روانشناس خیانت

روانشناس خیانت روانشناس خیانت

روانشناس خیانت

جهت مشاوره در مورد خیانت شوهر می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس حاصل نمایید و با ما تماس گرفته و مشاوره روانشناسی داشته باشید.

مشاوره در مورد خیانت شوهر
مشاوره در مورد خیانت شوهر

ازدواج شما می تواند در یک رابطه زنده بماند. شفابخشی از خیانت کار سخت و دردناکی است. هر دوی شما باید در ترمیم خسارت ، بازسازی اعتماد و اتصال مجدد متعهد باشید. همسر بی ایمان باید مایل باشد جلوی این ماجرا را بگیرد ، تمام جزئیات را صادقانه و کاملاً ارائه کند و اقدامات لازم را برای اثبات اعتماد به نفس خود انجام دهد. (در اینجا نشانه هایی دارید که همسر تقلب دارید). همسر خیانتکار باید کار شفابخشی را جدی بگیرد – با کمترین تلاش یا تلاش برای سرعت بخشیدن به روند و گاهی اوقات با کنار گذاشتن خشم و ناامیدی طاقت فرسا ، تا اطلاعاتی راجع به آنچه اتفاق افتاده است بیاموزید. قطع رازداری و ایجاد اتحادیه صادقانه تر کلیدها هستند.

زن و شوهر
WAVEBREAKMEDIA / SHUTTERSTOCK
اگر هردو متعهد باشید که با تمام وجود این استراتژی ها را دنبال کنید ، ازدواج شما شانس خوبی برای زنده ماندن در کفر دارد – و از طرف دیگر قوی تر ظاهر می شوید.

۶ قدم برای همسر بی ایمان
۱. قول دهید که امر را متوقف کنید – و فوراً جلوی دیدن معشوق خود را بگیرید
موافقت کنید که همه مخاطبین را جدا کنید. این محرمانه را بالا می برد و احساس امنیت را برای همسر خیانتکار ایجاد می کند. متوقف کردن یک امر و بقای کافر فراتر از تاریخ و شام و شام نیست. همه تماسهای تلفنی ، مکالمات حضوری و سریع قطع شدن قهوه باید متوقف شود. اگر با شخصی که با او رابطه برقرار کرده اید همکاری می کنید ، برخوردهای خود را کاملاً بیزنسانه نگه دارید – و به همسرتان بگویید که چه اتفاقی می افتد. از تاریخ ناهار خصوصی و جلسات درهای بسته خودداری کنید. همچنین مهم است که قبل از اینکه او درباره آن سؤال کند ، جلسات احتمالی با عاشق سابق خود را به همسرتان گزارش دهید. در مورد گفتگو خود صحبت کنید. اگر عاشق سابق شما با شما تماس گرفته است ، آن را نیز اعلام کنید. این به بازسازی اعتماد به روابط شما کمک خواهد کرد.

۲. به همه و همه سوالات پاسخ دهید
متخصصان ازدواج بیشتر موافقت می کنند که اگر همسر زناکار تمام اطلاعات درخواست شده توسط شریک زندگی خیانتکار خود را تأمین کند ، زوج ها بعد از رابطه بهتر بهبود می یابند. در یک مطالعه از ۱.۰۸۳ همسر و همسران خیانتکار ، آنهایی که همسرانشان صادقانه تر احساس می کردند از نظر عاطفی بهتر احساس می شوند و کاملاً آشتی می کنند ، گزارش داد: Peggy Vaughan ، کارشناس امور امور ، Peggy Vaughan ، نویسنده کتاب افسانه Monogamy: A Handbook Personal برای بازیابی از امور ، که بین المللی را توسعه داده است شبکه امور. او می گوید: “من با افراد زیادی صحبت کرده ام که با افتخار می گویند که آنها هرگز در مورد این ماجرا صحبت نکرده اند.” “این بهبودی ندارد. باید به جایی برسید که بدون درد بتوانید در مورد آن صحبت کنید. اگر هرگز ، هرگز در مورد آن بحث نکنید ، نمی توانید بهبود پیدا کنید. شوهر من بیش از هفت سال ۱۲ امور داشته است. من اطمینان دارم که دلیل اصلی بهبودی من تمایل وی برای پاسخ به همه سؤالات من است. “این ضد توجیه است – بسیاری از همسران (و درمانگران) فکر می کنند که انجام جزئیات بیشتر فقط شریک زندگی آسیب دیده را ناراحت می کند. حقیقت این است که ، تمایل به صحبت کردن ، اعتماد را احیا می کند. کلید؟ اسرار بیشتر نیست. اگر جزئیاتی را که بعداً پدیدار می شوند ، کنار بگذارید ، ممکن است همسر شما احساس خیانت کند. در صورت گرفتار تقلب در اینجا چیز دیگری است که باید انجام دهید.

۳. به همسر خود همدلی نشان دهید ، مهم نیست که چه چیزی باشد
به گفته کارشناس دکتری شیرلی گلس ، بهترین نشانگر این که آیا یک رابطه می تواند در برابر کفر زنده بماند ، چقدر همسری شریک وفادار است وقتی همسر خیانتکار نسبت به درد ناشی از این امر احساسات می کند ، نشان می دهد. برای افزایش همدلی از این نکات استفاده کنید.

۴. صحبت و گوش دادن را ادامه دهید ، مهم نیست که چه مدت طول بکشد
اگرچه همه زوج ها باید مهارت های گوش دادن خود را بهبود بخشیده و تقویت کنند ، اما در شرایط کفر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما نمی توانید روند بهبودی همسرتان را تسریع کنید و دیگر نباید اهمیت آن را نادیده بگیرید. برای جواب دادن به سؤالات در هر زمان و حتی ماهها یا سالها پس از پایان کار آماده باشید. و واکنش های وی را بدون عصبانیت و سرزنش گوش کنید – این مهم برای زنده ماندن از کفر است.

۵- مسئولیت را به عهده بگیرید
مقصر دانستن شریک زندگی خود برای امر ازدواج ، ازدواج شما را بهبود نمی بخشد. ابراز پشیمانی و اراده پشیمانی. غالباً عذرخواهی کنید و نذر کنید که هرگز مرتکب زنا نشوید. ممکن است برای شما واضح به نظر برسد که دیگر هرگز گریبان نخواهید داشت ، اما ممکن است همسرتان نگرانی هایی داشته باشد ، بنابراین تعهد خود را نسبت به همسرتان به عنوان تنها و یک فرد تازه کنید.

۶. انتظار بخشش سریع یا آسان را ندارید
شریک زندگی شما ممکن است دچار درد عمیقی یا شوک شود. انتظار اشک ، خشم و عصبانیت را دارید.

زن و شوهر
WAVEBREAKMEDIA / SHUTTERSTOCK
۹ قدم برای همسر خیانت شده
شما می خواهید در شریک زندگی خود فریاد بزنید و راه آهن کنید. شما می خواهید تمام جزئیات در مورد این ماجرا. مهمتر از همه ، شما می خواهید که رازداری متوقف شود. این راهکارها می توانند به شما کمک کنند تا آنچه را که برای بهبودی لازم دارید ، برای ترمیم ازدواج خود و پیشبرد زندگی خود پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.