روانشناس ایرانی در باکو

روانشناس ایرانی در باکو

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

روانشناس ایرانی در باکو
روانشناس ایرانی در باکو

 

 

 

روانشناسی خیانت

آیا همسر شما به شما خیانت میکند؟ قسمت ششم

صمیمیت عاطفی شروع به محو شدن می کند:

در آن زمان که شما دو نفر ( زن و مرد )  در مرحله ماه عسل ازدواج خود بودید ، شما آنقدر به یکدیگر متصل بودید و خیلی بهم چسبیده بودید .

با این حال ، به تدریج ، شما دو نفر متوجه شدید که یک رابطه طولانی مدت نمی تواند از نظر جسمی و جنسی  همواره صمیمی باشد و از این رو ، شما روی پیوند ایمن با یکدیگر در یک سطح عاطفی عمیق متمرکز شده اید.

بنابراین وقتی از هم جدا بودید ، بواسطه شرایط طبیعی زندگی مانند کار و .. همچنان با به اشتراک گذاشتن خواسته ها ، رازها و جنبه های جالب زندگی   به یکدیگر اعتماد دارید.

مطمئناً شما هر دو اهمیت حفظ صمیمیت عاطفی را برای رابطه طولانی مدت می دانید.

از این رو ، اگر همسر شما به طور ناگهانی از نظر عاطفی و باهوش کمتر به نظر می رسد و در عین حال به نظر می رسد که او نیز نمی خواهد

از نظر عاطفی روی شما سرمایه گذاری کند و به صمیمیت بین تان اهمیت زیادی نمی دهد و رابطه تان آسیب پذیر جلوه میکند ، احتمالاً تمرکز وی تغییر کرده است و شاید احتمالاً به یک شریک زندگی دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.