شماره روانشناس زن

جهت اخذ مشاوره آنلاین شما می توانید با شماره  یا ۰۲۱۸۶۱۲۹۲۰۸ ارتباط برقرار کرده و در زمینه های مشاوره روانشناسی و خانواده و مشاوره تحصیلی مشاوره مناسب اخذ نمایید.

مشاوره

 

 

تلفن درمانی می تواند به کودکان ، نوجوانان یا بزرگسالان کمک کند که از طریق تلفن درمانی از یک درمانگر استفاده کنند. اگر نمی توانید هر هفته به صورت حضوری در بیمارستان شرکت کنید ، تلفن درمانی یا مشاوره گزینه ای موثر و مناسب است ، زیرا محدودیت های جغرافیایی وجود ندارد.

چگونه یک تلفن درمانی خوب پیدا کنید؟

هنگامی که شما شروع به درمان می کنید مهم است که شما با درمانی که با او صحبت می کنید راحت باشید و آنها یک پزشک مجرب و با تجربه در زمینه سلامت روان هستند. به عنوان مثال ، تمام تلفن درمانی در سکوی هارلی تراپی عضو ثبت شده از یک بدن حرفه ای در انگلستان هستند. این بدان معناست که آنها برای دستیابی به ثبت نام با یک عضو عضویت حرفه ای ، یک آموزش دقیق و دقیق را به اتمام رسانده اند و نسبت به مقررات و آیین نامه های عملکرد اعضای هیئت پاسخگو هستند.

اگر تصمیم دارید که تلفن درمانی را از یک سرویس مشاوره دیگری پیدا کنید ، ممکن است بخواهید که اگر آنها در وب سایت معیارهای پذیرش خود را برای درمانگران اعلام نکرده اند ، عضو واجد شرایط یک انجمن حرفه ای باشند ، زیرا متأسفانه هیچ قانونی برای جلوگیری از تماس با کسی وجود ندارد. در حال حاضر “مشاور تلفن” یا “روان درمانی” در انگلستان. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه آمادگی برای اولین جلسه در اینجا کسب کنید.

مزایای مشاوره تلفنی چیست؟

محققان دانشگاه کمبریج با هم و انستیتوی ملی تحقیقات بهداشتی دریافتند که مشاوره تلفنی به همان اندازه درمانی رو در رو مؤثر است. برخی از مزایای مشاوره تلفنی عبارتند از:

راحتی

تا زمانی که ساکت و خلوت باشد ، می توانید از هر مکانی که ترجیح می دهید با پزشک خود صحبت کنید. این بدان معناست که اگر به دلیل تعهدات کاری ، غالبا مسافرت ، مسائل مربوط به تحرک یا دلایل دیگر ، هر هفته حضور در یک جلسه درمانی برای شما دشوار باشد ، می توانید همچنان با یک مشاور از طریق تلفن صحبت کنید.

محرمانه بودن

ملاقات از طریق تلفن به این معنی است که از هویت جسمی شما محافظت می شود ، که ممکن است برای شما مهم باشد (اگرچه همه درمانگران به محرمانه بودن و رهنمودهای اخلاقی بدن حرفه ای خود پایبند هستند).

با یک متخصص صحبت کنید

در بعضی از مناطق ممکن است متوجه شوید که یک درمانگر متخصص در زمینه رویکرد یا مواردی که می خواهید روی آن کار کنید وجود ندارد. در این موارد ، مشاوره تلفنی گزینه ای عالی برای قادر به صحبت با یک درمانگر مستقر در آنجا است ، زیرا هیچ محدودیت جغرافیایی وجود ندارد.

وقت و پول

می توانید بدون مسافرت به جلسات درمانی و در بعضی موارد پولی که برای سفر هزینه می شود ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

امروز یک درمانگر تلفن از اینجا پیدا کنید

تلفن درمانی چگونه کار می کند؟

مانند سایر روش های درمانی ، شما با پزشک خود مشاوره خواهید داشت تا در مورد وضعیت خود و مسائلی که اکنون با آن روبرو هستید صحبت کنید. تلفن درمانی شما باید به همان روشی که یک درمانگر چهره به چهره دارد واجد شرایط باشد و آنها درمورد اینکه چگونه احساس می کنند می توانند به بهترین شکل ممکن با شما همکاری کنند ، به شما گوش می دهند و صحبت می کنند.

این مهم است که قبل از قرار ملاقات خود بررسی کنید که شماره تلفن درمانگر خود را داشته باشید و این نکته را در نظر داشته باشید که برای برقراری تماس تلفنی نیاز دارید.

انتخاب یک تلفن درمانی از طریق بستر درمانی هارلی

کلیه متخصصین تلفن در پلتفرم هارلی تراپی ، متخصصین باتجربه و متخصص هستند که متعهد و متعهد به کار خود هستند. برای پیدا کردن و رزرو بهترین تلفن درمانی برای شما ، می توانید از صفحه جستجوی ما استفاده کنید تا در مدت چند دقیقه یک درمانگر را پیدا کنید تا از طریق تلفن با وی در اینجا صحبت کنید.

تلفن های درمانی توصیه می شود که شما به سرعت رزرو کنید در زیر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.