بهترین دکتر روانشناس در تهران

 بهترین دکتر روانشناس در تهران

ممکن است شما به دنبال بهترین دکتر روانشناس در تهران باشید. در اینصورت پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات دکتر امیرنجات می باشد.

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با خانم دکتر امیرنجات در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

چیزی که باعث می شود یک درمانگر خوب فراتر از توانایی احساس مشتری بهتر باشد. از آنجا که بیشتر اشکال روان درمانی مؤثر است ، هر درمانگر صالح و دارای مجوز می تواند تفاوت اندکی ایجاد کند.

از طرف دیگر ، یک درمانگر خوب می تواند تأثیر زیادی در زندگی مشتری بگذارد. او می تواند مهارتهای شناختی و عاطفی جدیدی را به مشتریان یاد دهد ، به آنها کمک کند بر تروما غلبه کنند ، آنها را به سمت روابط بهتر راهنمایی کند و آنها را به نسخه های بهتری از خود تبدیل کند.

به عنوان یک مشتری ، می توان آسان بودن یک درمانگر را با این که با آنها مطابقت دارید ، اشتباه کرد. هنوز علائم عینی یک درمانگر خوب وجود دارد که شما را دوست دارد یا خیر. خواندن را ادامه دهید تا بدانید که چه مواردی هستند ، بنابراین می توانید به سرعت تصمیم بگیرید که آیا درمانی که با او کار می کنید کسی است که می تواند در زندگی شما تفاوت مثبتی ایجاد کند.

برای جامع تر کردن این مقاله ، ما بر اساس نحوه تعامل شما با درمانگر خود علائم را خراب کردیم. بیشتر علائم در مورد هرگونه تعامل درمانی اعمال می شود ، اما مواردی وجود دارد که فقط برای درمان آنلاین یا حضوری درمانی کاربرد دارد.

علائمی که باعث می شود یک درمانگر خوب باشد ارتباطی با آنها ندارد

۱. تولید نتایج

نمودار شادی درمانی

اگر می دانید که از چه درمانی می خواهید و می خواهید برای آن کار کنید ، یک درمانگر خوب باید بتواند در دستیابی به آن نتایج به شما کمک کند.

۲. بازخورد آنها هم عملی و هم احساسی است

شما می خواهید که پزشک معالج خود نشان دهد که به آنچه می گویند اهمیت می دهد. گاهی اوقات این کار به همان سادگی ارائه بازخورد عاطفی از طریق بیان صورت یا جمله هایی مانند “فکر می کنم شما بسیار قوی تر از آن هستید که به خودتان اعتبار دهید.”

این به تنهایی برای کمک به اندازه کافی نیست. شما نیاز به بازخورد عملی دارید ، از جمله پیشنهادات برای روش های جدید تفکر ، ارزیابی روابط و بهبود سلامت روان در خارج از جلسات.

۳. سعی در همدلی بودن

درمانگران باید دائماً در تلاش باشند تا خود را در کفش مشتری قرار دهند. تلاش برای همدلی باعث تعمیق پیوند درمانی می شود که منجر به نتایج بهتری می شود.

۴- درمانگر در تلاش است تا آنچه را می خواهید بفهمد

اگر بدون اینکه دقیقاً آنچه را می خواهید بدانید وارد درمان شوید ، این کار درمانی است که به شما در تشخیص این مسئله کمک کند. او می تواند با پرسیدن سؤالات در زمانهای مناسب این کار را انجام دهد.

۵- انجام یک کار خوب با گوش دادن به شما

هر درمانی می تواند بخشی از آنچه را می گویید گوش دهد و آن را برای چت بعدی به خاطر بسپارد. یک درمانگر خوب تلاش خواهد کرد تا همه چیزهایی را که می گویید بفهمد و قادر به انتخاب آن باشد بدون اینکه از شما بخواهد اینقدر آنها را تازه کنید.

این علامت در مورد همه اشکال درمانی صدق می کند ، اما کمتر در متن درمانی. با استفاده از متن درمانی ، درمانگر می تواند به راحتی آنچه را که شما در اتاق گپ تایپ کرده اید ، جستجو کند. یک درمانگر خوب از این توانایی استفاده خواهد کرد.

۶. شما می توانید درک کنید که آنها چه می گویند

درمانگران باید بتوانند پیشنهادات خود را بطور واضح و واضح ارتباط دهند. این که آیا این یک پیام کتبی در طول متن درمانی است یا یک ارتباط کلامی ، باید بتوانید آنچه را می گویند درک کنید.

۷. علاقه مند بودن به آنچه می گویید و احساس می کنید

گوش دادن کافی نیست درمانگر باید از سوالات و پاسخ هایی برخوردار باشد که به افکار و احساسات شما علاقه نشان می دهد.

۸- اگر علائمی دارید ، درمانگر باید در مورد آنها توضیح دهد

متخصصان درمانگر ماهر می توانند علائم را تحلیل کرده و در نهایت توضیحاتی در مورد عوامل مؤثر در آنها ارائه دهند. این به شما امکان می دهد پیشرفت بیشتری داشته باشید ، موضوعات مرتبط با علائم را کاوش کرده و در نهایت آنها را کاهش دهید.

۹. بررسی در مورد پیشرفت

شاید یادتان نرود ارزیابی کنید که چگونه انجام می دهید ، بنابراین وظیفه درمانگر است که گاهی اوقات بررسی کند. این به شما کمک می کند در صورت لزوم پیشرفت بیشتری داشته باشید و استراتژی های خود را تغییر دهید.

۱۰. اعتقاد داشتن شما می توانید زندگی خود را بهبود بخشید

خوب فیلم شکار درمانی

اگر با افسردگی ، اضطراب یا تروما شدید روبرو هستید ، ممکن است امید به بهبود زندگی خود را از دست داده باشید. یک درمانگر خوب می تواند به شما در بازگرداندن این امید کمک کند.

۱۱. پیگیری تحقیقات و درمان های جدید مبتنی بر شواهد

یک درمانگر خوب فقط از تکنیک ها و استراتژی هایی استفاده خواهد کرد که به روز بوده و شواهدی برای اثربخشی آنها وجود دارد. شما برای داروهای جایگزین که ممکن است کار کند یا پرداخت نمی کند ، پرداخت می کنید. شما برای رواندرمانی مشروع که ۱۰۰٪ مؤثر است ثبت نام کردید!

احساس راحتی کنید که از روش درمانی خود در مورد کارآیی تکنیک های خود سوال کنید. اگر درمانگر خوب باشد ، چیزی برای پنهان کردن وجود نخواهد داشت.

۱۲. ادامه آموزش و آموزش آنها

 

بسیاری از درمانگران ادبیات رواندرمانی را مطالعه می کنند ، با سایر درمانگران شبکه می کنند ، در کنفرانس های شغلی شرکت می کنند ، دوره ها را می گذرانند و یا در برنامه های آموزشی شرکت می کنند تا از مهارت های آنها تند و تیز بماند. اگر علاقه مند باشید ، این موضوع دیگری است که می توانید با صمیمیت از درمانگر خود بپرسید.

علائمی که فقط در درمان آنلاین بصورت حضوری و ویدیویی یا مبتنی بر صدا استفاده می شود
۱۳. درمانگر برای محافظت از حریم شخصی شما باید از یک فضای خصوصی استفاده کند و صوتی را که عاری از سر و صداهای پس زمینه است فراهم کند.

۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *