روانشناس زن خوب در تهران

روانشناس زن خوب در تهران

ممکن است شما به دنبال روانشناس زن خوب در تهران باشید. در اینصورت ما به شما دو روانشناس معرفی می کنیم که هم زن هستند هم در تهران هستند و فوق العاده خوب هستند.

روانشناس خانم امیرنجات می باشد که حدود ۲۰ سال سابقه روانشناسی دارد و می تواند به شما در درمان انواع اختلالات روانی وزوج درمانی کمک کند.

جهت دریافت مشاوره از ایشان با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید .

ویژگی های روانشناس زن خوب

اگر اشتیاق به کمک به دیگران دارید و مجذوب آنچه باعث می شود افراد تیک بزنند ، روانشناسی می تواند حرفه ای مناسب برای شما باشد. اما هنگامی که شما مدرک تحصیلی خود را دنبال می کنید ، دانستن برخی از مهارتهای مهم لازم برای روانشناسی مهم است. اگرچه این لیست جامع نیست ، و این مهارت ها منحصر به روانشناسی نیست ، اما داشتن این ویژگی ها می تواند یک روانشناس خوب ، عالی باشد.

۱. تصویر ارتباطات ارتباط روانشناختی

ارتباطات برای هر حرفه ای بسیار واضح است ، اما هنگام مطالعه رفتار انسان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توانایی برقراری ارتباط با مراجعان برای روانشناسان بالینی برای کمک به آنها ضروری است ، در حالی که روانشناسان پژوهشی باید بتوانند به طور موثر مشاهدات را توصیف کرده و یافته های خود را به خوبی به تصویر بکشند.

۲. تعداد

اگرچه ممکن است شهودی به نظر نرسد ، اما روانشناسان باید دارای تسهیلات با شماره باشند. محققان ، به ویژه کسانی که درگیر اطلاعات کمی هستند ، به مقادیر زیادی از داده هایی که باید تفسیر شوند ، نگاه می کنند. یک روانشناس خوب می داند که چگونه با استفاده از تست های آماری و معادلات می توان این تعداد را خلاصه کرد. بدون این توانایی ها ، محققان نمی توانند شروع به درک آنچه در حال مشاهده می شوند و بدانند که آیا آن برای جمعیت وسیع بشر قابل توجه است ، و روانشناسان بالینی قادر به درک داده ها و چگونگی استفاده از آن در عمل خود نیستند.

۳. تحقیق

مهم نیست که نقش شما در روانشناسی چیست ، تحقیقات نقش مهمی را ایفا می کنند. این که آیا شما آزمایش های خود را انجام می دهید و می خواهید با دیدن آنچه که سایر روانشناسان تجربه کرده اند ، ببینید که آیا آنها قبلاً انجام شده اند یا می خواهید به بیمار کمک کنید ، دانستن اینکه چگونه و کجا می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید بسیار مهم است. هزاران ژورنال علمی در آنجا وجود دارد ، با اطلاعات مربوط به دهها سال تحقیق. قادر به یافتن اطلاعات مورد نظر خود ، و ارزیابی آن به طور مؤثر ، بسیار مهم است.

 

۴. تصویرسازی اخلاق اخلاق

مانند هر حرفه ای که از مردم مراقبت کند ، روانشناسان مسئولیت عظیمی دارند. آنها توانایی تغییر زندگی افراد را دارند و مرتباً با افراد در معرض آسیب پذیرترین افراد برخورد می کنند. داشتن یک کد اخلاقی قوی برای اطمینان از امنیت و رفاه حال بیماران مهم است. و به عنوان یک محقق ، مبنای آزمایشات بر روی یک پایه اخلاقی قوی برای اطمینان از نتایج بی طرفانه و مفید بدون آسیب رساندن به کسی ضروری است.

۵. صبر

نتایج در روانشناسی اغلب ممکن است سالها طول بکشد ، چه در تحقیقات خالص و چه در هنگام کار مستقیم با بیماران. اما برای دستیابی به پیشرفت واقعی ، صبر ضروری است. شما باید بتوانید خود را با انگیزه نگه دارید ، حتی اگر نتایج فوراً آشکار نباشند.

۶. حل مسئله

درست مانند هر شغلی ، مسائل روانشناسی همیشه مطابق برنامه ریزی ها کار نمی کنند. مشکلات بوجود می آیند و آنها باید حل شوند. روانشناسان خوب باید استراتژی های جایگزین را در دسترس داشته باشند و بتوانند به سرعت آنها را عملی کنند. برنامه های تحقیقاتی کاملاً مکتوب در واقع موضوعات مشترکی را شامل می شود که ممکن است مانع کار شود. گاهی اوقات اتفاقات غیرمنتظره رخ می دهد ، و شما باید برای صرفه جویی در کار خود قدم بردارید و تغییری ایجاد کنید. شما باید کتابخانه ای از رویکردها آماده داشته باشید تا مطمئن شوید که کار شما به جلو می رود.

آیا شما این مهارت را دارید؟ مهر دانشگاه تورو
خبر خوب در مورد مهارت های ذکر شده این است که می توان آنها را یاد گرفت. اگر علاقه مند به دنبال شغلی در روانشناسی هستید ، باید یک برنامه درجه روانشناسی آنلاین را در نظر بگیرید که همه این مهارت ها و بسیاری دیگر را در برنامه درسی روانشناسی خود ادغام می کند. دانشگاه Touro در سراسر جهان درجه روانشناسی آنلاین را در تمام سطوح ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک و تمرکزهای روانشناسی ، لطفاً به دانشکده روانشناسی آنلاین ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.