خدمات مشاوره و روانشناسی

خدمات مشاوره و روانشناسی

ممکن است شما نیاز به خدمات مشاوره و روانشناسی داشته باشید در این صورت ما به شما خدمات مشاوره دکتر امیرنجات را معرفی می کنیم.

شما می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۳۷۴۱۱۲ و یا در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ با مطب ایشان تماس گرفته و وقت مشاوره از ایشان بگیرید.

درباره ما

ما کی هستیم

کارمندان  روان خوب از نظر بالینی و پزشکی قانونی دارای تجربه بالینی ، روانشناسی عصبی و مددکاران اجتماعی هستند. تخصص ما ارزیابی بالینی مسائل خانوادگی ، حقوقی ، آموزشی و پرسنلی است که افراد در هر سنی با آن روبرو هستند. ما در بالاترین سطح تمرین مستقل آموزش دیده و دارای مجوز هستیم. ما درمورد مسائل مربوط به سلامت روان در سیستم حقوقی آگاهی داریم و تجربه ارائه شهادت متخصص در دادگاههای کیفری ، نوجوان و مدنی را داریم. در حالی که ما هرکدام حوزه های تخصصی خود را داریم ، در صورت لزوم در زمینه پرونده ها همکاری می کنیم تا ارزیابی ها و توصیه های جامعی ارائه دهیم.

 

کاری که ما انجام می دهیم

 

روان خوب  ارزیابی های بسیار تخصصی و شهادت متخصصی را در مواردی که در دادگاه درگیر هستند یا امکان دخالت در دادخواستهای مخالف را فراهم می کند. شهادت خبره در هر دو دادرسی مدنی و جزایی ارائه می شود. روان خوب  ارزیابی گسترده ای از قبیل صلاحیت و مسئولیت کیفری ، تعهد مدنی ، حضانت و ویزیت ، تناسب اندام برای انجام وظیفه ، غربالگری قبل از استخدام ، ارزیابی عصبی ، روشی و آمادگی والدین ، ​​خطرناک بودن جنسی ، ارزیابی خطر از خشونت و ارزیابی های تخصصی را ارائه می دهد. افراد سالخورده و کم توان ذهنی.

ما همچنین به وکلا ، دادگاه ها ، مدارس و دانشکده ها ، برنامه های درمانی روزانه و مسکونی ، خدمات روانپزشکی بستری ، اصلاحات و اجرای قانون مشاوره می دهیم ، خصوصاً در موارد دشوار یا چالش برانگیز. کلیه خدمات موجود از روان خوب می تواند متناسب با موقعیت های خاص باشد و ما از ابتدا برای تعیین اهداف ، بودجه ها و برنامه های واقع بینانه با شما کار خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *