روانشناس ایرانی در اروپا

روانشناس ایرانی در اروپا

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

روانشناس ایرانی در اروپا
روانشناس ایرانی در اروپا

 

 

 

 

روانشناسی خیانت

آیا همسر شما به شما خیانت میکند ؟ قسمت اول

آیا شما گمان می کنید همسر شما در حال انجام یک رابطه خارج از ازدواج است؟

اثبات این مسئله چالش برانگیز است. با این حال ، هنگامی که یک همسر با شخص دیگر وارد یک رابطه خارج زناشویی میشود ، به ناچار مواردی از زیر دست او رد میشود که با استفاده از این سرنخها شما می دانید چه چیزی را جستجو کنید. و هرچه علائم بیشتری پیدا کنید ، احتمال دارد که قضاوت صحیحی انجام دهید.

در اینجا نشانه های مشکوک و ظریفی وجود دارد که همسر شما در حال انجام یک رابطه است:

(۱) همسر شما به ظاهر خود توجه ویژه ای می کند.

شاید سالهاست که ازدواج کرده اید. به نظر شما ، او بعد از ازدواج به مرور علاقه خود را به مد و گریم کمتر کرده است.

اما اگر به طور ناگهانی متوجه شدید همسرتان علاقه زیادی به نمایش در انواع سبک های مد روز دارد ، به احتمال زیاد نشانه ای است که وی در تلاش است توجه دیگران را به خود جلب کند. به خصوص اگر مطمئن هستید که تغییر او با سلائق شما جور نمی شود ، بسیار محتمل است که یک حرکت نا مربوطی در جریان باشد.

به هر حال ، برای اینکه بفهمید همسرتان در حال ایجاد رابطه است ، باید مشاهده کنید که چگونه او آماده می شود و چگونه لباس های مختلفی می پوشد.

به عنوان مثال ، یک همسری که دارد کار خلاف عرف را انجام میدهد و وارد یک رابطه خارج زناشویی شده  ممکن است سعی کند وقتی میخواهد به بیرون از منزل برود سعی میکند زیبا و خوش تیپ جلوه دهد ، اما بعد از بازگشت او به خانه ، بسیار خسته به نظر می رسد و ممکن است مدت زمان طولانی و مسخره ای را در حمام بگذراند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *