روانشناس ایرانی در استانبول

روانشناس ایرانی در استانبول

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

روانشناس ایرانی در استانبول
روانشناس ایرانی در استانبول

 

 

 

 

روانشناسی خیانت

آیا همسر شما به شما خیانت میکند ؟قسمت چهارم

همسر شما علاقه به شما را از دست می دهد:
اگر همسر شما به شما خیانت می کند ، احتمالاً در این موقعیت کنونی همیشه به فکر فرار کردن از شما است و تمایل دارد علاقه خود را نسبت به شما از دست بدهد. در نتیجه ، می توانید احساس کنید که او به طرز عجیبی عمل می کند و در تلاش است تا فاصله خود را با شما حفظ کند ، و شما می توانید احساس دور بودن و فاصله داشتن با همسر خود را بخوبی حس کنید ، به ویژه هنگامی که در اتاق خواب با او خوابیدید. به طور معمول ، او ممکن است تمایلی به بوسه یا نوازش شما نداشته باشد. البته ممکن است گاهی همسرتان برای داشتن رابطه جنسی خیلی خسته یا استرس داشته باشد. اما اگر او دائماً شما را در رختخواب نادیده بگیرد ، به احتمال زیاد او شخص دیگری را در ذهن خود دارد.
معمول است که گاهی اوقات زوج های متاهل باید یاد بگیرند که تغییراتی را در روابط زناشویی خود ایجاد کنند تا این بصورت یکنواخت نباشد . اما اگر همسر شما برای مدت زمانی هیچ علاقه ای به شما نشان نداده است و مطمئن هستید که هیچ اتفاق مهمی رخ نداده است ، تقلبی که به شما میرسانم این است که ممکن است دلیل عدم صمیمیت در زندگی متاهل شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.