بهترین مشاور خانواده در تهران

بهترین مشاور خانواده در تهران

ممکن است ساکن تهران باشید و برای حل مشکلات خانوداگی خود نیاز به بهترین مشاور خانواده در تهران را داشته باشید . مجموعه روان خوب با سرپرستی استاد فرهیخته خانم امیرنجات در خدمت شما عزیزان است و هدف این مجموعه ارائه بهترین و کاملترین خدمات مشاوره به شما عزیزان است .

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با شماره ۰۲۱۸۸۳۷۴۱۱۲ و یا ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

بهترین مشاور خانواده در تهران
بهترین مشاور خانواده در تهران

چگونه یک مشاور ازدواج انتخاب می کنید؟

هنگام انتخاب مشاور ازدواج یا درمانگر مراقب باشید. همه مجوزها و مجوزهای لازم را ندارند یا آموزشهای تخصصی در زمینه مشاوره زوجین دارند.

به دنبال یک مشاور ازدواج باشید که دارای مجوز بهداشت روان است. بسیاری از مشاورین ازدواج به طور خاص به عنوان مجوزهای ازدواج و خانواده درمانی   معرفی می شوند. شرایط لازم برای صدور مجوز و اعتبار سنجی می تواند متفاوت باشد. اما بیشتر ایالت ها نیاز به آموزش پیشرفته دارند ، از جمله مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا ، آموزش فارغ التحصیلان ازدواج و خانواده درمانی و آموزش زیر نظر سایر کارشناسان. بسیاری از متخصصین ازدواج و خانواده درمانی تصمیم می گیرند که توسط انجمن آمریکایی ازدواج و خانواده درمانی   که معیارهای واجد شرایط بودن را تعیین می کند ، اعتبار لازم را کسب کنند.

اکثر مشاوران ازدواج در کارهای خصوصی کار می کنند. آنها همچنین ممکن است در کلینیک ها ، مراکز بهداشت روان ، بیمارستان ها و سازمان های دولتی فعالیت کنند. از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بخواهید برای مراجعه به یک مشاور ازدواج مراجعه کند. خانواده و دوستان نیز ممکن است بر اساس تجربیاتشان توصیه هایی به شما ارائه دهند. بیمه گر شما ، برنامه کمک به کارمندان ، روحانیت ، یا آژانس های دولتی یا محلی نیز ممکن است توصیه هایی را ارائه دهند. همچنین می توانید مشاوران ازدواج را در دفترچه تلفن خود جستجو کنید.

هنگام انتخاب مشاور ازدواج باید از چه سؤالاتی بپرسید؟

قبل از انتخاب مشاور جدید ازدواج ، می توانید سوالات زیادی بپرسید تا ببینید آیا او مناسب شماست یا خیر. سؤالاتی مانند این بپرسید:

آیا شما عضو بالینی AAMFT هستید یا از طرف دولت مجوز دارید یا هردو؟
پیشینه تحصیلی و آموزشی شما چیست؟
تجربه شما با نوع مشکل من چیست؟
چقدر شارژ می کنید؟
آیا خدمات شما تحت پوشش بیمه درمانی من است؟
دفتر شما کجاست و ساعات کاری شما چیست؟
هر جلسه چه مدت است؟
چند وقت جلسات برگزار می شود؟
انتظار دارم چند جلسه برگزار شود؟
خط مشی شما در جلسات لغو چیست؟
در صورت اضطراری چگونه می توانم با شما تماس بگیرم؟
تصمیم گیری برای مراجعه به مشاوره ازدواج می تواند سخت باشد. اما مشاوره ازدواج می تواند به شما کمک کند بهتر با یک مسئله آشفته کنار بیایید – به جای اینکه سعی کنید آن را نادیده بگیرید یا امیدوار باشید به خودی خود بهتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.