شماره تماس مشاوره خانواده رایگان

جهت اخذ مشاوره آنلاین شما می توانید با شماره۰۹۰۳۳۰۶۶۷۶۳از طریق نرم افزار آنلاین واتساپ و تلگرام ارتباط برقرار کرده و در زمینه های مشاوره روانشناسی و خانواده و مشاوره تحصیلی مشاوره مناسب اخذ نمایید.

مشاوره

مشاوره

مشاوره تلفنی برای آینده ای روشن تر

 

تلفن درمانی درمانی است که به کودکان ، نوجوانان یا بزرگسالان کمک می کند از طریق تلفن سنتی یا اسکایپ و FaceTime از یک درمانگر استفاده کنند. غالباً ، تلفن درمانی با سایر روشهای درمانی آنلاین ، مانند خدمات مبتنی بر متن یا ایمیل مکمل می شود.

بیشتر و بیشتر افراد در حال ایده گرفتن از طریق تلفن درمانی هستند ، و تحقیقات اخیر نشان می دهد که تلفن درمانی فقط به همان اندازه ارزش درمانی دارد که به صورت رو در رو و حتی در بعضی موارد حتی بیشتر از این نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا و مضراتی برای تلفن درمانی وجود دارد ، اما اینها همه ذهنی هستند و به طور عینی ، تلفن درمانی روشی مناسب برای کمک به کسی است.

تلفن درمانی نیز روشی بی ارزش برای کمک به افرادی است که وسیله یا فرصتی برای حضور در جلسات چهره به چهره ندارند ، برای دریافت کمکی که می خواهند دریافت کنند.
مشاوره تلفنی یا مشاوره تلفنی چیست؟

تلفن درمانی ، همچنین به عنوان مشاوره تلفنی ، مشاوره تلفنی یا مشاوره تلفنی شناخته می شود ، روند مکالمه با پزشک درمانی از طریق تلفن یا اسکایپ برای حل مشکلات سلامت روان ، اعتقادات ، احساسات و مشکلات زندگی است.

مشاوره تلفنی به دلیل رشد عظیم در ارتباطات از راه دور و دسترسی بسیار گسترده تر به وب محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

تلفن درمانی راه بسیار خوبی برای اتصال به یک درمانگر حرفه ای در زمانی است که متناسب با برنامه شما و از مکانی که شما ترجیح می دهید.
مشاوره از طریق تلفن – چگونه کار می کند؟

مشاوره از طریق تلفن شبیه به مشاوره سنتی چهره به چهره است.

این یک پنجره خصوصی را فراهم می کند که در آن می توانید در مورد موضوعاتی که بر زندگی شما تأثیر می گذارد ، یک به یک با یک پزشک صحبت کنید. شما مانند سایر روش های درمانی ، مشاوره اولیه را ترتیب می دهید تا مشاور انتخاب شده وضعیت شما را ارزیابی کند. ارزیابی از طریق تلفن اغلب روند را تسریع می کند زیرا انعطاف پذیری بیشتری در زمان قرار ملاقات وجود دارد و بنابراین “اتصال” آسان تر است. تلفن درمانی دقیقاً مانند تکنیک درمانی رو در رو صلاحیت دارد و به شما گوش خواهد داد و در مورد برنامه مناسب درمان درمانی با شما صحبت خواهد کرد.


جلسات تلفن درمانی

 

جلسات تلفن درمانی به طور معمول از ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول می کشد ، اما انعطاف پذیری وجود دارد و بنابراین می توانید جلسات مشاوره تلفنی کوتاه تر یا طولانی تری داشته باشید تا با نیازهای خاص خود مطابقت داشته باشید.

مشاوره تلفنی آزادی بیشتری نسبت به روشهای سنتی مشاوره به شما ارائه می دهد. این امر مشاوره را برای افرادی که نیاز به درمان دارند ، بیشتر می کند. انجام یک جلسه درمانی تلفنی بسیار آسانتر از متعهد شدن به دیدن یک درمانگر در یک اتاق درمان است که عموماً شامل مسافرت و زمان بسیار بیشتری است. این امر مخصوصاً برای کسانی که سفر را دشوار می کنند ، بسیار مهم است. بعلاوه ، تلفن درمانی گمنامی به مراتب بیشتر را ارائه می دهد ، و مردم اغلب راحت تر می توانند بدون مشکل روبرو شدن با پزشک ، در مورد مشکلات راحت تر صحبت کنند. تلفن درمانی می تواند به افسردگی ، دلهره ، اضطراب و هر مسئله دیگری که مشاوره چهره به چهره دارند نیز کمک کند.

برای یافتن تلفن درمانی برای مشکلات شخصی که ممکن است با آن روبرو شوید ، کافی است فرم سؤال خود را پر کنید و اولین قدم برای حل این مسائل بردارید.

برای مشاهده راهنمای درمان در انگلیس ، درمانگران ثبت نام شده ای که جلسات درمانی تلفنی ارائه می دهند ،

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *