روانشناسان معروف تهران

روانشناسان معروف تهران

شاید به دنبال روانشناسان معروف تهران باشید. چرا به دنبال روانشناسان معروف تهران هستید؟

ممکن است برایتان مشکل روحی و عاطفی بوجود آمده باشد یا خیلی از مسائل دیگر مثل زوج درمانی.

در اینصورت ما دو تن از روانشناسان معروف تهران را به شما معرفی می کنیم.

خانم امیرنجات

بخش مشاوره آنلاین  مجموعه روان خوب و همچنین بخش مشاوره تحصیلی مجموعه روان خوب با مدیریت خانم  امیرنجات می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی مشاوره تحصیلی و کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی با ۲۰ سال سابقه فعالیت می باشند .

جهت مشاوره آنلاین روانشناسی و مشاوره تحصیلی می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس حاصل نمایید.

کسانی که تصمیم می گیرند حرفه ای خود را در روانشناسی بگذرانند ، می توانند از طریق مشاوره در تعامل چهره به چهره تخصص داشته باشند و به عنوان یک پژوهشگر نقش دوردست و مشاهده ای تری داشته باشند.

هر دو نیمه همان حرفه مرزها و درک مشترک ذهن انسان را به جلو سوق می دهد ، اما کسانی که تصمیم می گیرند تخصص خود را برای صحبت درمورد موضوعات مشترکی که مردم بطور روزمره با آنها می جنگند تخصص می دهند. به عنوان یک روانشناس مشاوره کار کنید

برای آن دسته از افراد شجاعی که مشاجره یا ناامن را تحت مراقبت خود قرار می دهند ، نژاد ویژه ای با نیاز به صبر و شکیبایی و درک زمینه خود و همچنین دانش سالم کار در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل و تجزیه مشکلات از دیدگاه شخص دیگری است.

آماده سازی برای بازی کردن بخشی از شانه برای لاغر شدن و در عین حال حل مشکلات ، نیاز به آماده سازی گسترده دارد و نباید به آرامی گرفته شود ، دقیقاً همان چیزی است که این لیست ممکن است به شما در آماده سازی کمک کند.

۱. انتظارات زمینه را بدانید. – برخی از زمینه های روانشناسی بر جنبه های جدا شده و بالینی ذهن انسان تمرکز دارد. مشاوره مستلزم تعامل تقریباً روزانه با بیماران و کسانی است که در زمینه شما فعالیت می کنند ، و با ایفای نقش اجتماعی بیشتر در حوزه سلامت روان ، نیاز به سطح آسایش دارد. برای کسانی که تمایلی به کمک به افراد غریبه ندارند ، شغل در سمت روانشناسی ممکن است راهی عاقلانه تر برای دنبال کردن باشد.

کسانی که تصمیم می گیرند به مسیر حرکت کنند ، تواناییهای اجتماعی را تقریباً به اندازه دانش روانشناختی خود مهم می دانند. بدون اینکه بتواند دیگران را به اندازه کافی راحت و آزاد و راستگو احساس راحتی کند ، گرفتن نتایج مثبت از یک جلسه مشاوره می تواند تقریبا غیرممکن باشد.

۲. مدرک لیسانس خود را دنبال کنید. – شروع با داشتن مدرک رشته های مربوط به رشته تحصیلی آینده شما می تواند در تضمین درک درستی از مشاوره به عنوان یک مسیر شغلی حیاتی باشد. جستجو در مجلات روانشناسی در حالی که مدرک دانشگاهی را دنبال می کنید که حول روانشناسی ، جامعه شناسی و سایر زمینه های مرتبط می چرخد ​​، ممکن است به شما کمک کند در هنگام رسیدن به تکنیک ها و مطالعات مدرن ، شما را از خط منحرف کند. (همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید دانشگاه های برتر دنیا برای روانشناسی در سال ۲۰۱۷ را ببینید.)

برای تجربه بیشتر ، به دنبال موقعیت داوطلب یا کارآموزی باشید که دانشجویان دانشگاه را با زاویه مشاوره قبول می کند. تجربه دست اول این رشته و سابقه ارتباط بین بیماران فقط می تواند در آینده به شما کمک کند.

مشاوران و بیماران وارد روابطی می شوند که نیاز به صداقت ، صداقت و همدلی بین این دو نفر دارد.
۳. دکترا را ایمن کنید. – به دانشجویانی که به دنبال پیوستن به رشته روانشناسی هستند ، معمولاً گزینه ای بین دو رشته تخصصی ارائه می شود: تبدیل شدن به یک دکتر فلسفه در روانشناسی یا خود دکترای روانشناسی. بین این دو ، افرادی که تصمیم می گیرند در فلسفه روانشناسی تخصص پیدا کنند ، تمایل دارند که در بخش تحقیقات پزشکی معادله کار کنند در حالی که پزشکان روانشناسی برای کار در محیط های مشاوره با تخصص در قرار دادن دانش خود در دنیای عملی ، واقعی فعالیت می کنند. استفاده کنید.

۴- در ادامه آموزش ادامه دهید. – ترک دانشگاه به سختی نشانه کسی نیست که تمام آنچه که تاکنون یاد گرفته اند را یاد گرفته است. در ایالات متحده ، بیشتر ایالت ها و کارفرمایان به روانشناسان و مشاوران خود نیاز دارند که علاوه بر به روزرسانی های مربوط به آموزش و تنظیم ، طبق نیاز منطقه و هیئت نظارت بر آن ، روانشناسی و مشاوران خود را نیز ادامه دهند.

اگرچه جنبه نظارتی ادامه تحصیل ممکن است یک بار به نظر برسد ، به یاد داشته باشید که عمل یک روانشناس مشاوره چیزی بیش از دانستن نحوه برقراری ارتباط با سایر افراد به روش سالم است.

دانستن چگونگی بهترین راه درمان علائم و راهنمایی افراد مشکل دار در دوره های دشوار زندگی آنها می تواند گاهی به تکنیک هایی نیاز داشته باشد که در اثر مطالعه اخیر تکامل یافته اند. مجدداً ، این امر باعث می شود که مجلات روانشناسی زیر به صورت سرگرمی مفیدتری نیز انجام دهند ، زیرا می تواند به شما کمک کند تا قبل از مطالعه در محیط آموزشی ، خود را با مواد آموزشی آشنا کنید.

۵- رابطه مشاوره خود را قوی نگه دارید. – مشاوره یک خیابان یک طرفه نیست. مشاوران و بیماران برای ایجاد بهترین روشهای درمانی مؤثر ، به روابطی نیاز دارند که نیاز به صداقت ، صداقت و همدلی بین این دو به ویژه از طرف روانشناس دارد. اگر اعتماد بیمار نقض شود یا به دلیل عدم احساس راحتی با مشاور شخص ، اطلاعات نادرستی ارائه شده باشد ، اتلاف وقت که می تواند برای بهبودی صرف شود ، کاملاً امکان پذیر است.

غذای بیرونبر به فارسی، غذای بیرونبر به غذایی گفته میشود که به منظور تجاری در یک رستوران تهیه میشود ولی بنا به ترجیح مشتری، یا چون رستوران جا یا صندلی برای خوردن ندارد مشتریان بعد از خریداری آن را با خود به خانه یا محلی دیگر میبرند و میخورند
در اصل آن ، داشتن یک روانشناس مشاوره احتمالاً کاری دشوار و گهگاه تخلیه کننده خواهد بود. بیشتر افراد تحت بهترین شرایط ، به دنبال کمک به سلامت روان نیستند. روزهای استرس و پیشرفت کمی وجود خواهد داشت. این طبیعی است و انتظار می رود.

انتخاب مشاوره به معنای در نظر گرفتن مسائل مربوط به کسانی است که قادر به حل کردن آنها نیستند ، این امر یک تلاش اصیل برای هر کسی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *