سایت روانشناسی

PsyPost دارای خلاصه ای از جدیدترین اکتشافات در روانشناسی ، روانپزشکی ، علوم اعصاب ، جامعه شناسی و زمینه های مشابه است. این وب سایت بر برجسته سازی و توضیح تحقیقات در ژورنال های علمی مورد بررسی قرار می گیرد.

شما می توانید با دوست داشتن ما در فیس بوک ، دنبال کردن در توییتر ، یا عضویت در خبرنامه ما ، در زمینه تحقیقات مغز و رفتار به روز بمانید.

اما شاید PsyPost برای شما کافی نباشد. اگر به دنبال اخبار حتی بیشتری درباره روانشناسی و تحقیقات علوم اعصاب هستید ، وب سایت های زیر را بررسی کنید.
PsychCentral

از صفحه درباره آنها: “روان مرکزی بزرگترین و قدیمی ترین شبکه اجتماعی مستقل سلامت روان است. از سال ۱۹۹۵ ، وب سایت برنده جوایز ما توسط متخصصان بهداشت روان ارائه شده است که اطلاعات معتبر ، قابل اعتماد و بیش از ۲۵۰ گروه پشتیبانی را به مصرف کنندگان ارائه می دهند. ”
ستون NeuroSkeptic

از وب سایت آنها: “Neuroskeptic یک متخصص علوم اعصاب انگلیسی است که نگاه تردید آمیز به حوزه خود و فراتر از آن می کند. وبلاگ وی نگاهی به آخرین تحولات علوم اعصاب ، روانپزشکی و روانشناسی از طریق لنزهای مهم می گذارد. ”
روانشناسی امروز

از صفحه درباره آنها: “روانشناسی امروز منحصراً به موضوع مورد علاقه همه اختصاص می یابد: خود ما. در این سایت ، ما گروهی از روانشناسان ، دانشگاهیان ، روانپزشکان و نویسندگان مشهور را گردآوری کرده ایم تا نظرات و ایده های خود را در مورد آنچه ما را ترغیب می کند ، ارائه دهند. ما یک جریان مستقیم از آنچه که در “روانشناسی امروز” اتفاق می افتد هستیم. ”
ذهن علمی آمریکایی

از ویکی پدیا: “American American Mind” یک مجله علمی رایج دو ماهه آمریکاست که روی روانشناسی ، علوم اعصاب و زمینه های مرتبط متمرکز است. این مجله با تجزیه و تحلیل و آشکار کردن تفکر جدید در علوم شناختی ، بر بزرگترین پیشرفت در این زمینه ها تمرکز دارد. ”
تحقیقات هضم

در مورد صفحه آنها: “ما حداقل یک مطالعه روانشناسی جدید هر روز هفته را هضم می کنیم. این وبلاگ از سال ۲۰۰۵ توسط انجمن روانشناسی انگلیس منتشر شده است ، این وبلاگ نشان می دهد که علم روانشناسی جذاب و مفید است و در عین حال چشم خود را نسبت به روشهای آن نیز مورد توجه قرار می دهد. ”
PsyBlog

در مورد صفحه آنها: “این وب سایت در مورد تحقیقات علمی در مورد چگونگی عملکرد ذهن است. مطالعاتی که من پوشش می دهم در مجلات معتبر دانشگاهی در بسیاری از زمینه های مختلف روانشناسی منتشر شده است. ”
MindHacks

از ویکی پدیا: “ذهن هک” یک وبلاگ روانشناسی و روانشناسی مداوم است که اخبار و تفسیرهای روزمره درباره ذهن و مغز را منتشر می کند. در سال ۲۰۰۵ موفق به کسب یک جایزه وب علمی و فناوری آمریکایی و علمی به عنوان ۳۰ وبلاگ برتر علمی توسط تایمز در سال ۲۰۱۰ شد. ”
صفحه خبری موسسه ملی بهداشت روان

از صفحه در مورد آنها: “انستیتوی ملی بهداشت روان (NIMH) سازمان اصلی فدرال برای تحقیقات در مورد اختلالات روانی است. NIMH یکی از ۲۷ موسسه و مراکزی است که مؤسسات ملی بهداشت (NIH) ، آژانس تحقیقاتی پزشکی کشور را تشکیل می دهد. NIH بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) است. ”
صفحه اخبار انجمن علوم روانشناسی

از صفحه درباره آنها: “انجمن علوم روانشناسی (پیش از این انجمن روانشناسی آمریکا) یک سازمان غیرانتفاعی است که به پیشرفت روانشناسی علمی و بازنمایی آن در سطح ملی و بین المللی اختصاص دارد.”
وبلاگ ذهن و مغز کتابخانه عمومی علوم

از ویکی پدیا: “PLOS (برای کتابخانه عمومی علوم) یک پروژه انتشارات علمی غیرانتفاعی با هدف ایجاد کتابخانه ای از مجلات دسترسی آزاد و سایر ادبیات علمی تحت مجوز برای محتوای باز است.”
بار روانپزشکی

از ویکی پدیا: “روانپزشکی تایمز” یک انتشارات پزشکی است که برای مخاطبی که درگیر حرفه روانپزشکی است ، نوشته شده است. این ماهانه توسط MJH Associates منتشر می شود و ماهیانه در حدود ۵۰،۰۰۰ روانپزشک توزیع می شود.

– –

در زیر چند وب سایت دیگر وجود دارد که منحصراً مربوط به روانشناسی نیستند ، اما اغلب دارای مقالات با کیفیت در مورد تحقیقات روانشناختی هستند.
گفتگو

از صفحه در مورد آنها: “مکالمه منبع مستقلی از اخبار و نظرات است که از جامعه دانشگاهی و تحقیقاتی گرفته شده و مستقیماً به عموم مردم تحویل داده می شود.”
ScienceAlert

از صفحه درباره آنها: “ScienceAlert یک وب سایت خبری مستقل است که مهمترین پیشرفت های جهان علم و تحقیقات علمی را پوشش می دهد ، ضمن اینکه اطلاعات جالب و جالب را به اشتراک می گذارد.”
اخبار پزشکی امروز

از صفحه درباره آنها: “اخبار پزشکی امروز (MNT) توسط Healthline Media UK Ltd. ، یک شرکت پیشرو در انتشارات مراقبت های بهداشتی متعلق و اداره می شود. دفاتر در ایالات متحده ، انگلستان و تایوان وجود دارد. MNT در بین ۱۰ وب سایت برتر جهان در زمینه سلامت ، همانطور که توسط Comscore گزارش شده است ، با بیش از ۹۰ میلیون بازدید ماهانه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *