بهترین روانشناس تهران کیست

بهترین روانشناس تهران کیست

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که بهترین روانشناس تهران کیست؟

در اینصورت ما خانم دکتر امیرنجات را به شما معرفی می کنیم.

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با دکتر امیرنجات در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

 آثار علمی مکتوب ایشان:

مقایسه رفتارهای جنسی پر خطر و خود اسیب رسان در زنان و مردان در اختلالات اعتیادی
مقدمه ای بر کودکان اختلالات طیف اتیسم،خانواده،فرهنگ،حمایت
اختلالات شخصیت بر اساس DSM5

بهترین روانشناسان تهران

با پیچیدگی زندگی امروز ، مردم اغلب از مشکلات و پیچ و خم های زندگی ناامید شده و نیاز به مشورت روانشناس دارند. بنابراین افراد زیادی به دنبال لیستی از بهترین روانشناسان تهران هستند. دریابید که مشکل شما یک مشکل موقتی است یا یک مشکل دائمی است که مدت طولانی با شما بوده است. شما باید بهترین روانشناس را ببینید.

حال سوال اصلی این است که بهترین روانشناسان تهران چه کسانی هستند. برای درک این موضوع ، ابتدا باید ویژگی ها و کارهایی را که بیشتر روانشناسان انجام می دهند درک کنید.

در مقاله زیر سعی خواهیم کرد شما را با یک روانشناس خوب آشنا کنیم:

ویژگی های بهترین روانشناسان تهران:

شنونده:
اولین ویژگی مهم بهترین روانشناسان تهران گوش دادن به آنهاست. روانشناسان باید بتوانند به خوبی به مشتری خود گوش دهند و به آنها اجازه دهند همه جوانب مشکلات و موقعیتهای خود را به خوبی توضیح دهند.

مقامات باید احساس کنند که روانشناس صحبت های او را به طور کامل می شنود و با چیزهای دیگر مانند تلفن یا… دخالت نمی کند.

مهارت ارتباطی :
روانشناس شما باید بتواند رابطه خوبی با شما برقرار کند. مسئولان باید در هنگام مشاوره احساس راحتی کنند و در نتیجه توانایی روانشناس در برقراری ارتباط با مشتری بتوانند به راحتی در مورد همه مسائل و مشکلات خود صحبت کنند.

قابل اعتماد:
بهترین روانشناسان تهران معمولاً معتبرترین روانشناسان هستند. این افراد هرگز به هیچ وجه در مورد مسائل شخصی شما صحبت نخواهند کرد. علاوه بر این ، داشتن یک روانشناس خوب ، اعتماد به نفس به شما می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی در مورد خصوصی ترین موضوعات با او صحبت کنید تا بهترین راه را برای شما راهنمایی کند و به شما در حل مشکلات خود کمک کند.

متفکر مثبت و مثبت:
یک روانشناس خوب همیشه آرزوی بهترین را برای شما دارد و سعی در استفاده از هر وسیله ای برای پیشرفت شما دارد. آنها هرگز شما را ناامید نمی کنند و در مسیر رضایت به شما کمک می کنند. این روانشناسان به شما می آموزند که چگونه امیدوار باشید و در جهت بهبود وضعیت خود گام بردارید.

مسیر درمان برای مراجعه به آنها را شرح دهید:
یک روانشناس خوب به شما می گوید که چه کاری را می خواهد انجام دهد و آن را با شما در میان می گذارد تا بتوانید در روند درمانی همراه شوید و اهداف خود را برآورده کنید.

در حقیقت ، یک متخصص انکولوژیک خوب به مراجعین خود اعتماد دارد و آنها را در طول درمان از اهداف خود مطلع می کند.

بدون توصیه مستقیم:
یکی از خصوصیات بارز بهترین روانشناسان تهران این است که آنها هرگز به شما دیکته نمی کنند که چه کاری انجام دهید ، مگر در مواقع ضروری. در حقیقت ، یک روانشناس فقط به شما می آموزد که چگونه تصمیم درست بگیرید.

در حقیقت ، او در حال ارزیابی وضعیت شما است ، عوامل مهم را برای شما روشن می کند و سرانجام به شما اجازه می دهد تا تصمیم خود را در مورد این موضوع بگیرید.

او با قلب خود به شما گوش می دهد:
یکی از مهمترین مباحث روانشناسی گوش دادن به آنچه می دانید برای ارائه بهترین توصیه است ، بنابراین بهترین توصیه باید بهترین شنونده باشد.

یک روانشناس تمام عیار مخفی:
یک روانشناس خوب خصوصیات بسیاری دارد ، از جمله راز بودن. به عنوان مثال ، هنگامی که با یک روانشناس صحبت می کنید ، مطمئن شوید که سخنان شما از اتاق بیرون درز نمی کند و بین آن چیزی وجود دارد. شما و مشاور خود

وضعیت شما را روشن می کند:
روانشناس باید بتواند پس از شنیدن توضیحات کامل مسئله ، مشکل را توضیح دهد. مسئولان هرگز نباید در طول یا حتی بعد از جلسه احساس سردرگمی کنند. این به آنها امکان می دهد وضعیت فعلی خود را درک کنند و بهتر بتوانند از معالجه و حل مشکلات عبور کنند.

بهترین روانشناسان تهران

 

احترام به نظرات:
مسلماً ، افراد در خانواده ها و قومیت های مختلف رشد کرده اند و همین امر باعث شده است تا افرادی با فرهنگ ها و عقاید مختلفی روبرو شوند که به طور مستقیم بر زندگی آنها تأثیر می گذارد. بهترین روانشناسان تهرانی می توانند به راحتی این اختلافات فرهنگی را درک کنند و به هیچ وجه توهین یا تمسخر این عقاید را ندارند. یک روانشناس خوب با در نظر گرفتن عقاید شخص ، سعی در هدایت فرد در مسیر درمان دارد.

خودآگاهی و توانایی خود مدیریتی:
جلسه روانشناسی مختص مشتری است و مشکلات وی باید کانون جلسه باشد. یک روانشناس خوب باید بتواند احساسات خود را کنترل کند و تمام توجه خود را به مشتری خود معطوف کند. از آنجا که روانشناس بیشتر در مورد خود و مشکلات خود صحبت می کند ، مشخص است که او نتوانسته است خود را به خوبی مدیریت کند و مسیر جلسه را به گونه ای تنظیم کند که مشکل مشتری را حل کند.

مراقب باشید زیرا این هزینه و وقت شماست و نباید از آن غافل شوید.

موارد زیر از نظر علمی به روز است:
دانش روانشناسی مانند سایر علوم دائما در حال گسترش است. بهترین روانشناسان تهران هر روز سعی می کنند دانش خود را به روشهای مختلف گسترش دهند. برخی از آنها در قالب مقالاتی هستند که در رزومه های خود منتشر شده و برخی دیگر از طریق مطالعه. روانشناسانی که خود را از نظر علمی سالم می دانند ممکن است گزینه های خوبی به عنوان یک درمانگر نباشند.

روانشناسان خوب معمولاً در یک یا دو حوزه به صورت جداگانه درمان می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.