شماره تلفن مشاوره خانواده در تهران

شماره تلفن مشاوره خانواده در تهران شماره تلفن مشاوره خانواده در تهران شماره تلفن مشاوره خانواده در تهران گروه مشاوره آنلاین مجموعه روان خوب با مدیریت خانم امیرنجات روانشناس بالینی و تحصیلی و مشاوره خانم  روانشناس در زمینه مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی فعالیت می نماید.

 نحوه مشاوره تلفنی خانواده در تهران

جهت اخذ مشاوره آنلاین شما می توانید با شماره۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷  ارتباط برقرار کرده و در زمینه های مشاوره روانشناسی و خانواده و مشاوره تحصیلی مشاوره مناسب اخذ نمایید.

مشاوره

 

فواید مشاوره تلفنی خانواده در تهران

“درمان آنلاین به راحتی در دسترس است ، مزایای آن از جمله اثربخشی ، قیمت مناسب و راحتی است”. داون کینگستون ، دکتری

۱۴ مطالعه تحقیقاتی از دانشگاه کلمبیا نشان می دهد که تلفن درمانی همان اندازه چهره به چهره مؤثر است. آنها پیش بینی می کنند جلسات تلفنی در بسیاری از موارد جایگزین درمان رو در رو می شود. CNS Spectrums ، مه ۲۰۰۵

“دانستن کسی از طریق ایمیل به شما کمک می کند. مشتری می تواند گپ ها را دوباره بخواند. در صورت ترجیح دادن از روش درمانی سنتی ، می توانند قرار ملاقات ها را نیز از طریق تلفن انجام دهند.” بهتره

“تحقیقات ثابت می کند که فناوری می تواند در مشاوره مفید باشد”. موسسه آنلاین درمانی
خدمات مشاوره تلفنی

خدمات مشاوره تلفنی مشاوره تلفنی یک محیط راحت برای بارگیری در اختیار شما قرار می دهد. مشتریان می توانند ضمن صحبت با مشاور از طریق تلفن ، از درمان و تشویق درمانی دریافت کنند. برخی از افراد دسترسی منظم به اینترنت ندارند. ممکن است دیگران به سادگی ترجیح دهند صحبت کنند و صدای حرفه‌ای را که می توانند به آن اعتماد کنند بشنوند. مشاوره تلفنی برای آن مناسب است.
مشاوره تلفنی راحت است

خدمات مشاوره تلفنی فضای امنی را ارائه می دهند ، می توانید بدون ترس از انتقاد یا قضاوت ، با مشاوران تلفنی دلسوز و دلسوز صحبت کنید. برای طیف گسترده ای از موضوعات پشتیبانی جهانی ارائه می شود. تمام آنچه شما نیاز دارید یک تلفن ثابت یا تلفن همراه است تا مشاوره تلفنی داشته باشید. شما می توانید از هر کجا که هستید بدون نگرانی از سفر ، صحبت کنید ، این باعث صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها می شود. جلسات مشاوره تلفنی شخصی دریافت خواهید کرد که نه تنها مقرون به صرفه بلکه راحت هستند.


مزایای مشاوره تلفنی خانواده در تهران چیست؟

۷ روز در هفته در سراسر جهان در دسترس است
می توانید به اشتراک بگذارید ، سؤال کنید ، هواکش کنید ، بینش تازه ای کسب کنید و به آنها گوش فرا دهید
شما صدای مشاور تلفن خود را می شنوید. این می تواند در شرایط پریشانی بسیار آرام بخش باشد
از هر نقطه از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه به جلسات دسترسی داشته باشید
شما ممکن است به دلیل ناتوانی در خانه بمانید ، مراقبت از فرزندان کوچک / والدین سالخورده داشته باشید و هیچ سیستم حمایتی ندارید تا بتوانید در خانه خود وقت خود را سپری کنید ، مشاوره تلفنی بسیار مناسب است
این می تواند از مشاوره چهره به چهره کمتر نگران کننده باشد
اگر سفر کنید می توانید هنوز دسترسی داشته باشید
مهاجران می توانند در خارج از کشور با مشاوران انگلیسی صحبت کنند
دانشگاه کلمبیا ۱۴ مطالعه انجام داده است ، آنها دریافتند که تلفن درمانی به همان اندازه موثر چهره به چهره است و پیش بینی می کند که جلسات تلفنی در بسیاری از موارد جایگزین درمان های صورت به صورت می شود. CNS Spectrums ، مه ۲۰۰۵.

نتیجه

تماسهای شما کاملاً محرمانه باقی می مانند
شماره تلفن شما هرگز با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود
به غیر از جلسات مشاوره تلفنی از قبل تنظیم شده ، هرگز با شما تماس نخواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.