روانشناس ایرانی در امریکا

روانشناس ایرانی در امریکا

ممکن است شما در امریکا سکونت داشته باشید و نیاز به روانشناس ایرانی داشته باشید. در اینصورت می توانید براحتی با تماس با شماره واتساپ ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ با دکتر  تماس برقرار نموده و مشاوره روانشناسی داشته باشید.

روانشناس ایرانی در امریکا چگونه عمل می کند.

شما کافی است با شماره  تماس حاصل نموده ومشاوره روانشناسی به صورت صوتی یا تصویری مشابه حضور در محل خانه را با روانشناس خود داشته باشید.

خانم دکتر امیرنجات  :

عضو سازمان نظام روانشناسی،عضویت در انجمن روانشناسان ایران،عضو  خانه روانشناسان و مشاوران یاورانه می باشد.

ایشان متولد تهران، روانشناس، روان درمانگر، متخصص زوج درمانی، مشاور ازدواج و خانواده با رویکرد شناختی و معنوی میباشند.
مقاطع لیسانس و فوق لیسانس خود را در رشته روانشناسی با گرایش بالینی و دکتری روانشناسی با گرایش عمومی سپری کردند.
 آثار علمی مکتوب ایشان:

مقایسه رفتارهای جنسی پر خطر و خود اسیب رسان در زنان و مردان در اختلالات اعتیادی
مقدمه ای بر کودکان اختلالات طیف اتیسم،خانواده،فرهنگ،حمایت
اختلالات شخصیت بر اساس DSM5

مقالات ایشان

اثر بخشی آموزش های مبتنی بر پذیرش و تعهد بر استرس، اضطراب و افسردگی زنان مطلقه منطقه٢ شهر تهران
فراتحلیل درمان شناختی در بهبود تعلل ورزی در اولین همایش روانشناسی و حقوق و ارائه و پذیرش آن در کالج فنی و حرفه ای گرجستان
دارای گواهینامه تشخیص و درمان مشکلات جنسی
دارای گواهینامه تشخیص و درمان پارافیلیا
دارای گواهینامه درمان غیر دارویی سو مصرف مواد نارکوتیک

فعالیت های  :

درمان مسائل فردی و بین فردی
التیام پس از شکست عاطفی
مداخلات بالینی (تشخیص و درمان) اختلالات و مداخلات روانشناختی
مشاوره پیش از ازدواج، پس از ازدواج
مشاوره تخصصی پیش از طلاق و التیام پس از آن
مشاوره در زمینه تحلیل خویشتن و خوداگاهی
زوج درمانی و خانواده درمانی
تشخیص مشکلات شخصیتی
اجرا و تفسیر تست شخصیت
مدرس تاثیر ماساژ بر شاخص های فیزیولوژیک افراد

 

چگونه یک روانشناس را انتخاب کنیم
در برخی از زمانهای زندگی ، هر یک از ما ممکن است احساس غرق شدن کنیم و ممکن است برای رفع مشکلات ما به کمک نیاز داشته باشد. براساس اعلام انستیتوی ملی بهداشت روانی ، بیش از ۳۰ میلیون آمریکایی برای برخورد با احساسات و مشکلاتی که فراتر از کنترل آنها به نظر می رسد ، نیاز به کمک دارند – مشکلات مربوط به ازدواج یا رابطه ، وضعیت خانوادگی یا برخورد با از دست دادن شغل ، مرگ یک دوست عزیز ، افسردگی ، استرس ، فرسودگی یا سوء مصرف مواد. این ضررها و فشارهای زندگی روزمره گاه می تواند ناتوان کننده باشد. بعضی اوقات ما برای کمک به این مشکلات نیاز به کمک در خارج از یک متخصص آموزش دیده و دارای مجوز داریم. از طریق درمان ، روانشناسان به میلیون ها آمریکایی در هر سنی کمک می کنند که زندگی سالم تر و پرمحتوا داشته باشند.

اگر درمان را در نظر بگیرید …
شما احساس ناتوانی و طولانی مدت از درماندگی و غم و اندوه احساس می کنید و به نظر نمی رسد مشکلات شما با وجود تلاش و کمک خانواده و دوستان بهتر می شوند. شما انجام فعالیتهای روزمره را دشوار می کنید: به عنوان مثال ، شما قادر به تمرکز روی تکالیف در محل کار نیستید ، و در نتیجه عملکرد شغلی شما رنج می برد. بیش از حد نگران هستید ، بدترین حالت را انتظار دارید یا دائماً در حاشیه هستید. اقدامات شما برای خودتان یا دیگران مضر است: به عنوان مثال ، شما بیش از حد الکل می نوشید ، مواد مخدر سوء مصرف می کنید یا بیش از حد بحث برانگیز و پرخاشگر می شوید.
روانشناس چیست و روان درمانی چیست؟
روانشناسانی که در روان درمانی و سایر اشکال درمان روانشناختی تخصص دارند ، متخصصان بسیار ماهر و دارای تخصص در زمینه های رفتار انسان ، ارزیابی سلامت روان ، تشخیص و درمان و تغییر رفتار هستند. روانشناسان با بیماران کار می کنند تا احساسات و نگرش خود را تغییر دهند و به آنها در توسعه الگوهای سالم تر و مؤثرتر از رفتار کمک کنند.

روانشناسان رویه های معتبر علمی را برای کمک به افراد در تغییر افکار ، احساسات و رفتارهای خود به کار می گیرند. روان درمانی یک تلاش مشترک بین یک فرد و یک روانشناس است. این یک محیط حمایتی برای صحبت صریح و محرمانه در مورد نگرانی ها و احساسات فراهم می کند. روانشناسان حفظ محرمانه بودن شما را بسیار مهم می دانند و وقتی اطلاعات محرمانه باید به اشتراک گذاشته شوند ، به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

چگونه یک روانشناس پیدا کنم؟
برای یافتن روانشناس ، از پزشک خود یا یک متخصص بهداشت دیگر سوال کنید. با انجمن روانی محلی یا ایالتی خود تماس بگیرید. با دانشگاه یا کالج روانشناسی محلی مشورت کنید. از خانواده و دوستان بپرسید. با مرکز بهداشت روان منطقه خود تماس بگیرید. در کلیسا یا کنیسه خود تحقیق کنید. یا از روانشناس یاب APA استفاده کنید

سرویس.
در هنگام انتخاب چه نکاتی را باید در نظر بگیریم
روانشناسان و مراجعان با هم کار می کنند. مسابقه مناسب مهم است. اکثر روانشناسان قبول دارند که یک عامل مهم در تعیین کار یا عدم کار با یک روانشناس خاص ، به محض اینکه اعتبار و صلاحیت روانشناس برقرار شد ، سطح آسایش شخصی شما با آن روانشناس است. ارتباط خوب با روانشناس شما بسیار مهم است. فردی را انتخاب کنید که احساس راحتی و راحتی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *