ارتباط با روانشناس آنلاین-مشاوره آنلاین-۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷

 ارتباط با روانشناس آنلاین

ممکن است بخواهید ارتباط با روانشناس آنلاین داشته باشید. در اینصورت می توانید با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷از طریق واتساپ یا تلگرام ارتباط برقرار نموده و مشاوره آنلاین داشته باشید. خانم امیرنجات  ۲۴ ساعته پاسخگوی شما در زمینه مشاوره آنلاین می باشد.

ارتباط با روانشناس آنلاین چیست

ارتباط با روانشناس آنلاین روش جدیدی برای کمک به افراد در حل مسائل زندگی و روابط است. از قدرت و راحتی اینترنت استفاده می کند تا امکان برقراری ارتباط همزمان (همزمان) و با تأخیر زمان (ناهمزمان) بین یک فرد و یک حرفه ای فراهم شود.

تمرکز ارتباط با روانشناس آنلاین از مراجع  تا مراجع  متفاوت است. برخی از مراجعین می خواهند در مورد روابط بین فردی بحث کنند یا روشهای جدید مقابله با استرس را یاد بگیرند.

سایر مراجعین ممکن است از ارتباط با روانشناس آنلاین  به عنوان مکمل سایر انواع خدمات در دنیای واقعی استفاده کنند یا به روشن شدن موضوعاتی که در حال حاضر روی آن کار می کنند کمک کنند. با این وجود دیگران از ارتباط با روانشناس آنلاین برای “چک کردن” هر از گاهی با یک شخص ثالث حرفه ای استفاده می کنند تا در زندگی خود سهیم شوند و در موضوعات زندگی فلسفی تر کار کنند.

 ارتباط با روانشناس آنلاین چیست؟

ارتباط با روانشناس آنلاین  روان درمانی نیست و مشاوره روانشناختی نیز نیست. از آنجا که تشخیص و معالجه اختلالات روانی یا پزشکی فرض نمی شود و از آنجا که محدودیت لازم برای ارائه خدمات درمانی الکترونیکی را در اختیار افراد قرار نمی دهد محدود نمی شود .

مقایسه ارتباط با روانشناس آنلاین با درمان چهره به چهره

مقایسه این روش با روان درمانی سنتی چهره به چهره ، ارزیابی یا خدمات مشاوره مانند سایر روش های درمانی (کاردرمانی ، کتاب درمانی ، فیزیوتراپی) ، الکترونیکی درمانی به شخص کمک می کند تا تحت هدایت یک متخصص ، مسائل مربوط به نگرانی در زندگی خود را برطرف کند.

ارتباط با روانشناس آنلاین اختلالات را تشخیص نمی دهد و همچنین اختلالات روانی یا پزشکی را نیز تشخیص نمی دهد.

ارتباط با روانشناس آنلاین مانند ایده “مربیگری” است ، کمک می کند تا یک فرد با مهارت های خاص نگرانی های خاص خود را برطرف کند. اما در صورت تمایل فرد ، درمان الکترونیکی به اندازه کافی انعطاف پذیر است که به مباحث فلسفی نیز می پردازد.

مزیت ارتباط با روانشناس آنلاین

هنگامی که درمان الکترونیکی از طریق روش مطلوب آن انجام می شود (ارتباط با واتساپ یا تلگرام) ، به مراجع و درمانگر این امکان را می دهد تا کاملاً درباره موضوعاتی که در مکاتبات قبلی مورد بحث قرار گرفته اند تأمل کنند. قدرت درمان الکترونیکی برخلاف سایر روش های کمک ، مانند روان درمانی سنتی ، توانایی کشف و جلب نگرانی های فرد را بدون بی حوصلگی و یا نیاز به “فکر کردن روی پاهای فرد” دارد.

در واقع ، به دلیل اینکه هیچ نشانه های اجتماعی و غیر کلامی در درمان الکترونیکی وجود ندارد ، شرکت کنندگان می توانند به سرعت و به آسانی به مواردی برسند.

خجالت و سایر موانع (به عنوان مثال ، ترس از محرمانه بودن) در درمان الکترونیکی ایجاد نمی شود.

توانایی الکترونیکی درمانی در فراهم کردن زمینه ای برای بهره برداری از ثروت مطالب آموزشی بصورت آنلاین در دنیای واقعی بی نظیر است. و از آنجا که ارتبا با روانشناس آنلاین  مبتنی بر متن است ، به احتمال زیاد به مهارتهایی که بیشتر با خواندن و درک مطلب مرتبط است دسترسی پیدا می کند. این بدان معنی است که ممکن است بر احساسات از طریق روشهای الکترونیکی درمانی با سرعت بیشتری انجام شود.

ضعف مشاوره آنلاین

قدرت درمان الکترونیکی نیز ضعف آن است – بدون نشانه های غیر کلامی ، ارتباطات بین شرکت کنندگان پتانسیل بیشتری برای سوء تفاهم وجود دارد. همچنین مستلزم این است که فرد با خواندن و نوشتن مهارت داشته و نسبتاً راحت باشد و شرکت کنندگان بتوانند در سطوح مشابه درک مطلب ارتباط برقرار کنند.

آینده مشاوره آنلاین چیست؟

ارتباط با روانشناس آنلاین  اصطلاحی است که  برای کمک به افراد با مشکلات کلی زندگی و روابط از طریق یک رابط مبتنی بر متن به آن پرداختم. بسته به نیت و دامنه کمک آنها ، سایر روشهای درمانی با استفاده از فناوری ممکن است در نظر گرفته شود ، اما ممکن است در نظر گرفته شود. برای آینده قابل پیش بینی ، قدرت درمانی الکترونیکی در استفاده از ارتباط مبتنی بر متن ، ترجیحاً از طریق پست الکترونیکی است ، اما ممکن است شامل گپ باشد.

ارتباط با روانشناس آنلاین در روزهای اول کار چگونه بود؟

از ابتدای زمان ، از ارسطو تا فروید ، افراد صاحب نظر معتقدند دانش منحصر به فرد و تخصصی دارند ، کسانی را که به دنبال شکستن روشهای درمانی محافظه کارانه و سنتی هستند ، مورد انتقاد قرار داده اند.

بسیاری از این افراد حرفه ای محافظه کار هستند و به دنبال اطمینان از این هستند که حرفه های خاص همچنان جایگاه بی نظیر خود را در جهان مراقبت های بهداشت روان حفظ کنند. با بیان اینکه ممکن است روشهای جدیدی برای کمک به افراد در رفع مشکلات خود وجود داشته باشد ، این تعادل ظریف بین حرفه ها را برطرف می کند ، زیرا چنین روشی ممکن است به خوبی فراتر از هر حرفه بهداشت روان باشد.

برخی اعتراض ها موجه هستند ، اما اظهاراتی مانند “شما نمی توانید به مردم با این نوع مشکلات آنلاین کمک کنید” پوچ است ، دانش و تحقیقات فعلی را نادیده می گیرد. همچنین صدها نفری که قبلاً این نوع کمک را بصورت آنلاین جستجو کرده و دریافت کرده اند ، نادیده گرفته می شود.

جهت مشاوره آنلاین با شماره ۰۹۹۰۳۰۶۶۷۶۳ تماس برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.