ارتباط با روانشناس آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

ارتباط با روانشناس آنلاین

ممکن است شما تمایل به ارتباط با روانشناس آنلاین داشته باشید. در اینصورت می توانید مشاوره آنلاین خود را با خانم امیرنجات با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ از طریق واتساپ یا تلگرام برقرار کنید و مشاوره آنلاین داشته باشید.

 

دلایل ارتباط با روانشناس آنلاین

دلایل خوب بسیاری برای ارتباط با روانشناس آنلاین وجود دارد. اما چگونه تصمیم می گیرید؟ بیایید به دو سوال اساسی بپردازیم:

آیا اصلاً می خواهم به مشاوره بروم و
آیا من بهتر هستم به یک مشاور چهره به چهره مراجعه کنم یا مشاوره آنلاین را امتحان کنم؟
در اینجا چند سؤال وجود دارد که از خودتان بپرسید. امیدوارم این سوالات  به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مشاوره مناسب شماست کمک کنند:

سوالات ارتباط با روانشناس آنلاین

آیا می خواهید ایده های کسی را که در مشکلات شما دخیل نیست ، بشنوید؟ دوستان و خانواده می توانند کمک کننده باشند. اما آنها با شما ارتباط دارند. و شما یک تاریخچه به اشتراک می گذارید. یک مشاور از بیرون می آید.
آیا تغییرات اساسی در زندگی خود تجربه کرده اید؟ آیا برای مقابله با آنها راهکار پیدا می کنید؟
آیا احساس می کنید وقت آن رسیده که با گذشته های خود کنار بیایید؟
آیا به دنبال اطلاعات و منابع هستید تا بتوانید با روشهای جدید با نگرانی های شخصی خود برخورد کنید؟
آیا نگران موضوعاتی هستید که برای گفتگو با دوستان و خانواده بسیار صمیمی هستند؟
آیا سعی کرده اید به خودتان کمک کنید اما مشکل هنوز وجود دارد؟
شاید اصلاً هیچ چیز اشتباه نباشد! شاید فقط بخواهید “همه چیزهایی باشید که می توانید” باشید. و از یک مشاور حرفه ای بخواهید که در سفر به سمت رشد شخصی سالم به شما کمک کند.

اهمیت ارتباط با روانشناس آنلاین

کتابهای خودیاری ، گروههای حمایتی و کارگاههای آموزشی می توانند بسیار مفید باشند. اما گاهی اوقات یک رویکرد شخصی و یک به یک مورد نیاز است. اگر به هر یک از سؤالات فوق بله پاسخ دادید ، احتمالاً وقت آن است که به مشاوره بپردازید. متخصصان مراقبت می توانند به شما کمک کنند راه حل هایی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد.

و اگر تا به حال سر خود را تکان می دهید ، تصمیم بعدی شما این است که آیا به صورت حضوری بروید یا مشاوره آنلاین را امتحان کنید.

روند ارتباط با روانشناس آنلاین

روند با پرسشنامه شروع می شود. مدتی طول می کشد. اما مهم است و این به مشاور شما کمک می کند تا به شما کمکهای لازم را انجام دهد.

پس از پرداخت اولین جلسه مشاوره ، مشاور شما برای شما در واتساپ یا تلگرام پیام ارسال می کند. این اتفاق در همان لحظه یا ۲۴ ساعت کاری رخ می دهد. هر زمان مشاور شما پیامی را برای شما ارسال می کند ، شما می توانید از طریق واتساپ ، پیغام دریافت کنید. بدین ترتیب  شما قادر خواهید بود به پیام مشاور خود بخوانید و پاسخ دهید.

بنابراین شما می توانید از طریق نرم افزار واتساپ یا تلگرام با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷تماس حاصل نمایید و مشاوره آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.