با چه کسانی ازدواج کنیم-با چه دختری ازدواج کنیم-

با چه کسانی ازدواج کنیم

با چه کسانی ازدواج کنیم

 

شاید سوال شما این باشد با چه کسی ازدواج کنیم. در این مقاله به صورت کامل به این مورد پرداخته ایم. همچنین چنانچه می خواهید  مشاوره روانشناسی  داشته باشید می توانید با مشاوران ما مذاکره کنید.

جهت تماس با مشاورین ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره ازدواج

با چه کسی ازدواج کنیم

با چه کسی ازدواج کنیم؟

مطمئناً   عشق قطعاً   آنچه شما نیاز دارید نیست.

چگونه   با شخص مناسب ازدواج می کنم؟”

چگونه با شخص مناسب ازدواج کنیم

پیدا کردن خانم یا آقای صادق  همیشه کاری آسان نیست که انجام شود. هنگامی که فکر می کنید فرد مناسب را پیدا کرده اید ، ممکن است شک کنید. شک و تردید در مورد اینکه با چه کسی ازدواج  کنید.

امیدوارم بدانید  نباید با کسی ازدواج کنید که زیاد بنوشد ، زیاد خرج کند ، زیاد کار کند ، زیاد لاف بزند ، از مواد مخدر استفاده کند یا سایر رفتارهای غیرقانونی  داشته باشید ، بی دین باشد ، بی رحمانه ، نادرست یا بد دهن باشد.

اگر همسر آینده شما از این رفتارهای مخرب عاری است و هنوز در مورد ازدواج تردید دارید ، این مقاله  را بخوانید. خواهید دید که آیا تردیدهای شما منطقی است یا خیر.

با چه کسانی ازدواج کنیم
با چه کسانی ازدواج کنیم

ازدواج و خوشبختی

اگرچه انتظار داشتن همسر برای احساس شادی در تمام مدت ، غیر منطقی است ، اما بودن با شخص مناسب می تواند باعث خوشبختی و احساس قدرت شخصی شما شود.•

هنگامی که احساس رشد و حمایت از خود   از نظر عاطفی نمودید ، با شخص مناسب ازدواج می کنید. فرد مناسب می خواهد شما از نظر احساسی سالم باشید و بتوانید روی دو پای خود بایستید. هنگامی که در کنار شخص مناسب هستید ، نسبت به خود ، امنیت و تحقق احساس خوبی خواهید داشت.• فرد مناسب منفی ، خودخواه ، آرزو و سستی نخواهد بود ، ساکت ، شرم آور ، منتقد.

شخص مناسب برای ازدواج

در  محبت ، عشق و رابطه جنسی مهم این است که شخصی که با او ازدواج کرده اید فردی باشد که هنگام رابطه جنسی و محبت به خواسته ها و نیازهای شما آگاه  و موافق باشد.•

اگر همسر آینده شما نه تنها با کلمات گفته شده ، بلکه با عمل عاشقانه صحبت نمود ، شما با شخص مناسب ازدواج کرده اید.

کارهای دوست داشتنی را به عنوان انجام کارهایی از قبیل توجه کردن به هنگام خستگی ، یادآوری روز تولد ، تمایل به گذراندن وقت با شما ، گوش دادن به شما ، به شما احترام گذاشتن ، تماس با شما اگر زمان زیاد از شما بی خبر است،به شما نشان می دهد ، محبت می کند ، صبور بودن، ازشما تعریف کردن از ملاک های همسر خوب است.

سلام و خداحافظی شما را می بوسد و بدون دلیل خاصی شما را در آغوش می گیرد.•

رابطه جنسی در ازدواج

اگر از نظر جنسی با یکدیگر سازگار باشید ، می دانید که با شخص مناسب ازدواج می کنید. اگر هر دوی شما صمیمیت جنسی را متفاوت مشاهده کنید یا به طور کلی تفاوت های جنسی مختلفی داشته باشید ، از روابط زناشویی شما رنج می برد.

معیارهای شخص مناسب برای ازدواج

شخص مناسب کسی است که دوستش دارید و دوست شما است. شخص مناسب از گذراندن وقت با شما لذت می برد. اگر با هم دوست نباشید ، عشق و ازدواج شما به آرامی محو می شود.

دوست داشتن در ازدواج

دوست داشتن و دوست داشته شدن• فرد مناسب مهربان ، ملاحظه و مودب است. چیزهای کوچک در زندگی مانند گفتن “سپاس” و نگه داشتن   درب ممکن است قدیمی به نظر برسد ، اما نشان دهنده میزان دلسوزی و مهربانی در فرد است.

ارتباطات ، اهداف و ارزشهاشما و فرد مناسب در زندگی اهداف و ارزشهای مشابهی خواهید داشت.• داشتن امثال مختلف و عقاید متفاوت تا زمانی که این دو با شما موافق باشند مخالف هستند. اگرچه ممکن است همیشه با یکدیگر موافق نباشید ، مکالمات با شخص مناسب جالب و کسل کننده نخواهد بود.

ارتباط احساسی

فرد مناسب افکار و احساسات  با شما ارتباط برقرار می کند و باعث ناراحتی و نگرانی های درونی نمی شود.•

فرد مناسب مایل است قبل از ازدواج در مورد مسائل مربوط به ازدواج ، سؤالات و مباحث با شما بحث کند.

• فرد مناسب با خوردن غذاهای سالم تر و ورزش کردن شما را در تصمیم گیری برای زندگی سالم ترغیب می کند.

حس همکاری

فرد مناسب می خواهد با شما همکاری کند تا کار و زندگی شخصی شما متعادل شود.• احساس اینکه تنها کسی هستید که خانه را تمیز می کنید یا از بچه ها مراقبت می کنید ، پیر می شود.

مسئولیت پذیری

فرد مناسب حاضر است در مسئولیت های خانه شما و فرزندان آینده سهیم باشد.• پیدا کردن فرد مناسب به معنای این نیست که   شما برای مقابله با آنها مشکل یا اختلاف نخواهید داشت.

با این وجود ، با یک فرد مناسب خواهید دانست که  قادر خواهید بود از طریق موضوعاتی که می تواند به روابط شما آسیب برساند ، کار کنید. همچنین باید اعتقاد داشته باشید اگر هر دوی شما نتوانستید به تنهایی کار خود را انجام دهید شریک زندگی شما به دنبال کمک حرفه ای است.

اعتماد و صداقت

فرد مناسب با شما صادق است.فرد مناسب به شما اعتماد خواهد کرد و بر مکالمات تلفنی یا استفاده از رایانه شما نظارت نخواهد کرد ، یا مدت زمانی را که با دیگران می گذرانید ،  را محدود  کند.

کنترل نکردن شما

اگر همسر آینده شما سعی در جدا کردن شما از خانواده و دوستان خود نکند ، می دانید که با شخص مناسب ازدواج می کنید.

شما نه تنها باید به خانواده ، دوستان ، گروه ها و غیره تعلق داشته باشید بلکه حق انجام این کار را دارید. فرد مناسب در زندگی شما سعی در کنترل زندگی شما نخواهد کرد بلکه می خواهد زندگی خود را با شما در میان بگذارد. فرد اشتباه باعث می شود احساس کنید که باید برای حفظ صلح در خانه خود بر روی پوسته  تخم مرغ قدم بزنید.•

شما نباید مجبور شوید از شخصی بخواهید  بخاطر حفظ حریم خصوصی با او سروکله بزنید.  هنگامی که در مورد نیاز خود به تنهایی یا فضای شخصی از شما سؤال نمی شود با شخص مناسب ازدواج می کنید ، ازدواج می کنید.

• فرد مناسب به شما اعتماد خواهد کرد وجاسوسی نمی کند. احساس اینکه باید هر حرکت خود را توجیه کنید ،  فشار بسیار سنگین به شما می آورد.

مسائل مشکل ساز

اگر می فهمید  پرچم های قرمز یا مسائل مشکل ساز در روابط شما وجود دارد ، از آنها غافل نشوید و خود را به این فکر نزنید  پرچم های قرمز اهمیت چندانی ندارند یا کسی که دوستش دارید تغییر خواهد کرد. انجام ازدواج موفق بیش از عشق دوام دارد.

جهت مشاوره ازدواج بر روی لینک زیر کلیک کنید:مشاوره ازدواج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *