روانشناس خانم در تهران

روانشناس خانم در تهران

چنانچه به دنبال روانشناس خانم در تهران هستید می توانید از خدمات دکتر امیرنجات بهره مند شوید. ایشان دارای کتری روانشناسی می باشند.

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با خانم دکتر با شماره ۰۲۱۸۶۳۷۴۱۱۲ و یا در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس حاصل فرمایید .

 

روند اخیر برای بهبود سبک “boot camp” زمینه ای کاملاً جدید برای متخصصان روانشناسی ایجاد کرده است. با استفاده از اردوگاه های بوت اختصاص داده شده به همه نوع اهداف خاص ، مطمئناً وجود دارد که متناسب با شما و مهارت های شما باشد ، و اگر اینطور نیست … چرا خود را شروع نکنید؟

“کمپ چکمه” چیست؟
با روندی که در ابتدا از آمریکا آمده است (کجا دیگر!؟) ، یک اردوگاه راه انداز یک دوره آموزش مسکونی کوتاه مدت ، میان مدت یا بلند مدت با تمرکز بر یک منطقه خاص از پیشرفت شخصی است. بیشتر آنها توسط تیمی از متخصصان اداره می شوند که مهارت های خاصی در رابطه با هدف اردوگاه دارند. این اهداف تمایل به منعکس کردن خواسته های مشتریان پرداخت کننده خود دارند – به طور معمول کاهش وزن ، افزایش تناسب اندام ، غلبه بر هراس خاص یا تشویق برای رسیدن به یک هدف خاص ، مانند نوشتن رمان یا شروع کار خود.
اردوگاه های چکمه ای معمولاً بسیار گران هستند ، با هزینه مشخصی برای آخر هفته ، هفته یا مدت اقامت بیشتر شامل فعالیت ها ، وعده های غذایی و اسکان. به عنوان یک قاعده ، مدت زمان به طور واضح با کلاس ها ، جلسات ورزش ، مشاوره یک به یک و رشد خود به عنوان مناسب تعریف می شود. اکثر مشتری های اردوگاه راهپیمایی برای دستیابی به آنچه هدف اردوگاه راهپیمایی است اختصاص داده شده اند و “می خواهند” تحت فشار قرار بگیرند و تشویق شوند.

اصطلاح “بوت اردوگاه” از مرجع نظامی سربازان مته که برای اتمام دوره های حمله به آنها فریاد می زنند ، گرفته می شود ، بنابراین عاقلانه است که درک کنیم که به همین دلیل به نظر می رسد تمرکز بر فشار مشتریان به سمت دستیابی بیشتر باشد – خواه برداشته شود. وزن ، سریعتر دویدن یا انجام سم زدایی

مشاغل روانشناسی در اردوگاه های بوت موجود است
طیف گسترده ای از مشاغل روانشناسی در اردوگاه های راه انداز وجود دارد زیرا کل فرضیه این است که آنها برای بهبود خود هستند. در نتیجه ، آنها غالباً توسط روانشناسانی اداره می شوند که از این روند بهره می گیرند و از نقش آنها در کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف خود از طریق “شوک کوتاه و تیز” که بعداً در سایر زمینه های تغذیه و ورزش استفاده می کنند ، قدردانی می کنند.
اگر نمی خواهید اردوگاه راه اندازی بوت خود را راه اندازی کنید ، هنوز هم می توانید تعدادی از اردوگاه های بوت را پیدا کنید که به دنبال استخدام روانشناس هستند – معمولاً مواردی که توسط یک متخصص تناسب اندام یا یک متخصص تغذیه تنظیم شده است و سپس مهارت های دیگری را به کار می برد. .

این شغل ها معمولاً در رسانه های محلی تبلیغ نمی شوند بلکه بیشتر از طریق کلمه یا دهان و یا ارائه می شوند زیرا افراد از تخصص شما شنیده اند. بهترین راه برای “قرار دادن خود در پنجره فروشگاه” ارتقاء مهارت ها و تخصص روانشناسی خود با نوشتن مجلات و وب سایت های مربوطه و استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود است.

چیزی متفاوت ارائه دهید
اگر تصمیم دارید به دنبال کار در یک اردوگاه راه انداز موجود باشید یا خود را راه اندازی کنید (این امر بسیار ارزان است زیرا می توانید در یک هتل مستقر باشید و از امکانات آنها در ابتدا استفاده کنید) ، باید چیزی متفاوت ارائه دهید یا حداقل چیزی را پیشنهاد دهید. که مردم می خواهند اما در حال حاضر در منطقه شما موجود نیست. اردوگاه های بوت مشهور برای عروسهایی است که مایل به شکل گرفتن هستند ، مادران جدید که مایل به از دست دادن وزن کودک هستند و برای مردانی که مایل به جمع کردن و بهبود تناسب اندام هستند. در مورد ترکیب آمادگی جسمانی با آمادگی ذهنی یا ورزش با تغذیه مناسب و توصیه های متخصص در پیشرفت شغلی چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.