آدرس مشاوره ازدواج در تهران

آدرس مشاوره ازدواج در تهران آدرس مشاوره ازدواج در تهران

آدرس مشاوره ازدواج در تهران

 

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با مجموعه روان خوب به سرپرستی استاد فرهیخته خانم امیرنجات با شماره  ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ و یا ۰۲۱۸۸۳۷۴۱۱۲ تماس بگیرید.

ازدواج های ماندگار و طولانی مدت می تواند کار سختی باشد و طبیعی است که زوج ها در مواقع با آب های خشن روبرو شوند. در حقیقت اجتناب ناپذیر است. من به عنوان یک درمانگر رابطه ، من به اندازه کافی زوج های مبارز را در مطب خود دیدم که بدانند که مردم برای این کار بسیار مشکل دارند و به کمک کمی در خارج نیاز دارند. این یک عمل شجاعت است که مردم بتوانند خود و مشکلات شخصی خود را به مطب درمانی بیاندازند و آنها را روی پای او بگذارند. واقعیت دیکته می کند که همه قادر به نجات ازدواج خود نخواهند بود. گاهی اوقات علفهای هرز درهم و رنج بسیار ضخیم هستند و یا عشق همانطور که قبلاً بود واقعاً از بین رفته است. با این حال ، من به فرایند مشاوره برای کمک به کسانی که واقعاً خواهان آن هستند اعتقاد دارم. با مشاهده انواع زوجین با انواع نگرش ، توانستم مواردی را شناسایی کنم که افراد در فکر مشاوره ازدواج قبل از شروع روند باید در نظر بگیرند. اگر به دنبال مشاوره ازدواج هستید این نکات به شما و شریک زندگی شما کمک می کند تا از وقت ، تلاش و پول خود نهایت استفاده را ببرید!در اینجا پنج نکته من برای به دست آوردن بیشترین استفاده از مشاوره در مورد ازدواج که هم برای شما و هم برای همسرتان اعمال می شود آمده است:

۱) تصدیق وجود وجود دارد: چگونه هرکدام از شما مسئله را تعریف می کنید؟ آن را باور کنید یا نه ، غیرممکن نیست که یکی از شرکاء این مسئله را انکار کند. یا ، شریک زندگی می گوید چیزی مانند ، “خوب ، اگر او از …. ناراحت است ، پس مشکل اوست.” حدس بزن چه … اگر شریک زندگی شما مشکلی دارد که مربوط به رابطه است ، این مشکل شماست زیرا این مسئله مشکل ازدواج است.

۲) تصدیق کنید که ممکن است به مشکل کمک کنید: دیدن ازدواج به عنوان یک سیستم مفید است – جایی که یک هموستاز یا تعادل خاصی بین دو عنصر سیستم (شرکاء) وجود دارد. این دو بخش نمی توانند به یکدیگر کمک کنند اما با یکدیگر تأثیر می گذارند. وقتی یکی از شما به طرز خاصی رفتار کند ، یک واکنش همسر شما – و بالعکس – واکنش نشان می دهد. روزی نادر است که یک نفر تنها مسئول تمام مشکلات یک ازدواج است. چرخه ها یا رقص هایی وجود دارد که مرتباً اتفاق می افتد. همانطور که می گویند “دو تا تانگو طول می کشد”.

۳) مایل باشید تغییرات رفتاری را در نظر بگیرید: تمایل به ایجاد تغییراتی در نحوه عملکرد شما با یکدیگر به خاطر ازدواج ، شما را در روند مشاوره بسیار دور می کند. با این موقعیت می گویید ، “شما ارزش آن را دارید. این ازدواج ارزش آن را دارد. من می خواهم تا نیمه کار شما را ملاقات کنم.”

۴) انتظارات خود را زیر نظر داشته باشید: از انتظارات خود از درمانگر آگاه باشید. من ظاهر را می دانم یک زن و شوهر قبل از من روی نیمکت می نشینند و چشمان خود را می گویند: “مرا برطرف کن”. یا از من مستقیماً سؤال خواهد شد ، “به ما بگویید که شما فکر می کنید چه کاری باید انجام دهیم.” اگر من یک صندلی جادویی در کنار صندلی خود داشته باشم ، می خواهم آن را بیرون بیاورم و از آن استفاده کنم اما این کار را نمی کنم! نقش من یک مشاور ازدواج راهنمایی ، تحقیق ، افزایش آگاهی و آموزش جنبه های روابط سالم است. قدرتمندترین تغییر بین این زوج اتفاق می افتد – نه به عنوان نتیجه مستقیم یک ترفند فانتزی که من از کیفم بیرون کشیدم.

۵) صبور باشید: مدت زمان مشاوره ازدواج به تعدادی از عوامل از جمله میزان نارضایتی ایجاد شده ، مدت زمان ناخوشایند بودن و تمایل به انجام امور متفاوت بستگی دارد ، فقط به چند مورد اشاره می کنیم. این قطعاً یک سرمایه گذاری در وقت ، تلاش و درآمدزایی است که می تواند برای برخی از افراد ناامیدکننده و استرس زا باشد. این کاملاً قابل درک است سعی کنید بر هدف متمرکز باشید – این است که شما و شریک زندگی خود را مجدداً با یک پایه و اساس روابط محکم در پیش بگیرید. به یاد داشته باشید ، این یک سرمایه گذاری طولانی مدت است.

مشاوره ازدواج می تواند تعدادی از تجربیات افراد مختلف باشد. قدرتمند ، استرس زا ، روشنگری ، عاطفی ، روشنگری ، ارتباط دهنده ، ناراحت کننده و غیره. اگر احساس می کنید ازدواج شما از این مزیت برخوردار است ، من شما را تشویق می کنم در مورد نکات قبلی با شریک زندگی خود صحبت کنید. در حالت ایده آل ، شما با همه آنها موافق هستید ، اما اگر این کار را نکنید ، این بدان معنی نیست که مشاوره ازدواج برای شما مناسب نیست. اینها فقط پیشنهاداتی برای کمک به شما در افزایش شانس بهره‌مندی از روند کار هستند. یک مشاور ماهر ازدواج هنوز هم می تواند به شما کمک کند در میان آب های تند و تیز حرکت کنید – اگر این همان چیزی باشد که شما هر دو می خواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.