بهترین روانشناس کودک در تهران

بهترین روانشناس کودک در تهران  بهترین روانشناس کودک در تهران  بهترین روانشناس کودک در تهران

بهترین روانشناس کودک در تهران

جهت مشاوره تلفنی با  روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

بهترین روانشناس کودک در تهران
بهترین روانشناس کودک در تهران

 

 

 

 

سوالات متفکرانه ای که از کودک پرسیده شود . قسمت ششم

۱۱. چگونه می توانستید دنیا را تغییر دهید؟ تحقیقات نشان می دهد که پیش بینی تجربیات مثبت باعث خوشبختی بیشتر از گذشته می شودخودشان را تجربه می کنند هنگامی که فرزند شما به اندازه کافی پیر شد که متوجه شود فردا امروز نیست و هر روز جدید فرصتی برای ایجاد یک تغییر مثبت است ، به او عادت دهید که در تلاش برای تسکین بیماریها و بهبود امور به روش کوچک خود برای بهتر شدن فردا به او القاء کنید. و جهان به طور کلی. افراد خوشحال کسانی هستند که مشکلات را بیش از حد فرض می کنند و خودشان به عنوان حل کننده های مؤثر مسئله فکر می کنند

۱۲. چگونه می توانید امروز به کسی کمک کنید؟ از آنجایی که زندگی به طور کلی درد زیادی در قالب بیماری ، فقر ، جهل و درد و رنج عاطفی ایجاد می کند ، مهم است که خودمان را به عنوان برادر و خواهر به یکدیگر تحویل دهیم.

۱۳- اگر می توانستید یک قاعده ای را اجرا کنید که همه مردم دنیا باید از آن پیروی کنند ، چه حکمی را اجرا می کنید؟ چرا؟ این سؤال توجه کودکان را به خود جلب می کند که ما در دنیایی با قوانین و مقررات زندگی می کنیم ، که ما برای اطمینان از نظم آن را موظفیم از آن پیروی کنیم و همه چیز روان و خوب پیش می رود. قوانین به معنای مجازات کردن ما نیستند بلکه برای کمک به زندگی بهتر و تعامل با دیگران هستند.فرزند شما بیشتر از این واقعیت قدردانی خواهد کرد و بیشتر از پیروی از قوانین و مقررات صحیح وقتی که او حکم شخصی خود را دارد که به آن اعتقاد دارد حسادت می کند.

اعضای ارزشمند جامعهبرای به دست آوردن آنچه می خواهید نیاز به انگیزه دارید؟ مهم نیست که با چه چالش هایی روبرو هستید ، احتمالاً به انگیزه های زیادی احتیاج دارید. بنابراین این راهنمای ارزشمند را از دست ندهید تا انگیزه ای به شما بدهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *