از کجا نیت دختر در رابطه را بفهمیم

از کجا نیت دختر در رابطه را بفهمیم

از کجا بفهمیم در یک رابطه نیت دختر چه  می باشد؟

همانطور که در جریان هستید امروزه بازار عشق و عاشقی های بیهوده و عشق عاشقی هایی که فقط در حد ادعا می باشند فراوان هستند.

اما سوالی که ممکن است پرسیده شود این است که از کجا بدانیم دختری که قصد آشنایی با وی را داریم آیا این دختر نسبت به ما علاقه مند است و آیا آن دختر آیا قصدش ازدواج است یا هدف آن دوستی و روابط بی  سر و ته می باشد؟

آیا این خانوم قصدش با فرد ازدواج است؟ فرد را به خاطر خود واقعیش می‌خواهد و آیا قصدش واقعا ازدواج است و یا خیر صرفاً بر حسب موقعیت مالی و شهرت و مقام و منصب و یا امتیازهای فردی تمایل به ارتباط با وی دارد؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ بدهیم باید به دو نکته مهم اشاره کنیم.

از کجا نیت دختر در رابطه را بفهمیم
از کجا نیت دختر در رابطه را بفهمیم

روش فهمیدن نیت دختر در یک رابطه

اولین مورد این است که باید به علامت ها توجه کنیم. در اینجا به ۵ مورد از علامت ها توجه می شود. نکته دوم این است که این علامت ها ممکن است از شخصی به شخص دیگر متفاوت باشد و این همان بحث تفاوت های فردی و تفاوت های موقعیتی و موارد مختلف می باشد .

علامت های فهمیدن نیت دختر در یک رابطه

اولین علامتی که مشخص می‌نماید دختربه  پسر علاقه مند است این است که آن دختر در مورد شرایط پسر کنجکاو می باشد برای مثال دختر می خواهد در مورد خود پسر بداند و در مورد خانواده وی  اطلاعات کسب کند و در مورد   سلیقه و علایق اطلاعاتی که از پسر  یا اینکه مثلاً بخواهد بداند که شما کدام فیلم را دوست دارید؟ یا کدام تفریحات را دوست دارید و در واقع می خواهد در مورد فرد و علایقش اطلاعات بیشتری کسب کند و بعد نشان بدهد که آن فرد نیز با شما دارای اشتراک و علاقه مشترک فراوان می باشد و می خواهد بیان کند که با فرد تفاهم و صمیمیت دارد.

این بحث که آیا رفتار و این سبک درست است در مقاله های بعد آن پرداخته می شود.

دومین علامت این است که دختر می خواهد شما را از لحاظ مالی بسنجد. ممکن است از شما بپرسد شغل شما چیست یا میزان درآمد شما به چه اندازه میباشد یا منزل شما کجاست و آیا شما خانه ماشین دارید ؟در واقع این سوالات مطرح می‌شود بدین دلیل که فرد متوجه شود آیا پاسخهای شما استانداردهای وی  متفاوت است یا هم راستا است؟ اگر هم راستا باشد  رابطه را  ادامه می‌دهد اگر هم راستا نباشد رابطه را رها می‌کند و به رابطه دیگر میرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *