دکتر روانشناس آنلاین-روانشناس آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

دکتر روانشناس آنلاین

چنانچه به دنبال دکتر روانشناس آنلاین هستید می توانید از خدمات مشاوره آنلاین ما استفاده کنید. خانم امیرنجات  با ۲۰ سال سابقه پاسخگوی سوالات شما می باشند. جهت تماس با ایشان می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷از طریق واتساپ یا تلگرام تماس گرفته و مشاوره کنید.

چرا دکتر روانشناس آنلاین

دکتر روانشناس آنلاین برای همه مناسب نیست. مثلا برای کسانی مناسب است که با مشاور خوب تماس بگیرند.

به عنوان مثال ، در مورد ایرانی هایی که در خارج از کشور زندگی می کنند – و در واقع مهاجران از ملیت های دیگر – تصمیم به انتخاب اینترنت درمانی دارد. اینگونه خدمات بدان معنی است که مهاجران می توانند با اعتیادها یا مشکلات روانی به زبان مادری خود مقابله کنند و به دلیل اینکه جلسات از طریق پست الکترونیکی انجام می شود ، اختلاف زمان نیز مشکلی نیست.

در صورتی که به یک دلیل یا دلیل دیگر ، مایل به مراجعه حضوری به یک روانشناس یا روانپزشک نباشند ، دکتر روانشناس آنلاین نیز می تواند مناسب باشد.

 

علامت دکتر روانشناس آنلاین خوب

مؤسسات درمانی آنلاین قابل اعتماد، اغلب با خدمات مراقبت های بهداشتی ملی متحد هستند. این اطلاعات باید به وضوح در صفحه اصلی قابل مشاهده باشد.
نرخ موفقیت باید در سایت منتشر شود.
تماس با درمانگر باید کاملاً محرمانه باقی بماند.

 ‘گسترش دکتر روانشناس آنلاین

جای تعجب ندارد که جلسات درمانی آنلاین و همچنین جلسات چهره به چهره نیز موثر باشد.  این روش که عمدتا در درمان وب استفاده می شود ، درمان شناختی رفتاری ، ده ها سال است که مورد استفاده قرار می گیرد. “این یک روش درمانی است که بار دیگر و زمان خود را ثابت کرده است. فرقی نمی کند جلسات از طریق وب انجام شود یا نه. “درمان آنلاین “نه تنها به این دلیل که درمان مؤثر ارائه می دهد ، بلکه  به این دلیل است که می توان انواع تست های ساده را در طول دوره درمان انجام داد. با این مورد است که نتیجه که متناسب تر می شود … بیماران نیز می توانند در انجام وظایف خود بسیار مؤثر نظارت کنند.

شمولیت دکتر روانشناس آنلاین

درمان آنلاین برای همه نیست. افرادی که به کامپیوتر دسترسی ندارند یا نمی توانند از رایانه استفاده کنند ، مانند افرادی که زبان درمانگر را به خوبی بلد نیستند ، برای درمان آنلاین مناسب نیستند. و در موارد افسردگی جدی که خطر خودکشی وجود دارد ، مهم است درمانگر بتواند بیمار را ببیند. بنابراین ، او استدلال می کند که گزینه های درمانی که جلسات سنتی چهره به چهره ارائه می دهند باید در دسترس باشند.

او می گوید زندگی آنها در هنگام مهاجران باعث افزایش حساسیت به مشکلات روانی می شود.

“پیوسته بودن در خانواده یا شریک زندگی شخصی شما می تواند افسرده کننده باشد. چهره های جدید و بی پایان وجود دارد:افرادی که مدتی در خارج از کشور زندگی کرده اند ، می توانند از این که همیشه پس از گذشت چند سال دوستان جدیدی را که از دست می دهند ، خسته شوند.

تنهایی ، استرس ، فرسودگی ، الکلیسم – همه پیش رو هستند. هر زمان که راحت و در آسایش باشید ، چه کاری جذاب تر از چت با دکتر روانشناس آنلاین؟

نه تنها در مورد مهاجران صدق می کند بلکه در مورد افرادی که هنوز هم در کشور خود ساکن هستند  صدق می کند. افرادی که می دانند به کمک نیاز دارند ،   به عنوان مثال نمی خواهند رئیس آنها در مورد اعتیاد خود اطلاعاتی کسب کند یا اینکه ممکن است در نیمه راه فرسودگی قرار داشته باشد.   می تواند به حرفه آنها آسیب برساند. درمان آنلاین بسیاری از افراد را جذب می کند که در روزهای گذشته ممکن است هرگز برای کمک به روان درمانی مراجعه نکنند.

 

۳ comments

  1. سلام.خانم ۳۵ ساله هستم با سه فرزند، دختر بزرگم ۱۶سالشه یه مد ته باهاش به مشکل خوردم عصبی و پرخاشگر شده .داد میزنه بی حوصله هست .حتی با من وپرورش با لحن طلبکارانه حرف میزنه.واین واسه من اصلا قابل تحمل نیست .

    • سلام و وقت بخیر فرمودید که با دختر ۱۶ ساله تون مشکل دارید مایل هستید در این موضوع مشاوره بگیرید . اگر چنین است پیشنهاد میکنم که حتما دختر خانم تون را پیش مشاور ببرید چون موضوع شما نیاز به بررسی دارد.

    • سلام لطفا برای دختر تان به مشاور مراجعه بفرمایید و حتما خودتان هم حضور داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.