شماره تلفن مشاوره ازدواج

گری چاپمن نویسنده پرفروش چند سال پیش کتابی با عنوان چهار فصل ازدواج منتشر کرد. در اصل این واقعیت را توضیح می دهد که همه ازدواج ها از طریق تغییر و تحولات پیش می روند. این طبیعی است که لحظاتی داشته باشید که احساس می کنید رابطه شما با همسرتان بهتر از گذشته بوده و همچنین لحظاتی داشته باشید که نمی دانید اتحادیه شما دوام خواهد داشت یا خیر.

 

می توانید به وب سایت کتاب بروید و امتحان کنید تا ببینید “در چه فصلی حضور دارید”. اما صادقانه بگویم ، اگر می خواهید تمام تلاش خود را برای پرورش ازدواج خود انجام دهید ، لازم است کارهای دیگری انجام دهید تا صرف یک مسابقه آنلاین. همچنین ایده خوبی است که برخی از مشاوره های مشاوره ازدواج را نیز دریافت کنید.

 

اگر فکر دیدن یک درمانگر ازدواج باعث ناراحتی شما می شود (کمترین بیان) ، این قابل درک است. مگر در مواردی که شخصاً شخصی را بشناسید که بتواند مزایای مشاوره ازدواج را که با مراجعه به یک مشاور حرفه ای حاصل می شود ، ضمانت کنید ، ممکن است تعجب کنید که آیا الف) قصد دارد برای شما کار کند و ب) اگر درنهایت اثبات شود که اتلاف وقت است و پول

 

ما به شما دروغ نمی گویم. مشاوره ازدواج رفع سریع نیست. اما اگر شما مایل به امتحان کردن آن هستید ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانند از طریق طی مراحل مشاوره ازدواج به نتیجه برسند. مهم نیست که در چه فصلی ممکن است رابطه شما باشد.

 

فقط مطمئن شوید که قبل از قرار ملاقات ، موارد زیر را در خاطر داشته باشید:

 

۱) شما باید یک مشاور خوب پیدا کنید

 

مرتبط- کمک به شریک زندگی خود برای دیدن ارزش مشاوره ازدواج آنلاین
درست مانند اتومبیل شما به یک مکانیک واجد شرایط نیاز دارد ، یک جلسه مشاوره تولیدی به همان اندازه مشاور است که مشاور آن را انجام دهد. بنابراین ، حتماً وقت لازم را برای انجام برخی تحقیقات بگذرانید. مراجعه ها همیشه خوب هستند. اما اگر شخصاً کسی را نشناسید که بتواند یک مشاور را به شما توصیه کند و شما عضو کلیسا (یا معبد یا مسجد) باشید ، رهبری در آنجا باید بتواند مشاوره ای را به شما ارائه دهد یا شما را به مسیر درست راهنمایی کند. یکی از. در غیر این صورت ، می توانید از موتور جستجوگر برای یافتن مشاوران در منطقه خود استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که آنها مجوز دارند و همچنین می توانند در صورت درخواست ۳-۵ مراجعه به گذشته و حال را به شما ارائه دهند.

۲) هم شما و هم همسرتان باید برای رفتن آماده باشید

 

یکی از دلایلی که مشاوره ازدواج برای بعضی از زوجین بسیار مؤثر نیست ، این است که یکی از همسران اساساً احساس می کند که مجبور به رفتن شده است. شاید شنیده باشید که یک مربی شخصی حرفهای خود را در این باره می گوید: “هیچ کس تا زمان آماده شدن وزن خود را کاهش نمی دهد یا شکل نمی گیرد”. همین موضوع در مورد مشاوره ازدواج در مورد همسران نیز پیش می رود. هردو می خواهند آنجا باشند. اکنون این را نمی گویم که شما نباید بروید حتی اگر همسرتان میل نداشته باشد (مشاوران می توانند حتی نیمی از زوجها نکات و ایده های خوبی را ارائه دهند). اما اگر می خواهید حداکثر استفاده را از تجربه کسب کنید ، هر دو نفر قطعاً باید به آن ضربه بزنند.

 

۳) زوج ها باید به طور مرتب و مداوم بروند

 

ازدواج شما یک شبه برقرار نشد. بنابراین ، شما نیاز به بیش از یک جلسه قبل از این که بتوانید مزایای ناشی از مراجعه به مشاوره ازدواج را ببینید. پس چند بار باید بروی؟ صادقانه بگویم ، این به ازدواج شما ، وضعیت شما و برنامه شما بستگی دارد. در این صورت ، اولین ملاقات خود را انجام دهید ، مواردی را که در اختیار شما قرار می دهید با پزشک معالج به اشتراک بگذارید و سپس درمورد آنچه گفته می شود در مورد اینکه چند بار باید شما را ببینند و تا چه مدت باز باشید. سپس متعهد به دیدن آنها باشید – تا زمانی که طول بکشد.

 

۴) بعضی اوقات اوضاع قبل از بهتر شدن بدتر می شوند

 

اگر شما و همسرتان روز به روز ازدواج را پشت سر گذاشته اید بدون اینکه واقعاً در حال برقراری ارتباط یا برقراری ارتباط باشید ، در حالی که هر دو ممکن است احساس کنید که چیزی اشتباه است ، ممکن است متوجه نشوید که چقدر اشتباه است تا زمانی که در یک جلسه مشاوره نیستید. این کار یک مشاور است که “زیر سطح” بروید تا ببینید چه عواملی در یک رابطه زناشویی ایجاد می شود. اجازه ندهید آنچه را که کشف می کنند شما را لرزاند. همانطور که گفته های قدیمی می گوید: “عمل جراحی صدمه می زند ، اما در نهایت بهبود می یابد.”

۵) باید صبور باشید

 

این نکته دیگری است که باید در مورد روند مشاوره ازدواج به خاطر داشته باشید: دقیقاً مانند اینکه روزهای خوب و نه چندان خوبی در ازدواج خود دارید ، احتمالاً شما نیز در مواقعی قرار می گیرید که جلسات شما عالی است و دیگران وقتی تعجب می کنید که چرا رفت اصلاً ثابت شده است که مشاوره ازدواج مفید است؛ با این حال ، این یک ترفند جادویی نیست که فوراً چیزها را تغییر می دهد. برای دیدن نتایج واقعی و پایدار باید مایل به صبر و تحمل باشید و احساس خستگی ، بدبینی یا ترس را از بین ببرید. میدونی چیه؟ در بعضی مقاطع در طول جلسات ، مشاور ازدواج شما احتمالاً به شما خواهد گفت که شما باید همان کار را انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *