روانشناس ایرانی در آذربایجان

روانشناس ایرانی در آذربایجان

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

جهت مشاوره در واتس آپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید

روانشناس ایرانی در آذربایجان
روانشناس ایرانی در آذربایجان

 

روانشناسی خیانت

آیا همسر شما به شما خیانت میکند ؟ قسمت هشتم

او ناگهان از حریم شخصی زیادی سؤال می کند:

طبیعی و طبیعی است که همه بتوانند برخی از حریم خصوصی را حفظ کنند.

و در مورد اینکه چه مقدار حریم شخصی در یک رابطه احتیاج دارد ، می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، برخی ممکن است فکر کنند که گذرواژه های ایمیل و حساب های شبکه های  اجتماعی خود را با شرکای خود به اشتراک بگذارید ، اما برخی از مردم چنین فکر نمی کنند.

نکته اینجاست که او قبلاً نسبت به حریم شخصی خود یک نگرش مداوم داشت و از نظر او مشکلی نبود که این موارد مشترک بین ایشان و همسرش باشد ،  اما اکنون بدون هیچ دلیل خوبی ناگهان تغییر می کند.

اگر او قبلاً تلفن خود را قفل نگه نمی داشت و بدون احتیاط و استرس آن را پرتاب می کرد ، اما اکنون به نظر می رسد که وی توجه ویژه ای برای بررسی اینکه آیا تلفن او هنگام کنار گذاشتن تلفن حتما  قفل شده است ، به آن توجه ویژه ای می کند.

یا شاید او هنگام راه رفتن از رایانه خود و شبکه های  اجتماعی خود را باز کند اما قبل از دور شدن حتما آن را خاموش میکند یا در وضعیتی قرار میدهد که کسی نتواند آن را ملاحظه کند یا باز کند ، ممکن است اصرار داشته باشد که این حق حریم شخصی وی است.

به طور خلاصه ، یک تقاضای ناگهانی حریم خصوصی احتمالاً پرچم قرمز رنگ او است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *