بهترین روانشناس خانواده در سعادت آباد

بهترین روانشناس خانواده در سعادت آباد   بهترین روانشناس خانواده در سعادت آباد

بهترین روانشناس خانواده در سعادت آباد

جهت مشاوره تلفنی با خانم امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

بهترین روانشناس خانواده در سعادت آباد
بهترین روانشناس خانواده در سعادت آباد

 

 

چیزهایی که مرد شما نمی فهمد اما آیا می توانید این کار را انجام دهید .  آیا تا به حال احساس می کنید که مرد شما شما را نمی فهمد. شاید شما احساس ناامیدی کنید زیرا او فقط به نظر می رسد متراکم است. چیزهایی که برای شما آشکار به نظر نمی رسد شما برای او اتفاق می افتد.  بهترین راه برای مقابله با این و پایان ناامیدی چیست؟ شما آن را حدس زده اید: ارتباطات. با این حال ، شما باید در لحظه ای مناسب و با صدای مناسب و با پیشنهادات خوب فکر کنید. در اینجا پنج منطقه را نشان می دهم که بسیاری از زوج ها با موفقیت بسیار خوبی از طریق آن کار می کنند. با این کار ، آنها احساس می کنند ارتباط بسیار بیشتری دارند و دوستشان دارند.

۱. زبان مورد علاقه شما بیایید با چیزهای کوچکی که باعث می شود احساس دوست داشتن شود ، شروع کنیم. فقط به این دلیل که مادر شریک زندگی شما دوست داشت که از پدرش گل بگیرد به معنای این نیست که وقتی او یک دوجین گل سرخ را به خانه آورد ، رقص انجام دهید. فقط به این دلیل که مادر شما هنگام تمیز کردن خانه آن را دوست داشته است ، تضمین نمی کند که وقتی کل روز را صرف تمیز کردن گاراژ می کنید ، به نقاط قهوه ای برسید. شما در مورد مفهوم سکته های مختلف برای افراد مختلف شنیده اید. اگر می گویید “Je Detaime” به شریک زندگی تان ، که فرانسوی را نمی فهمد ، از دستش شگفت زده نخواهید شد. بنابراین زبان عشق خود را به شریک زندگی خود بیاموزید. بهترین راه برای گرفتن شریک زندگی تان برای زنگ زدن صدای تقلب شما چیست گرفتن او انجام درست کار. بگذارید او راجع به چیزهای کوچکی که برای شما بسیار معنادار است آگاه شود. اگر شریک زندگی تان وقت برای گوش دادن به صحبتهای شما را سپری می کند ، و این یک هدیه اصلی مراقبت است ، زمانی را برای بیان احساس شنیدن و درک شدن پیدا کنید. شما خود را متحیر خواهید کرد که چگونه منجر به لحظه های مشابه دیگری می شود.  شما می آموزید که برخی از ما دوست داریم کسی فقط گوش کند ، در حالی که برخی دیگر می خواستند لمس شوند ، در آغوش بگیرند یا رابطه جنسی برقرار کنند. برخی دیگر هدایای خود را گرامی می دارند. برخی حتی کارهای صحیح را می یابند که در مقیاس ریشتر احساس دوست داشتن کنند. سرانجام ، شما ممکن است متوجه شده باشید که پس از اینکه سخنان تأیید دریافت کردید ، فقط احساس گرما در درون خود را طی می کنید. این اقدامات کوچک ممکن است برای محبوب شما آشکار نباشد. مطمئن باشید وقتی شریک زندگی تان نتایج انرژی خود را که به زبان عشق مورد علاقه شما ریخته می شود ، مشاهده می کنید ، تصویر را دریافت می کند. وقتی با آن هیجان در چشمان خود پاسخ دهید ، بیشتر می آید. این امر به ویژه هنگامی صادق است که می گویید و با شفافیت خاصی درمورد آنچه کار می کنید “متشکرم”. یادم می آید یکی از مشتری ها گفت که وقتی او با برخی از آغوش و لمس صمیمی (زبان عاشقانه خاص او) به بهترین عشقش برای همیشه رسید ، او مانند موم  در دستانش بود. بنابراین نترسید که به زبان عاشقانه معشوق خود نیز صحبت کنید.

۲. هنگامی که او شما را قطع می کند و احساس ناامیدی می کنیدما می دانیم که افراد درونگرا پس از گذاشتن انرژی زیادی در اطراف یک دسته از برونگراها ، نیاز به زمان برای شارژ مجدد دارند. حتی اگر خود را درونگرا نبینید ، ممکن است لازم باشد به خانه بیایید و از آنچه اتفاق افتاده است را مطرح کنید و جلب توجه کنید. ممکن است شما فردی باشید که می خواهد درباره آنچه برای شما معنی دارد تأمل کند. اگر فشار اصلی شما وارد شد و از شما سؤال کرد که چگونه هستید ، ممکن است خود را پیدا کنید که هنگام حمله به طور ناگهانی واکنش نشان دهد. اول از همه ، باید توضیح دهید که همه آنچه که اتفاق افتاده را مرور می کنید و حتی نمی دانید چه احساسی در مورد اتفاقات آن روز دارید. اگر به همسرتان اجازه دهید و بدانید که اگر این بار برای او اتفاقات را تعریف کنید ، خیلی بهتر احساس می کنید ، احتمالاً او آمادگی لازم را برای حمایت از آن احساس خواهد داشت .

۳. هنگامی که شما مشغله ی ذهنی یا کاری دارید .به همین ترتیب ، ممکن است شما مجبور باشید که به شوهر خود بیاموزید که از آنجایی که دارای ADD هستید ، ممکن است در تمرکز مشکل داشته باشید وقتی وارد شد تا از شما سؤال کند که چطور کار می کنید ، و شما تازه در حال انجام مالیات هستید ، ممکن است با یک واکنش احتیاط آمیز کاملاً غیرقابل دفاع فوران کنید. با کمک به او در درک چالش حفظ ذهن خود در مورد چیزهایی که نمی خواهید انجام دهید ، همکاری بیشتری خواهید یافت. به او قبل از موعد هشدار دهید ، به طوری که او بداند که شما بدون هیچ گونه صدایی و سؤال ، فردی بسیار زیبا خواهید بود. به او بگویید لحظه ای که می توانید قول دهید مجدداً صحبت کنید. هنگامی که پاکت نامه را به ادراه مالیات ارسال می کنید می توانید جشن بگیرید یا حتی کسرهای تجاری خود را به پایان برسانید.

۴. آیا خودتان می خواهید که می خواهید بگویید ، “شما فقط این را نمی فهمید …” شما حتی ممکن است متوجه کمی چگالش یا خود عدالت شوید که در صدای شما خزیده است. البته ، شما می خواهید که شریک زندگی تان ذهن شما را بخواند. وقتی برای اولین بار عاشق شدید ، احتمالاً احساس کردید که این اتفاق بیشتر رخ داده است. همه ما دوست داریم به زمانهایی برگردیم که مادر ما بتواند بین فریاد “نیاز به تغییر پوشک” داشته باشد و گریه “من باید تغذیه شوم”. لازم نیست چیزی برای گفتن او بگویید.خوب ، وقتی زوج ها کلی کار را انجام می دهند ، دچار استرس می شوند. آنها غالباً این حس را ندارند که دیگران آنها را درک میکنند . بنابراین این پیشنهاد من است. با پرسیدن این که آیا زمان مناسب و مکان مناسب است ، پیدا کنید. سپس بگویید ، “چیزی است که من دوست دارم شما را در مورد آنچه دوست دارد من بدانم ، درک کند. من می خواهم راهی پیدا کنم تا به شما کمک کند درک کنید که وقتی این اتفاق می افتد .. من خودم را شروع می کنم تا تصور کنم ……………… و بعد احساس می کنم ………….. می بینید که چگونه می توانم به آنجا بروم؟ ” آنچه شما در اینجا انجام می دهید کار در مورد اظهارات حمله کننده است که پاسخ ضدحمله را از طرف محبوب شما شروع می کنند. با استفاده از روش فوق برای به اشتراک گذاشتن نگرانی خود ، شانس حضور شریک زندگی خود را با خود افزایش می دهید.

۵- هنگامی که شما فقط می خواهید  همسرتان صحبتهای شما را بشنود و به شما نگوید چه باید کردآیا تا به حال احساس کرده اید  که می خواهید آنچه را که اتفاق افتاده است به اشتراک بگذارد و تصمیم نگیرد که وی تصمیم به حل مشکل شما بگیرد؟ می بینید که او احتمالاً این حقیقت را پیدا نمی کند که می خواهید با او درمیان بگذارید و او کشف کند که چه اتفاقی افتاده است و برای شما چه معنی دارد. همسر شما عادت داشت که مردی به او مراجعه کند و فقط وقتی که ذهن به پاسخ نیاز دارد به او پاسخ دهد . پاسخ درست او ممکن است شما را دیوانه کند. اگر می دانید که او فقط مانند یک مرد پاسخ می دهد ، هر دو شما می توانید از طریق آن کار کنید.می بینید ، در سیر تحولات اولیه بشر ، مردان به دنبال قتل حیوانات وحشی برای مقداری غذا می روند. زنان با فرزندان خود در اطراف آتش اردو می چسبند. بنابراین مغز آنها برای به اشتراک گذاشتن و گفتگو و پیوند برای محافظت تکامل یافته است. آنها از یکدیگر نمی خواستند تا مشکلات جهان را برطرف کنند ، همدلی و پیوند برقرار می کنند. بیشتر و بیشتر زنان دوست کمتری دارند زیرا آنها نیز کار می کنند. آنها در پایان روز برای استراحت و برقراری ارتباط به همسر خود روی می آورند و همسرشان برای حل حالت مسئله در این حالت باقی می ماند. در اینجا نحوه کار با آن مشکل ارائه شده است. اگر می دانید چه می خواهید. به او بگو. توجه او را جلب کنید و می گوید دوست دارید چیزی را به اشتراک بگذارید. سپس او را جلب صحبتهای خود کنید. به او بگویید که شما به دنبال هیچ راه حلی نیستید و درخواست ندارید که در مورد کاری که باید انجام داده اید نظر بدهد و یا بگوید که کار ناپسند باشد. هنگامی که او متوجه می شود که هر دو نفر وقتی به سادگی گوش می کنند و اعتبار می دهند و قدردانی می کنند ، نزدیک می شوید ، شما یک زن و شوهر متفاوت خواهید شد. باز هم ، هنگامی که احساس دوست داشتنی شدید ، مجدداً به عقب برگردید و تأکید کنید ، زیرا این دو نفر در یک ارتباط معنادار با یکدیگر آرام شدند.

خلاصه بنابراین برای خلاصه کردن ، به یاد داشته باشید:

·      اطمینان حاصل کنید که این دو نفر به شما زبانهای عاشقانه دلخواه خود را یاد می دهند و اغلب با آنها ارتباط برقرار می کنید.·      اگر می خواهید در صلح و آرام باشید ، از قبل برای آن مذاکره کنید و مطمئناً وقتی قول داده اید بیرون بیاید.

·  اگر دارای مشغله ای   هستید ، از شریک زندگی خود دعوت کنید تا درک کند چقدر سخت است که بتوانید تمرکز خود را متمرکز کنید و او را ترغیب کنید تا سؤالات خود را تا بعد ادامه دهد.

·      از وسوسه گفتن خودداری کنید ، “شما به جای آن می فهمید و می گویید ،” من دوست دارم به شما اطلاع دهم که چه چیزی برای من است و توضیح می دهم. ”

·      هنگامی که می خواهید فقط با صحبت کردن پیوند برقرار کنید ، از او بخواهید که کلاه حل مسئله خود را کنار بگذارد و با عمیق ترین آرزوهای شما روبرو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.