آدرس مطب روانشناسان تهران

آدرس مطب روانشناسان تهران

چنانچه به دنبال آدرس مطب روانشناسان تهران هستید می توانید از خدمات دکتر امیرنجات بهره مند شوید. ایشان دارای کتری روانشناسی می باشند.

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با تلفن ۰۲۱۸۶۳۷۴۱۱۲ و یا در واتسآپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

روانشناسی شغلی است که بخش بالایی از کاندیداهای بالغ تر را به خود جلب می کند ، بنابراین نتیجه می گیرد که با طیف گسترده ای از مهارت ها مطابقت دارد.

انتقال مهارت های خود به یک حرفه در روانشناسی مطمئناً از خود گذشتگی و تعهد برخوردار است ، زیرا آموزش های زیادی لازم است تا بتوانید در هر زمینه ای خدمات خود را به عنوان روانشناس ارائه دهید ، اما تا زمانی که مهارت های زیر را داشته باشید قطعاً امکان پذیر است. برای ساختن در حالی که شما در همه این زمینه ها به مهارت های جامع و کامل احتیاج ندارید ، مطمئناً اگر حداقل در همه زمینه ها شایسته باشید ، با مهارت های قوی در حداقل یک منطقه ، به مهارت های جامع کمک می کنید.

 

ارتباطات

غیر ممکن بودن یک روانشناس خوب بدون داشتن توانایی ذاتی در برقراری ارتباط موثر غیرممکن است. اگرچه می توانید روشهای ارتباطی مؤثر را برای ارتقاء مهارت های ارتباطی خود بیاموزید ، باید از ارتباطات قدردانی طبیعی داشته باشید و بتوانید در یک سطح مناسب با همه افراد مختلف صحبت کنید.
اگر از یک شغل فروش یا معلم مهارت های ارتباطی مؤثر کسب کرده اید ، روش هایی وجود دارد که می توانید این مهارت ها را منتقل کنید تا در حرفه روانشناسی مناسب تر باشد. به این فکر کنید که وقتی مردم با آنها صحبت می کنید و چگونه به ارتباطات دشوار پاسخ می دهید ، مانند افرادی که ناراحت هستند یا عصبانی هستند ، به شما احساس می دهد. به روشهایی نگاه کنید که بتوانید از مهارتهای ارتباطی فعلی خود استفاده کنید (مانند غلبه بر اهداف از دیدگاه فروش) و آنها را به سمت هدف روانشناسی خود بگردید (مانند استفاده از مهارتهای غلبه بر اهداف برای کمک به بیمار که دچار هراس شدید است )

توسعه تجاری

در هر زمینه ای از خود اشتغالی ، مهارت های توسعه تجارت ضروری است. حتی اگر حرفه ای به عنوان یک روانشناس ممکن است به این معنا باشد که توسط کارفرمای خود به شما مشتری داده می شود ، اگر تصمیم دارید تمرین خود را شروع کنید ، باید بتوانید در بالای کار تجاری و همچنین با استفاده از مهارت های «نرم» باشید. .
مهمترین چیزی که باید در مورد توسعه تجارت به یاد داشته باشید این است که بدون آن شغلی نخواهید داشت. شما می توانید بزرگترین روانشناس جهان باشید ، اما مگر اینکه مردم در مورد شما بدانند ، شما هرگز زندگی خود را تأمین نمی کنید. لازم نیست همه “فروش سخت” هم باشید ، فقط در فرصت های مناسب شبکه ای درگیر شوید ، یک پروفایل آنلاین (از جمله رسانه های اجتماعی) بسازید که در آن افراد به عنوان یک متخصص بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و مطمئن شوید که تمام موارد و پتانسیل ها را دنبال می کنید. منجر می شود.

 

پژوهش

مهارت های تحقیقاتی قوی برای یک روانشناس بسیار مفید است زیرا این امر باعث می شود که شما از روندهای صنعت پیشگویی کنید. چه این کار هیپنوتیزم برای کاهش وزن باشد یا با استفاده از هنر درمانی ، با درک زمینه های مختلف روانشناسی ، شما قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن کار کنید. اکنون ، شما نمی خواهید به تغییر و تحول ادامه دهید تا مشتریان واقعاً آنچه را که ارائه می دهید نمی دانند یا نمی توانید به عنوان یک متخصص در حوزه کاری خود اعتبار ایجاد کنید ، اما باید بدانید که در صنعت شما چه می گذرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *