روانشناس ایرانی در آنکارا

روانشناس ایرانی در آنکارا

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

جهت مشاوره در واتس آپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید

روانشناس ایرانی در آنکارا
روانشناس ایرانی در آنکارا

 

روانشناسی خیانت

آیا همسر شما به شما خیانت میکند – قسمت سوم

اکنون مطمئن نیستید که همسرتان چه رفتارهایی ممکن است انجام دهد :

مدت طولانی با همسر خود زندگی کرده اید ، و فکر می کنید که او را به خوبی شناخته اید.

با این حال ، شما اخیراً متوجه شده اید که او به فردی کاملاً متفاوت تبدیل شده است.

به عنوان مثال ، شما می دانستید که دوست دارد چه کسی بازی کند و دوست دارد کجا اوقات خود را بگذراند و قبلاً می دانستید که معمولاً پس از کار به کجا می رود  ، اما اکنون اغلب احساس تعجب می کنید که او چه کاری را انجام خواهد داد و کجا خواهد رفت حتی همسر شما ممکن است به شما بگوید که به یک جایی می رود ، اما شما با کمال تعجب متوجه می شوید که وی به یک مکان ناشناخته دیگر رفته است.

وقتی از او سؤال می کنید که چرا برنامه های او تغییر می کند ، یا وقتی از او سؤال می کنید که چرا او در فلان مجلس غایب است یا دیر میکند ، به نظر می رسد که او به طور هماهنگ بهانه های زیادی از قبیل اینکه مثلا لاستیک ماشین پنچر شد  ، ترافیک بوده و خیلی در مطب معطل شده و … را پیدا کند.

در چنین شرایطی باید یک مشکل اساسی وجود داشته باشد که او نمی خواهد به شما بگوید ، و ارزش این را دارد که بیشتر به یک رابطه خارج زناشویی توجه کنید یا نه ، باید توجه بیشتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *