آدرس روانشناس

آدرس روانشناس

جهت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با خانم دکتر امیرنجات باتلفن ۰۲۱۸۶۳۷۴۱۱۲ و یا در واتساپ با شماره ۰۹۰۵۴۷۷۰۳۷۷ تماس بگیرید.

 

سیاری از کارشناسان پیشرفت شغلی می گویند که روانشناسان خوب متولد نمی شوند ، اما مطمئناً صحیح است که شما می توانید آموزش دیده باشید تا یک روانشناس خوب باشید.

علاوه بر آموزش درست ، ویژگی های خاصی وجود دارد که متناسب با یک حرفه به عنوان روانشناس است و بدون حداقل برخی از این موارد ، ممکن است که این یک حرکت شغلی مناسب برای شما نباشد. فقط به این دلیل که می توانید به عنوان یک روانشناس درآمد خوبی کسب کنید ، به خصوص اگر تمرین خصوصی خود را تنظیم کنید ، مهم است که سود مالی هدف نهایی نباشد یا نه تنها حرفه شما اصیل نخواهد بود بلکه قادر نخواهید بود ارائه خدمات به مشتریان شما به طور موثر نیاز دارند.

 

یکدلی، درک و شناخت

یک روانشناس باید بتواند با افرادی که با آنها سر و کار دارند همدلی کنیم ، اگرچه این لزوماً به معنای این نیست که شما به خصوص دلسوز هستید زیرا باید شما نیز بتوانید هدفمند باشید. همدلی به معنای این است که بتوانید خود را در کفش دیگران قرار دهید نه اینکه فقط فرضیات را بپذیرید ، بنابراین یک روانشناس باید وضعیت عاطفی هر شخص را به دلخواه خود بگیرد تا کمک کند.

استماع

شنونده خوب بودن برای روانشناسان امری ضروری است. شما فقط نمی توانید فرض کنید که می دانید مردم چه می گویند ، بلکه در واقع به کلماتی که از آنها استفاده می کنید گوش دهید تا تضمین کنند که با اطلاعات صحیح به روشی درست برخورد می کنید.
سازمان
فقط به این دلیل که یک روانشناس به خاطر گوش دادن به مردم و کمک به آنها در مقابله با مشکلات شخصی شناخته می شود ، به این معنی نیست که آنها از مشاغل کار روزانه معاف هستند! یک روانشناس خوب ، چه در NHS ، چه یک تمرین خصوصی و یا خود اشتغالی شاغل باشد ، باید بتواند به طور مؤثر اداره خود را اداره کند. بسته به اینکه به کدام کارمندان اداری دسترسی داشته باشند ، این می تواند شامل مدیریت دفتر خاطرات قرار ملاقات ، برنامه نوشتن برای مددجویان ، نوشتن ارجاع و پیگیری یادداشت ها و پیشنهاد تمرین های مناسب باشد.
همچنین ممکن است موارد عملی از جمله ارسال درخواست مشتری به سایر خدمات و اداره روزانه برخورد با صورتحساب ، مالکان و پارکینگ وجود داشته باشد!

محرمانه

یک روانشناس خوب هرگز نباید جزئیات مشتری خود را با کسی به اشتراک بگذارد ، حتی اگر مطمئن باشد که هیچ راهی وجود ندارد که هیچ ارتباطی با یکدیگر داشته باشند. تقریباً مانند سوگند پزشکان بقراط ، روانشناسان به شما محول شده است که اطلاعات شخصی و شخصی را بسیار محرمانه نگه دارند ، بنابراین حتی اگر مشتری بیشترین اطلاعات خشمگینانه را به شما بگوید ، نباید به کسی بگویید.
پشتیبانی خوب
واقعیتی که روانشناسان مجبورند روز به روز کار خود را به صورت خصوصی و محرمانه حفظ کنند ، به این معنی است که آنها به یک شبکه پشتیبانی خوب نیاز دارند. یک روانشناس می تواند داستانهای غم انگیز ، افسردگی و دردناکی را از طرف مراجعان خود بشنود و در پایان روز قادر به “تخلیه” نیست ، بنابراین آنها برای حفظ مثبت و توانایی انجام کار خود نیاز به حمایت و درک افراد اطراف خود دارند. خوب.

علاقه مند به مردم

مهمتر از همه ، یک روانشناس باید به مردم علاقه داشته باشد و آنچه باعث می شود آنها را تیک بزنند. آنها باید از آنچه که هر یک از ما را ویژه می کند ، تحت تأثیر قرار دهند و به این موضوع توجه داشته باشند که بخواهیم به مطالب افراد گوش فرا دهیم و به آنها کمک کنیم تا از راه های عملی و مثبت با آنها برخورد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *