکن است شما  مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین را برگزیده باشید وبخواهید مشاوره آنلاین روانشناسی داشته باشید. در اینصورت ما به شما پیشنهاد می دهیم با شماره واتساپ یا تلگرام ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷تماس بگیرید و مشاوره آنلاین بگیرید.خانم امیرنجات روانشناس ما با بیست سال سابقه پاسخگوی شماست.

چرا مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین

هزاران نفر برای مداوا به اینترنت می روند. اما آیا این کار  موثر است؟

در مشاوره حضوری با صف طولانی مواجه می شوید ، مراجعین ما به جای آن تصمیم به مشاوره آنلاین گرفته اند. یکی از مراجعین ما    پس از جستجوی آنلاین ، درمانی را  پیدا کرد که مشخصات آن  متناسب با نیازهای وی بود و رزو نمود.

اهمیت مشاوره آنلاین

مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین  محبوبیت زیادی پیدا می کند. مشاوره آنلاین مشاوره  فعال درمانی ارائه می دهد.

وب سایت های مشاوره آنلاین  به اعضا این امکان را می دهند که در هر جای دنیا یک درمانگر پیدا کنند. جلساتآنلاین ارزان تر از درمان رو در رو است – یک جلسه ۵۰ دقیقه ای در سایت ما به طور معمول حدود ۵۰  تا ۶۰ هزار تومان می شود ، بسته به اینکه کاربران از طریق ایمیل ، پیام رسانی یا تماس های ویدیویی انتخاب می کنند.

مزیت مرکز مشاوره آنلاین

“درمانگران ارائه دهنده خدمات مستقل هستند و قیمت های خود را تعیین می کنند.” ما در حال ایجاد یک بازار هستیم که قابل رقابت باشد و قیمت ها پایین بیایند بنابراین مشاوره آنلاین  ارزان تر است.

علت رواج مشاوره آنلاین

درک این مسئله که چرا مشاوره آنلاین رواج پیدا می کند ، دشوار نیست.مشاوره آنلاین بخشی از زندگی مدرن است – به ویژه برای هزاره ها ، بزرگترین گروه از کاربران PlusGuidance – و خدمات بهداشت روان  بیش از حد فراتر هستند.

“از آنجا که ما آگاهی از مشکلات سلامت روان را افزایش می دهیم و هر چه تعداد بیشتری از مردم مراجعه می کنند و به دنبال کمک مورد نیاز خود هستند ، می بینیم که تقاضا برای خدمات بهداشت روان  در حال افزایش است.

مزیت مشاوره آنلاین نسبت به رودررو

کارشناسان هنوز درمورد چگونگی مقایسه مشاوره آنلاین با رو در رو با روبرو هستند و ماهیت ناشناس بودن اینترنت مسئله بزرگی است.

با این حال ، هنگام تحقیق درباره تجربه جوانان در زمینه مشاوره آنلاین ، هانلی شواهدی از روابط مثبت بین افراد و درمانگران آنها پیدا کرد. وی گفت: “از دیدگاه من نشاندهنده کیفیت خوب خواهد بود.”  آنها گزارش دادند مشاوره آنلاین فایده دارد ، اما اگر آنها را با استفاده از [تست] روان سنجی اندازه می گرفتید ، آیا جواب می داد؟

یکی از مزایای استفاده از روش های درمانی آنلاین ، اثر ضد بازدارندگی است که در آن افراد احساس راحتی بیشتری می کنند. در هنگام حضور در اینترنت در هنگام باز کردن و بحث در مورد مشکلات افراد حال بهتری دارند. اما نگرانی هایی در مورد کیفیت متفاوت درمان آنلاین و امنیت اطلاعات شخصی بیماران وجود دارد.”.

کسانی که  روی معالجه حضوری و صحبت کردن متمرکز شده اند ، بسیار نتیجه خوبی گرفته اند ، اما مردم فکر می کنند که از طریق مشاوره آنلاین می توانند گفتارشان را جلو و عقب ببرند.

اگر فرد دچار پریشانی است ، پزشک اضطراب زیادی  دارد زیرا نمی تواند مراجع را ببینید. مراجعین  ممکن است از سیستم خارج شوند و کاری انجام دهند که به خودشان آسیب برساند.

باید ها و نباید های مشاورین آنلاین

“آموزش آنلاین در مورد همه چیز از به متخصصین درمانی توصیه هایی می کند. آنها  باید از اطلاعات شخصی بیماران محافظت کنند – موضوعی که باعث جنجال در ایالات متحده شده است ، جایی که سیستم عامل های بزرگ آنلاین درمانی تحت کانون توجه قرار گرفته اند.

بیماران قبل از ثبت نام باید خط مشی رازداری خدمات را بررسی کنند. “همه سایتهای مشاوره آنلاین از درمانگرهای حرفه ای استفاده نمی کنند یا به سیاست اخلاقی پایبند نیستند.

مانند انواع خدمات و پشتیبانی ، آنچه برای یک شخص ممکن است موثر باشد برای شخص دیگری ممکن است کار نکند .

معایب مشاوره آنلاین

“مارک بوش ، مشاور ارشد سیاست های Young Minds ، گفت که گرچه خدمات مشاوره آنلاین با ارزش است ، نباید به صورت رو در رو درمانی را با یک متخصص آموزش دیده جایگزین کنند. ما مراجعین را تشویق می کنیم در وهله اول با پزشک معالج خود صحبت کنند ،  برای یک سری اختلالات مثل اختلال اضطرابمشاوره آنلاین مناسب نیست.

تقریباً غیرممکن است  درمانگر بتواند از مسائلی که با آنها سر و کار داشته ، بی بهره بماند ، زیرا تمام آنچه که باید از آنها برمی گشته کلمات تایپ شده بود.

یک مراجه چنین نظر داد

فکر می کنم بعد از آن جلسه در مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین  فهمیدم تعامل بین فردی چقدر مهم است.”من یک طرفدار بزرگ در استفاده از فناوری در همه زمینه های زندگی خودم به عنوان یک راه حل برای مشکلات روزمره هستم. من برنامه هایی برای همه چیز دارم ، اما وقتی صحبت از سلامت روان است ، شما باید انتخاب کنید  چگونه فناوری با احتیاط نقش مهمی در بهبود شما دارد. ”

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *