دکتر روانشناس خانواده

دکتر روانشناس خانواده

ممکن است شما به  مشکل خانوادگی داشته باشید و به دکتر روانشناس خانواده نیاز داشته باشید. در اینصورت بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات روانشناسی دکتر امیرنجات می باشد.

 

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با خانم دکتر امیرنجات در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

 

خانواده به عنوان تمایل فرد برای حضور و حضور در جامعه بسیار مهم است. همچنین همه ما مجموعه ای از وظایف و تعهدات خود را نسبت به خانواده داریم که در آن حضور داریم و باید متعهد به حمایت از خانواده باشیم. این تعهد زمانی مهم می شود که ما مسئولیت خانواده ، یعنی همسر ، مادر یا پدر را برعهده داشته باشیم ، زیرا ما مسئولیت مدیریت و راهبرد خانواده را بر عهده داریم. در صورت نیاز به کمک به تشکیل خانواده و مدیریت آن ، خدمات مشاوره خانوادگی برای این منظور در دسترس هستند.

 

 

مشاوره قبل از ازدواج

به صورت فردی ، این یکی از خدماتی است که در مشاوره فردی ارائه می شود. البته اگر همسر دارید باید انتخاب کنید. مراجعه دو نفره نیز موجود است و شما می توانید از آن بهره مند شوید. کافیست به صفحه مشاوره ازدواج بروید و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

مشاوره پس از ازدواج

ممکن است در ازدواج مشکلاتی به وجود آمده باشد. اگر مشکلی وجود نداشته باشد ، مدیریت بهتر نیز می تواند عملی شود. این یکی از راه های مدیریت و دستیابی به عشق در یک زندگی مشترک است. مشاوره خانواده در خدمات زیر موجود است که در صورت نیاز می توانید از آنها استفاده کنید:

 

 

مشاوره خانواده برای فرزندآوری و فرزندآوری
حل اختلاف ، خیانت همسر و مشاوره طلاق
کنترل پرخاشگری ، مهارت های ارتباطی ، اعتماد به نفس
حرف زدن و بیان مهارت نیست
مشاوره خانواده برای فرزندآوری و فرزندآوری
مشاوره خانواده و تربیت فرزند
فرزندآوری و فرزندپروری یکی از مهمترین مباحث مشاوره خانواده است. رفتار صحیح همسر با امید به زندگی و همچنین تربیت صحیح فرزندان از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود. اکنون می توانید از خدمات مشاوره خانواده دکتر لیلا جبلی (مشاور خانواده و روانشناس با تجربه) بهره مند شوید.

 

 

 

مشاوره در مورد حل و فصل اختلافات ، کفر و طلاق

 

 

 

مشاوره خانواده

وجود و وقوع یک سری اختلافات ممکن است در هر خانواده رخ دهد. از همه مهمتر ، به دنبال راه حل این مشکلات باشید نه به همین دلیل. صحبت کردن به طور تصادفی و پرورش این موارد ، هیچ مشکلی را حل نمی کند. در چنین مواردی توصیه می کنیم با یک مشاور خانواده واجد شرایط مشورت کنید تا بتوانید راه حل مناسبی برای حل مشکل پیدا کنید.
بازخورد ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *