روانشناس کودک خوب در تهران

روانشناس کودک خوب در تهران

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۹۰۳۰۶۶۷۶۳ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

روانشناس کودک خوب در تهران
روانشناس کودک خوب در تهران

راههای ساده برای باهوش تر کردن کودکتان – قسمت دوم

۶. از لحن خوب و صدای واضح  برای صحبت با کودکان  استفاده کنید:

این لحن دوست داشتنی و پرتحرک کودک که والدین زیادی به طور غریزی از آن استفاده می کنند ، یک هدف را دارد. این کار باعث می شود که مغز کودک با ایجاد واضح تر صداها ، یادگیری زبان را بیاموزد و تقلید از سطح بالاتر برای کودک راحت تر باشد.

۷. شمارش اعداد با صدای بلند :

هنگامی که دست و پای کودک خود را در وان می شورید ، انگشتان دست و انگشتان پا را با صدای بلند بشمارید. اسباب بازی های خود را با او حساب کنید ، ۸. به انگشت اشاره خود ، باعث توجه کودک شوید :

تحقیقات نشان می دهد که اگر در هنگام گفتن کلمه به یک شیء اشاره کنید ، کودکان زبان را سریعتر می آموزند.

۹. اگر شما می توانید تغذیه کودک را از شیر مادر انجام دهید :

تحقیقات پیوندی کوچک اما واضح بین شیردهی و رشد شناختی پیدا کرده اند. بنابراین در صورت امکان ، حداقل تا یک سالگی شیر دهی جزئی با شیر مادر را ادامه دهید.

۱۰. تلویزیون را خاموش کنید :

آکادمی اطفال آمریکا می گوید که کودکان نباید قبل از سن ۱۸ ماهگی در معرض هیچ صفحه نمایش قرار بگیرند. محققین معتقدند “این نوع موقعیت های مشاهده غیر تعاملی می تواند برای رشد زبان کودک مضر باشد.”  “تا ۱۸ ماه به افراد واقعی بچسبید و بعد از ۱۸ ماهگی ، اگر قصد دارند هر چیزی را به صورت آنلاین تماشا کنند ، با آنها تماشا و مشاهده کنید و درباره آنچه می بینید صحبت کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *