بهترین روانشناس ایران

بهترین روانشناس ایران

ممکن است شما به دنبال بهترین روانشناس ایران باشید. دو تا گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم. یکی از گزینه ها خانم دکتر امیرنجات می باشد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

بخش مشاوره آنلاین  مجموعه روان خوب و همچنین بخش مشاوره تحصیلی مجموعه روان خوب با مدیریت خانم  امیرنجات می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی مشاوره تحصیلی و کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی با ۲۰ سال سابقه فعالیت می باشند .

جهت مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس حاصل نمایید.

اگر فکر می کنید دنبال کنید مسیر شغلی که منجر به روانشناس شدن می شود ، مراحل خاصی را دنبال کنید. یکی از این موارد کسب مدرک تحصیلات تکمیلی روانشناسی است که از لحاظ امکانات اشتغال درهای جدیدی را باز می کند. با این وجود ، یک روانشناس واقعاً مؤثر ، بیش از داشتن مدرک تحصیلی در مقاله است. بهترین روانشناسان مهارت ، صلاحیت و ویژگیهای شخصیتی خاصی دارند که آنها را از هم جدا می کند.

در زیر ۹ از ویژگی های برتر یا صلاحیتی که مؤثرترین روانشناسان در اختیار دارند ، می باشد.

 

# ۱ دلسوزی

برای اینکه یک روانشناس بالینی باشید ، لازم است که بتوانید به دیگران گوش دهید و با آنها خوب همکاری کنید. داشتن شفقت و همدلی با سایر افراد می تواند در جهت کمک به این امر مسیری طولانی را طی کند. لازم است بیمار احساس کند که با کسی که قابل اعتماد است صحبت می کند ، و اگر نسبت به آنها دلسوز نیستید ، بیشتر این موارد را انتخاب می کنید. باز ماندن در ذهن هم کیفیت خوبی برای داشتن در این زمینه است

شماره ۲ پیش زمینه ریاضی و علوم

اگرچه اگر تصمیم به کار در یک محیط بالینی گرفتید ، آزمایش های تحقیقاتی را انجام نخواهید داد ، اما هنوز هم نیاز به یک زمینه قوی در علم دارید تا روش کار مغز را درک کنید.

# ۳ ثبات عاطفی

روانشناس بودن شما را ملزم می کند که گاه به گاه به داستانهای نگران کننده گوش دهید. ممکن است بیماران شما هنگام کار با آسیب های گذشته خود را از اطلاعات دشوار بر حذر داشته باشند ، و این می تواند برای کسانی که از نظر عاطفی پایدار نیستند ، سخت باشد که این کار را انجام دهند. ممکن است خودتان یک روانشناس با سابقه بیماری روانی باشید و در واقع ممکن است شما را نسبت به بیماران دلسوزتر کند اما علائم باید کنترل شود. بهترین روانشناسان از نظر ذهنی پایدار هستند.

شماره ۴ مهارت های ارتباطی قوی

ضروری است که یک روانشناس بتواند ارتباط مستقیمی برقرار کند یا آنها قادر به انجام این کار نباشند. روانشناس بودن نیازمند گوش دادن به دیگران و انتقال اطلاعات مفید در ازای راهی است که دیگران بدانند.

شماره ۵ ذهن تحلیلی

مسیرهای شغلی مختلفی وجود دارد که یک دانشجوی روانشناسی می تواند از بین آنها انتخاب کند. این که تصمیم بگیرید که بیشتر به روانشناسی تحقیق ، سازمانی یا روانشناسی علاقه دارید ، باید بتوانید به عنوان بخشی از شغل خود حقایق مورد نظر را تجزیه و تحلیل کنید.

گواهینامه شماره ۶ از شورای روانشناسی حرفه ای آمریکا
این صلاحیت اضافی برای تمرین به عنوان روانشناس لازم نیست ، اما نشان می دهد که متخصصان مورد تأیید همسالان خود هستند.

# ۷ تعهد به یادگیری مادام العمر

با نوآوری های جدید در این زمینه که بطور روزانه کشف می شود ، لازم است که دوره های آموزش مداوم ، شرکت در کنفرانس ها و سمینارها و خواندن آخرین یافته های تحقیق را ادامه دهید. این نشان از ارادت واقعی به این رشته دارد و ممکن است چشم شما را به سمت تئوری های جدیدی باز کند که می تواند به بیماران شما کمک کند.

شماره ۸ توانایی انتخاب موضوعات اجتماعی

برخی از بیماران ممکن است غیر ذره ای باشند و این روانشناس وظیفه دارد که بتواند زبان بدن و سایر نکات اجتماعی را انتخاب کند. بهترین روانشناسان در خواندن دیگران متخصص خواهند بود و حتی اگر بیمار صریحاً این را نگوید مشکلی را انتخاب می کند که مشکلی ایجاد می کند.

شماره ۹ مهارتهای عالی سازمانی

روانشناسان باید بتوانند بسیاری از اطلاعات را پیگیری کنند. این که آیا پرونده های بیمار شما را ردیابی می کند ، یا داده های تحقیق را ضبط و سازماندهی می کند ، برای انجام کار خود باید بتوانید این اطلاعات را به طور مؤثر سازماندهی کنید. بهترین روانشناسان توانایی طبیعی ماندن در بالای اطلاعات بیمار را خواهند داشت. یک خاطره خوب هم صدمه ای نمی بیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *